Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


30.12.19
4565 9 Друкувати

Як визначити майбутній розмір пенсії

Пенсійний калькулятор доступний в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України та дає змогу розрахувати пенсію за віком згідно із статтями 26, 27, 28, 29 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України.

Для врахування періодів трудової діяльності та інших періодів, що враховуються до стажу роботи для призначення пенсії, користувачам додатково надана можливість їх ручного введення.

За результатами розрахунку на перегляд користувачу надається сума розрахованої пенсії та формується протокол, який містить інформацію про всі складові такого розрахунку (помісячний розрахунок заробітної плати та страхового стажу, індивідуальні коефіцієнти тощо).

Сервіс не здійснює припущень щодо рівнів зростання середньої заробітної плати в Україні у наступні роки або рівня інфляції і дозволяє оцінити прогнозний розмір пенсії в умовах і цінах на момент проведення розрахунку.

Результати попереднього розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті користувача на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України та доступні для перегляду в будь-який час.

Пенсійний калькулятор має зручну екранну форму для роботи з інформацією та зрозумілий у використанні функціонал.

Доступ до вказаного сервісу на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису (раніше – ЕЦП).

За матеріалами Пенсійний фонд
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Елена
30.12.19 18:30

уборщице ссылу отправлю

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 1
  • Сергій
30.12.19 21:35

Ваша пенсія - поступова вбивця пенсіонерів.

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 0
  • Трудовая с 1995 года
31.12.19 09:32

Результат розрахункуДата та час розрахунку: 31.12.2019 12.00.00Розмір пенсії з урахуванням страхового стажу на дату розрахункуПротокол розрахункуЗа введеними даними у Вас відсутнє право на пенсію.

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 0
  • ЕленаНик
01.01.20 17:44

Трудовая с 1995 года, до 2000 года там данных нет, поэтому и результат такой. У меня в 1980 первая запись в трудовой, не представляю как буду доказывать стаж до 2000 - предприятия много раз перепроданы-перерегистрированы, некоторые ликвидированы, сдавалось ли что в  архив - неизвестно.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Оксана
02.01.20 12:04

ЕленаНик, так по трудовой и докажите стаж

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • *
02.01.20 14:48

Оксана, если бы. А если кадровые  курицы в трудовой не так букву написали? Или еще около того. Архивы не спасают. Те архивы, в которые бумаги сдавали в 90-е, приказали долго жить. Таких уже два. 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Світлана
31.12.19 11:06

Лучше не дожить.К сожалению(((.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Надія
02.01.20 14:15

А как зайти в калькулятор??

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • убогое с выпученными глазами
02.01.20 17:07

Пенсия считается так.
Пенсия = зарплата опубликованная в пенсионном курьере типа как бы средняя по стране в месяце выхода на пенсию х общий коэфф х индив коэф.
где, общ коэф = 0,38 если страховой стаж = 38 лет
индив коэф = дробь, в числителе ваша зарплата, в знаменателе средняя зарплата по стране
например. Вы вышли на пенсию в декабре. Зарплата средняя = 10 000 грн. Вы по идее всегда получали минималку = 4 173 грн. Ваш стаж = 38 лет.
считаем. 10 000 х 0,38 х (4173/10 000) = 1 585 грн. Но поскольку ниже чем прожит минимум нельзя, то ваша пенсия = 1 600 грн.
То есть я лично даже и этого не получу. так как у меня нет даже 25 лет стажа. Ибо я работал в 90-е без оформления. Короче я сам виноват, поэтому я убожество. Все правильно. А у вас будет круто аж 1 600 грн. 

Відповісти