Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.12.19
16419 9 Друкувати

Як буде працювати Електронний кабінет у період новорічних свят

В зв’язку із завершенням бюджетного року та початком 2020 року звертаємо увагу платників податків на можливі труднощі з поданням звітності.

Зокрема, в зв’язку з проведенням регламентних робіт електронні документи та звітність приймаються до обробки:

— до 19.00 год. 00 хв. 28.12.2019;

— з 8.00  02.01.2020 до 20.00 03.01.2020;

— з 8.00  08.01.2020 в штатному режимі.

Податківці також просять врахувати особливості роботи Електронного кабінету платника на час проведення регламентних робіт. Зокрема, робота в  Електронному кабінеті  можлива: 

—  з 19.00 28.12.2019 до 9.00 02.01.2020  - в режимі перегляду;

—  з 9.00 02.01.2020 до 20.00 03.01.2020 – в штатному режимі;

—  з 20.00 03.01.2020 до 9.00 08.01.2020 – в режимі перегляду;

—  з 9.00 08.01.2020 – в штатному режимі.

Електронні документи та звітність можуть не прийматися до обробки на час проведення регламентних робіт.

За матеріалами ГУ ДПС у Волинській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
28.12.19 07:11

А как с обещанием работать ЦЕЛЫЙ день в ПОСЛЕДНИЙ день сдачи. или 31 всё таки перенесли, нарушив мои конституционные права зарегить НН именно 31.= ДО ПОСЛЕДНЕГО КАЛЕНДАРНОГО ДНЯ (ВКЛЮЧИТЕЛЬНО) МЕСЯЦА В КОТОРОМ СОСТАВЛЕНЫ.   Волшебники , в тюрьму захотели? Вы официально извещаете, что не собираетесь ВЫПОЛНЯТЬ ЗАКОН, или вы просто няшки, ЧТО УТВЕРЖДАЮТ, ЧТО ПОСЛЕДНИЙ КАЛЕНДАРНЫЙ, НЕ РАБОЧИЙ , ДЕНЬ В ДЕКАБРЕ СЕГОДНЯ. Барон Мюнхаузен, тот добавил один день, а ВЫ ………. Исходя из того, что в налоговой последний календарный день декабря 28, то следует предположить что верно и следующее утверждение - СЕГОДНЯ НОЧЬЮ БУДЕМ ВСТРЕЧАТЬ НОВЫЙ 2020 ГОД ПО КАЛЕНДАРЮ БЕЗДАРЕЙ НА САМОКАТАХ.

Відповісти
  • Татьяна
28.12.19 10:24

Юра Г., Притом, не мешало бы учесть, что кабинет не работал 21-24.12.19.Но это же мелочи........Условия здесь ставит ,понятно кто.А Вы,дорогие коллеги, выкручивайтесь.....С Наступающим Новым Годом!!!! 

Відповісти
  • Ханна
28.12.19 08:06

Юра Г., а кто там вообще знает ЗУ? в начальниках все за деньги или по-родственному блату...корпоративы прошли...у них самолет на Мальдивы и дальше с 27..улетели все ...такова жизнь...

Відповісти
  • Одесситка
28.12.19 09:23

так 31 не будут регистрировать???

Відповісти
  • Ксенія
28.12.19 10:30

Одесситка, нет не будуть . Сегодня последний день. На сайте ДПС еще вчера сообщили.

Відповісти
  • SHADOW
28.12.19 09:35

да НН отправленные ранее не регят, а если регят то не тем числом. например отправили 24, зарегили 26. и молчат, один раз типа извинились. а толку? 

Відповісти