Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


19.12.19
910 16 Друкувати

Президент ініціює зменшення концентрації сільгоспземлі в одних руках до 10 тисяч гектарів після відкриття ринку

У межах відкриття ринку землі в Україні необхідно встановити можливість володіти землею площею не більше 10 тис. га. З відповідною ініціативою виступив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з фермерами в с. Красна Слобідка Обухівського району Київської області.

«Було питання щодо концентрації. Депутати спочатку внесли норму про понад 200 тис. гектарів. Згоден, це дуже багато. До комітету дійшла цифра 20 тис. Давайте від одного до 10 тисяч гектарів – і розглядати на комітеті. Запропонуємо цифру, зменшимо концентрацію», – сказав Глава держави.

Крім того, Президент заявив, що після ухвалення закону щодо земельної реформи буде певний підготовчий етап до повноцінного запуску ринку.

«Мораторій можна буде зняти тільки після ухвалення та підписання закону. А потім потрібно ще працювати з реєстрами, щоб усе було чисто. І ринок може запрацювати тільки через рік, восени. Тому що повинна бути довга підготовка до продажу землі», – зазначив Володимир Зеленський.

Також Глава держави запевнив фермерів, що побоювання стосовно рейдерства після запровадження ринку землі безпідставні, оскільки держава захищатиме власників.

«Нехай люди не бояться, що забиратимуть землі, будемо захищати людей. Питання з продажем іноземцям вирішили – правки внесли», – наголосив Президент.

Володимир Зеленський уточнив, що питання продажу землі іноземцям буде винесене на всеукраїнський референдум уже після відкриття ринку.

За матеріалами Президент України
Теги:
Коментарі
  • Гость
19.12.19 02:28

краще б він пішов у відставку з своїми слугами поки не наробили ще більшого горя  ніж порох

Відповісти
    Оцінити
  • 29
  • 6
  • Юра Г.
19.12.19 02:41

Поздно пить БОРДЖОМИ.

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 1
  • Юра Г.
19.12.19 02:43

Если буду в следующий раз выбирать между непорядочным вором и порядочным …..…… , выберу вора.

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 7
  • я в шоке
19.12.19 07:25

Похоже Зе готов пообещать что угодно, лишь выполнить волю своих "хозяев" .....

Відповісти
    Оцінити
  • 29
  • 4
  • Ксюша
19.12.19 09:12

Интересно , он хоть сам верит в защиту людей. Пусть бы сделал сначала референдум  и принимал бы потом решение. Но видать знает что многие будут против. 

Відповісти
    Оцінити
  • 29
  • 0
  • Наталия
19.12.19 13:36

Ксюша, из реальных землевладельцев (пайщиков) против 98% со слов самих Слуг, но они обещают над этим поработать или подумать   http://news24ua.com/sluga-pidlasa-zayavila-chto-ukrainskaya-zemlya-eto-ne-nacionalnoe-bogatstvo-i-dolzhna-byt-prodana?fbclid=IwAR3nH3A5bC6SaTsTcKydUiZ5o_KP8poVSicaHfTB8z1Q6TCiIsZbq26isq0&_

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Зозуля любит Зеленского
19.12.19 09:43

Ксюша, какой референдум? )) нет такого закона про референдум  , даже в проекте ..

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 2
  • Светлана
19.12.19 10:27

вчера смотрела NewsOne как раз по этой теме. Поняла что раньше Зе высмеивал олигархов( закралась мысль-по чьей директиве?), сейчас просто обхохатывают всех нас.Перспектив от зеленой команды минус 100%. Вспомнила Яныка. Скоро его причислят к лику святых.

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 4
  • Ігор
19.12.19 12:09

Треба зробити, щоб працював на землі тільки її власник. Зараз бояться, що хрякокосюки скуплять землю, а потім будуть монопольно здавати її в оренду. Треба заборонити здавання в оренду. Не хочеш сам обробляти - продавай, а у власності одного не більше 10 тис. Ну чоловік та дружина + 2 дітей = 40 тис.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 3
  • Наталия
19.12.19 13:39

Ігор, моя земля, с чего это Вы указываете мне, что с ней делать - хочу обрабатываю, хочу в аренду сдаю, хочу гусей там пасу.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Ігор
19.12.19 15:03

Наталия, гусей, корів, ... пасіть; навіть взагалі не випрошуйте нічого (зробіть там природний заповідник), тільки слідкуйте та скошуйте карантинні рослини. А от в оренду ні, бо так можна набрати в оренду тисячі га (як зараз) або стати орендодавцем-монополістом.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Юра Г.
19.12.19 13:49

Наталия, А как она Вашей стала?. Отобрать - если не пашите и вернуть то, что за сколько вы её купили, Зерро

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 1
  • !!!
19.12.19 14:07

Юра Г., Ви напевно потомок тих хто землю відбирав в роки колективізації! Земля була роздана Столипіним в оренду всим хто жив в сільській місцевості, а також з правом викупу. в мене є реліквія договір оренди укладений моїм прададом в 1906 році на 10 десятин землі на 50 років, з правом викупу протягом цих років. Мій прадад викупив землю до 1917 року але її забрали комуністи більшовики яким було байдуже що людина трудилася на цій землі маючи 9 дітей від 1 місяця до 14 років забрали і все! Ця команда діє май же так само! Деже при цареві Миколі ІІ був земельний державний банк який регулював земельні відносини і замітьте що ніхто не розпродував тоді так грубо землю як хотять зараз! Напевно тоді жили люди не дурніші за нас сучасних, і треба команді Зе задуматись над тим що вони витворяють! Справа в тому дорогенькі Що ви прийшли не на вічно і за все рано чи пізно треба буде відповідати! Не робіть дурниць бо буде боляче нам зараз а вам потім! Надіюсь що здоровий глузд переможе над жадібністю і самовдоволенням від такої великої влади яку ви отримали це я не конкретно про Вас Юра а про Зе і його команду! 

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 15
  • Юра Г.
19.12.19 18:09

!!!, Где Вы набрались этой чущи? Земля по определению не может Вам принадлежать, даже тот участок, где закопают. Для начала разберитесь в терминах. Плодородный слой почвы лишь то, что сверху надр. Начните с выполнения конституции и не любите мозг.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 1
  • !!!
19.12.19 23:58

Юра Г.,вы странный человек со странными мозгами

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Andrey
19.12.19 14:49

Нехай люди не бояться, що будуть забирати землі, будемо захищати людей....А яким чином? Як Європа нас захищає? Будете сильно стурбовані?

Відповісти