Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


15.01.20
4089 11 Друкувати

Роботодавцям готують оновлений звіт про працевлаштування осіб із інвалідністю

Затвердити нову форму звітності № 10-ПОІ (річна) „Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю” та Інструкцію про його заповнення вирішили у Мінсоцполітики та уже розробили відповідний проект наказу.

У разі прийняття документу новий звіт подаватимуть за звітний період — 2020 рік.

У новій формі цього звіту:

  • уточнять дані щодо найменування та місцезнаходження роботодавців;
  • вказуватимуть контактні дані роботодавців; місце проживання та вікову групу працюючих осіб з інвалідністю; гендерний аспект;
  • замінять слова „інвалід” на „особа з інвалідністю”.

Нагадаємо: форму № 10-ПІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів" подають щороку до 1 березня відділенню Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Теги:
Коментарі
  • Наталія
15.01.20 08:55

Краще б зробили подання цієї звітності в електронному вигляді, а не поштовим. Чесно, дістали вже ці всі бл.... звіти - статистика, центр зайнятості (наручно неси), фонд інвалід (поштою відправляй). 

Відповісти
    Оцінити
  • 30
  • 1
  • Федор
15.01.20 10:08

Наталія, статистика через каб статистики або програми можно подавати

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • c-т
15.01.20 09:47

достали-это точно.

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • а у нас
15.01.20 10:14

а ви бачили сам новий звіт? ЦЕ ПРОСТО П*Ц! Це ж яку "извращенную" фантазію треба мати, щоб розділити середньооблікову чисельність - річну! - всіх штатних працівників на проживаючих в містах-селах жінок-чоловіків, і по трьом віковим категоріям жінок-чоловіків; в тому числі інвалідів!!!!! Одне питання - що це дає? Куди цей аналіз можливо притулити? Цікаво, а хто (і скільки часу) буде перевіряти, чи правдиві ці дані???

Відповісти
    Оцінити
  • 32
  • 1
  • Ккбб
15.02.20 12:49

24 дополнительных показателя, по сравнению с теперешней формой! 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Светлана
15.01.20 11:38

Когда в нашей стране перестанут каждый год менять счета и формы отчетности?!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • 111111
15.01.20 12:30

Думала до них дойдет, что 10-ПІ пора отменять, т.к. информация этого отчета не уникальна, и все это можно взять с отчетов по ЕСВ (в крайнем случае, разрешить его подачу по электронке). Но видимо мы не правильно понимаем "оптимизацию" и "диджитализацию":( 

Відповісти
    Оцінити
  • 32
  • 0
  • Ольга
15.01.20 16:18

Ну все! Теперь заживем! А то ж неизвестно почему до этого было все плохо!

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • Сергій
15.01.20 19:37

А тепер я з велосипедом усю Укрпошту рознесу....

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Татка
15.01.20 20:25

Только вспоминала сегодня за этот отчет. Подумалось, что то давно не меняли его. И вот....

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Ккбб
15.02.20 12:51

А вот это: "4. <…> У разі надсилання звіту рекомендованим листом (з повідомленням про вручення та з описом вкладення) його треба відправити не пізніше ніж за сім днів до закінчення граничного строку подання."
Рекомендованное письмо с описью вложения не бывает. Только ценное. Это дороже. И нет доставки, получатель должен забирать с почты сам.

Відповісти