Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


18.12.19
3347 3 Друкувати

Чи може підприємство надавати власні послуги без РРО?

Пунктом 1 ст. 9 Закону № 265/95 передбачено, що РРО та розрахункові книжки не застосовуються, зокрема, при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення) підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб’єкта господарювання.

Отже ця норма щодо незастосування РРО юридичними особами не стосується надання послуг.

За матеріалами ГУ ДПС у Львівській області
Теги:
Коментарі
  • Масяня
18.12.19 14:37

Вопрос был про собственные УСЛУГИ - в ответе только про товары собственного производства...

Відповісти
  • Просто Злюка
18.12.19 17:25

Масяня, я так понимаю что черным цветок в конце выделено вывод - нельзя. (Предоставления услуг не касается)!!!  

Відповісти
  • Мария
19.12.19 10:05

никогда по людски не ответят. Сначала, нельзя, а потом почему. 

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія Середня зарплата: як ви виплату назвете, то… нікого не колишить...
25005 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд