Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


16.12.19
2350 8 Друкувати

ДПС тестує розробки програмних РРО, — Оксана Маркарова

Запровадження РРО для готівкових розрахунків — це єдина новація для фізичних осіб підприємців. 

Про це міністерка фінансів Оксана Маркарова розповіла в інтерв’ю НВ.

При цьому вона уточнює, що РРО буде не таке, як зараз — великі апарати, посередники, абонплата, а новітні програми в смартфоні.

Щодо плати за обслуговування за програмні РРО міністерка зазначила, що такі РРО будуть безкоштовні.

"Буде безкоштовна програма на сервері ДПС, до неї буде відкритий API, який будь-хто може використовувати. І будуть додатки, створені на цій базі. На сьогоднішній день ДПС тестує розробки. Буде 50 релевантних, то буде 50", - пояснює Оксана Маркарова.

"Є смартфон і є програма передачі цієї інформації на сайт ДПС. Вона викладена на сайті ДПС і має відкритий API. Однозначно, хтось розробить мобільні застосунки з додатковими можливостями, і якісь із них будуть платними. Це як подача податкової звітності — можна це робити через кабінет платника податків на сайті ДПС безкоштовно, можна через спеціальний сервіс, а можна — через мобільний додаток свого банку. Зазвичай плата за продукт передбачає його додаткову зручність, і це нормально, але безкоштовний доступ обов’язково існуватиме",- підкреслює міністерка та додає, що, ймовірно, більшість банків зроблять такі програми, тому що це їхня послуга для своїх клієнтів.

"У будь-якому випадку, РРО колись доведеться зробити обов’язковим: якщо хтось працює з готівкою — повинен бути облік. І якщо це безкоштовно і зручно — то в чому проблема? Тому проблеми будуть тільки у тих, хто, не будучи малим бізнесом, організував і використовує схеми ухиляння від сплати податків через ФОПів, таким чином завдаючи шкоду підприємництву", - підсумовує Оксана Маркарова.

Теги:
Коментарі
  • Юра Г.
16.12.19 05:53

Да я мысли на бегу пишу, но автор статьи мог бы прочитать, то что опубликовал. По сути, осталось додавить, что бы раскрыли инфу авторам платного ПО. И чтобы всех их посадили, а их имущество конфисковали, за то, что они на конкурентном рынке воспользовались доступом к закрытой (скрываемой) инфе для конкурентного преимущества и получение прибыли за счет обладания этой информацией. Президент, весна придёт, Посадим!

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 2
  • Буржуй
16.12.19 07:28

Маркарова никак не может понять, что  схемы с ФЛП использует  в основном не крупный бизнес, а малый. И % на 70 не для уклонения от уплаты налогов, а для простоты ведения отчетности. Упростите мне открытие -закрытие "Юрика ", хотя бы 5 млн без НДС, простоту ведения кассовых дисциплин и первичных документов! Я к ФЛП и близко не подойду.

Відповісти
    Оцінити
  • 46
  • 1
  • я в шоке
16.12.19 13:06

Министр финансов Оксана Маркарова получила 62 тысячи гривен заработной платы за октябрь,(с)Маркарова составляла бюджет с мин. прожиточный минимум в 2000 грн. Расскажи Маркарова как прожить на эти деньги. В этом минимуме заложена бесплатная медицина..лечись бесплатно Маркарова!

Відповісти
    Оцінити
  • 22
  • 0
  • я в шоке
16.12.19 13:10

Маркарова до того, как возглавить Минфин, вывела на свою фирму элитную недвижимость из обанкротившегося банка, - "Схемы". ВИДЕОhttps://censor.net.ua/video_news/3155843/markarova_do_togo_kak_vozglavit_minfin_vyvela_na_svoyu_firmu_elitnuyu_nedvijimost_iz_obankrotivshegosya
 мастер-класс как не платить налоги))) 

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Людмила
16.12.19 16:40

А что делать предпринимателям что открыли свой бизнес в 90е им теперь по 60-65 они уже не потянут расчеты через интернет, Так что  многие будут закрываться, , Нанимать людей никто не будет они себя себя сами кормят  без наемной силы,вы бы подумали о них и Дали бы ещё несколько лет поработать, Подумайте!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • Нина
17.12.19 09:59

Людмила, никто ведь не считает, что надо купить смартфон, ежемесячно оплачивать интернет, ввести список товара. Никто не учитывает, что после 60 уже и зрение хромает.

Відповісти