Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.01.20
1543 9 Друкувати

Сто нових шкіл і сто садків: Гончарук анонсував масштабне відновлення інфраструктури

До кінця року в Україні має з'явиться по сотні нових шкіл, дитсадків, стадіонів, а також 4 тис. кілометрів доріг, пише УНІАН.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив про початок масштабних робіт з будівництва інфраструктурних та соціальних об'єктів в Україні з 1 березня.

«Україна з 1 березня повинна розпочати масштабне будівництво. Ми повинні за рік виконати величезний обсяг роботи. Нам потрібно за підсумками цього року, як мінімум, отримати сто нових шкіл, сто садків, сто стадіонів та 4000 кілометрів доріг», - сказав він у відеозверненні, розміщеному на його сторінці в соціальній мережі Facebook.

Також глава уряду доручив головам обласних державних адміністрацій максимально швидко затвердити, а «Укравтодору» – узгодити конкретні переліки об'єктів.

Як повідомляв УНІАН, прем'єр в грудні минулого року заявив, що уряд створив карту наявних і необхідних соціальних об'єктів.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Сомневающийся Sкептиk
25.01.20 00:53

А почему именно с 1 марта, а не со 2-го, или с 27 февраля? А где заявления, что "каждой украинской семье – по отдельной квартире"?

Відповісти
  • Бух
25.01.20 07:35

Заявить то можно. А вот сделать... с этим большие проблемы. Опять же почему сто школ, сто садиков, сто стадионов? Почему не 93 или 114? Для красного словца?

Відповісти
  • SHADOW
25.01.20 08:43

все эти школы, садики и дороги по идее финансироваться из бюджета должны. только ка то не вяжется с тем, что на строительство в бюджете на 1 лярд выделили меньше денег, чем в прошлые года.так откуда деньги, Зин?

Відповісти
  • Ігор
25.01.20 09:14

Зерошенівська брехня разом з корупцією продовжуються. Раніше обіцяли війну за кілька годин завершити; руки рубати корупціонерам; почути кожного; LNG-термінал збудувати; ... Зараз вийшло так само: тоді вистава - з лижним інструктором підписали будівництво LNG-термінала - зараз невідомо з ким вели переговори з передачі в управління "Укрзалізниці". Бо німецька компанія це спростовує. Більшає корупція - більшають обіцянки.

Відповісти
  • злой клоун
25.01.20 09:49

русские школы, садики закрывают, а украинские открывают - я так понимаю, что поменяют табличку, устроят террор учителям, и отчитаются об открытии 100 школ , садиков.

Відповісти
  • Злой клоун
25.01.20 13:07

Летом могут уволить 70тысч. учителей,  если примут закон об образовании,  Этот Гончарук заврался!! !

Відповісти
  • Ирина
25.01.20 18:00

По ПГТ, в селах планомерно закрывают школы. Детей возят ни свет ни заря в соседние села. Забота о будущем страны -"офигенная".  Гончарук  и ко в другой стране живут? 

Відповісти
  • Ксюша
26.01.20 18:26

Для начало  б разобрались со старыми школами, а не тянули с родителей на ремонты . 

Відповісти
  • Елена
26.01.20 23:48

А я думаю, что нужно отрыть ещё 100 новых кладбищ.

Відповісти