Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.12.19
1653 4 Друкувати

Олексій Гончарук: Сума в платіжці за тепло може знизитись до 30%

Уряд 24 грудня ухвалив рішення, яке дозволяє перерахувати тариф та зменшити суму в платіжці за тепло до 30%. Це результат спільної роботи нашої команди та виконання доручення Президента України Володимира Зеленського.

Так, відсьогодні теплопостачальники можуть перерахувати платіжки. За попередніми розрахунками, платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%. Від міста до міста цифра може різнитись.

За словами Прем'єр-міністра Олексія Гончарука, всі відповідні інструменти для проведення перерахунку сьогодні Уряд  надав місцевій владі.

"Щойно на Раді розвитку громад і територій звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, аби вони провели відповідні перерахунки. Українці повинні відчути зміни у своїх платіжках вже зараз, а не через 3-5 років. Ми дали необхідний механізм. Тепер  відповідальність — на владі на місцях", – зауважив Олексій Гончарук.

За матеріалами КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • злой клоун
25.12.19 01:11

Тарифы завышены в 1,5-2 раза  уже лет 5.. пффф...  

Відповісти
  • Сергій
25.12.19 12:42

Брехня. Замість того, щоб змешити тарифи на газ у 2,5 рази, вони, як велике благо, дозволять зменшити на 300 грн., та то не всім.

Відповісти
  • Наталья
25.12.19 14:08

"Платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%" .Не "може бути", а ОБЯЗАНА быть снижена. И не на 30%, а как минимум в 1,5 раза.

Відповісти