Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.01.20
1422 8 Друкувати

Кабмін ініціював перегляд зарплат топ-менеджерів держкомпаній

Кабінет міністрів України ініціював перегляд зарплат топменеджерів державних компаній. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення прем'єр-міністра Олексія Гончарука у Facebook. За словами Олексія Гончарука, оплата праці повинна бути конкурентною і справедливою

За словами прем'єра, він доручив Міністерству економіки сформулювати пропозиції щодо перегляду політики оплати праці топменеджерів та наглядових рад.

"Оплата праці повинна бути конкурентною й одночасно справедливою", - зазначив Гончарук.

Нагадаємо, під час зустрічі з прем'єр-міністром президент Володимир Зеленський доручив Кабміну врегулювати ситуацію з преміями в "Нафтогазі". Президент підкреслив, що в разі, якщо уряду не вдасться врегулювати ситуацію з преміями, за справу візьмуться юристи. Мова йде про премії топменеджерів "Нафтогазу", передбачених за отримання компенсацій від російського "Газпрому".

Раніше Олексій Гончарук заявив, що держслужбовці всіх рівнів повинні отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем.

Додамо, що 11 грудня міністр юстиції Денис Малюська заявив, що може покинути свою роботу, тому що його не влаштовує зарплата у 29 тис. гривень в місяць. Але вже через місяць Малюська заявив, що поки що не збирається у відставку зі своєї посади.

Теги:
Коментарі
  • злой клоун
22.01.20 08:56

Премии, зарплаты вернуть в бюджет , всех уволить. У них низкая социальная ответственность,   они ничего не сделали.

Відповісти
    Оцінити
  • 41
  • 1
  • Жанна
22.01.20 10:54

бесят! 

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 1
  • Оксана
22.01.20 12:00

Придут те, кого зп устроит. Свято место пусто не бывает.
Зажрались они...

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Светлана
22.01.20 12:26

"чтобы не было соблазнов злоупотреблять своим служебным положением" садить надо. Новый прокурор зп хочет. Что сделал?

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 0
  • злой клоун
22.01.20 12:59

масштаб с премиями в пределах страны для понимания :
700 млн. грн. в виде бонусов - это подоходный налог, собранный с годовой зарплаты примерно 32 407 украинцев при допущении, что все они получали в среднем 10 000 гривен. Как вам такой уровень неравенства? (с)

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Ольга
22.01.20 13:41

Это, как, мне устроиться на работу на 5000 грн., а потом возмущаться, что жить на нее невозможно. А руководство, прям, сразу поднимет мне заоплату, на сколько попрошу, где-то в 10раз, и даст еще премию.

Відповісти