Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


25.12.19
1894 14 Друкувати

Людина не може віддавати половину зарплати за комунальні послуги, - Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський наголошує на необхідності зниження тарифів на теплопостачання з огляду на здешевлення газу.

«Ми знаємо, що ціни на газ зменшилися майже на 30%. А тарифи, на жаль, ні. Українці цього не розуміють», – заявив Глава держави під час засідання Ради розвитку громад та територій.

Президент наголосив, що платіжка за комунальні послуги не може бути вироком для людей.

«Вони не можуть віддавати 50, 60 чи 70 відсотків своєї зарплатні», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський дав завдання, а уряд уже ухвалив постанову, яка дозволить розраховувати ціни на опалення з прив’язкою до зменшених цін на газ. Цей механізм забезпечить справедливі тарифи.

Зі свого боку Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що ця постанова дасть змогу корегувати ринкову ціну на газ у регіонах.

«Фактично ви можете відкорегувати те, що є у платіжці, на різницю між ринковою ціною та ціною, яка закладена сьогодні у тарифі», – сказав Олексій Гончарук, звертаючись до учасників наради.

Це означає, що платіжки за тепло у середньому зменшаться на 300-400 грн за місяць, починаючи з грудня. Водночас навесні перерахують і вже сплачене комірне за опалення за осінні місяці.

За матеріалами Президент України
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Вячеслав
25.12.19 01:52

Пи...деть оно ж не мешки ворочать. Веры уже нет во все эти бла-бла-бла.

Відповісти
    Оцінити
  • 63
  • 1
  • @@@
26.12.19 10:32

Вячеслав,  оно живет в другом измерении, нашей жизни не знает.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Сонечка
25.12.19 10:49

Вячеслав,а як Гончарук- співає............

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • Сергей
25.12.19 08:01

Не может, но отдаёт же.

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • Сергій
25.12.19 12:40

Сергей, може він з своїх американських мільонів заплатить?

Відповісти
    Оцінити
  • 26
  • 0
  • Марина
25.12.19 09:58

вот как комментировать ТАКОЕ? в маленьких городках развалили централизованное отопление. частично у жильцов дома индивидуалка, хотя по закону - низззяя!! остальные, кто по-беднее, индивидуалку сделать не могут. но платят за централизованное отопление за себя и за того парня... расходы на доставку тепла ведь не уменьшились, толкьо делят их теперь не на 100 квартир, а на 10... и местные власти устанавливают тариф. даже если газ будет 0, они тариф не уменьшают, а обосновывают увеличением других затрат, например - зарплаты..... а они - то газ дорожает, то газ уменьшается....

Відповісти
    Оцінити
  • 47
  • 0
  • Сергей
25.12.19 10:44

Марина, ещё платят за отопление подвалов, чердаков, подъездов. А индивидуалы, только за свою квартиру.

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 1
  • *
26.12.19 18:34

Сергей,  никто не мешает стать индивидуалом, даже самому бедному. У нас в поселке вопрос решили местные власти, закрыв нерентабельную котельню и переооборудовав дома. Никто без своего отопления не остался. Просто люди думают, что кто-то подумает за них. А не подумает, пока не соберутся и коллективно не решат вопрос.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 12
  • Сергій
25.12.19 12:35

Ой, Вань, сматри, какой он добренький, наверно деньги нам раздаст, а ты напьешься, как утопленник, тебе и нищий не подаст.

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 0
  • SHADOW
25.12.19 17:59

видимо министры, которые жалуются на маленькую зарплату, как раз отдают половину на коммуналку? теперь понятно, почему хотят получать не 16 "тыщ", а все 50

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • ок
25.12.19 19:29

SHADOW, с чего Вы взяли что они хотят 50? Милованов к примеру 5-10 тыс.долларов хочет    https://www.unian.net/politics/10808327-milovanov-nazval-svoyu-zarplatu-nepriemlemo-malenkoy-i-rasskazal-skolko-hochet.html 

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Ольга
26.12.19 09:54

Охренели уже жаловаться на зарплату! Когда шли туда не знали, какая будет зарплата? На минималку козлов! А, когда у всех будет зарплата, как вам хочется- тогда и себе можете потребовать повышение у нас, и то,и если народ согласится.

Відповісти
    Оцінити
  • 86
  • 0
  • Людмила
26.12.19 14:45

Щеяк можливо !  Субсидія покриває четверту, або й меншу частину  рахунку за опалення, бо дають  її на норму квадратних метрів.  Я пенсіонер-одинак, що живе в приватному будинку  70 кв.м,  отримала субсидію 1100 грн., а з пенсії ще 1500 грн. От так, шановний Президенте.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • *
26.12.19 18:36

У нас, по статистике, до 80% дохода бедные семьи тратят на еду. Получается, работают за хлеб. То понятно, на коммуналку 50% никак не остается. 

Відповісти