Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.01.20
5866 8 Друкувати

Трудова квота і Держпраці

У новому випуску «Шпаргалки бухгалтера» ми з вами поговоримо про звіт з трудової квоти. Його потрібно подати до Центру зайнятості не пізніше 1 лютого 2020 року. Проте на практиці багато роботодавців нехтують цим звітом. 

З нового випуску ви дізнаєтесь:

  • чому ми рекомендуємо подавати звіт з трудової квоти?
  • які ризики є у разі неподачі звіту?
  • які нюанси потрібно враховувати при визначенні працівників, які входять до квоти?
  • чи є штрафи за неподачу звіту?

РЕКОМЕНДУЄМО! Долучайтеся до нашої YouTube спільноти. На вас чекатимуть: вебінари, відеоуроки, семінари - БЕЗКОШТОВНО!

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
22.01.20 16:38

Если у меня 9 чел. и нет пред-пенсионера. Я так и сдам отчет, штраф есть?

Відповісти
  • Оксана
22.01.20 18:03

Елена,За невыполнение «трудовой» квоты (в частности, за нетрудоустройство предпенсионеров) ответственность не предусмотрена. Однако предприятие могут наказать за необоснованные отказы в трудоустройстве неконкурентоспособных граждан в рамках невыполненной квоты, в частности, если гражданина прислал центр занятости.

Відповісти
  • Наталья
22.01.20 16:48

Елена, отчет подается от 20 человек

Відповісти
  • Оксана
22.01.20 18:00

От 8 до 20 человек тоже подается.

Відповісти
  • Инна
22.01.20 22:53

От 8 до 20 человек тоже подается.- 1 предпенсионер

Відповісти
  • руся
23.01.20 11:09

не обязательно предпенсионер, там есть перечень граждан, которые имеют доп.гарантии при трудоустройстве:

Стаття 14. Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

1. До категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать:

1) один з батьків або особа, яка їх замінює і:

Відповісти
  • *
23.01.20 19:50

от 8 до 20 человек в квоте только предпенсионеры

Відповісти
  • Валентина
31.01.22 01:12

В штатные сотрудники совместители не учитываются? Если без совместителей у меня 18, а с ними  27, как мне этот отчет заполнять?

Відповісти