Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


24.12.19
2691 9 Друкувати

Сергій Верланов: ПДФО має бути диференційованим

На сьогодні питання зменшення податкового тиску на найменші зарплати є надзвичайно актуальним. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив Голова ДПС Сергій Верланов.

За словами очільника податкової служби, наразі є чіткий перелік податків, який планується знизити під час проведення податкової реформи. Це, передусім, податки на фонд оплати праці.

«У рамках оголошеної на наступний рік податкової реформи, ініційованої Урядом та підтриманої Верховною Радою, розглядатиметься питання зміни ставок податку на доходи фізичних осіб. Всі розуміють, що шкала має бути диференційована і на найменші зарплати податковий тиск має бути зменшений», – наголосив Сергій Верланов.

Він також підкреслив, що в Україні податкове навантаження є середнім по світу, а ключовим є питання податкової справедливості.

«Є платники, які не сплачують податки. Тому податкове навантаження концентрується тільки на законослухняних компаніях і громадянах. І наше завдання – робити так, щоб платили усі, що дозволить знижувати податки», – пояснив Сергій Верланов.

За матеріалами ДПСУ
Теги:
Коментарі
  • Светлана
24.12.19 12:56

Ерунда,кто не платил,тот платить и не будет,и неважно маленькая или большая зп.Сидеть на маленькой зп очень выгодно(остальная часть может быть в конверте),налоговые соц.льготы,коммун.субсидии,и прочее.Среди знакомых таких "малоимущих" достаточно.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 2
  • Злой бух
24.12.19 13:31

Светлана, а если нет конверта, то ооочень даже выгодно!  Ели концы с концами люди сводят. А Я считаю, если  руководитель предприятия живет  не по средствам, это легко установить и платит в конверте, все субсидии за счет него. И положим конец конвертам.да я понимаю уборщица, охранники не могут быть высокооплачиваеми, они исключения, а вот менеджеры и другой персонал, чушь собачья!

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 0
  • Ірина
24.12.19 13:35

Просто надо снять ограничения с дохода  (зарплаты)  с которого  платят налоги.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 1
  • Да Капец
24.12.19 15:08

Ірина, просто удивительно читать подобный комментарий на данном сайте. У нас ограничения только по ЕСВ. И его оплачивают за работника. Для НДФЛ и ВЗ таких ограничений нет.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Оксана_Киев
24.12.19 15:29

Просто удивительно читать их бредовые пакращення! ну уже такое когда-то было. Опять таблицы с ндфл? грустно жить с одинаковыми удержаниями?

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • Инна
24.12.19 15:30

Облагодетельствовал, аж на 720грн -  смех да и только. Маленькая зарплата 4000 грн*18% =720грн

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Сергій
24.12.19 21:18

Давно потрібно було перейти на діференційне обкладання ПДФО. від 10%, 15%, 20%, 25%, 40%.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
24.12.19 21:43

Сергій, нет лучше 1,1 1,2. 1,3 и т.д. 

Відповісти