Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


29.01.20
4802 6 Друкувати

Кабмін хоче розширити коло платників ЄСВ

Кабінет Міністрів пропонує нараховувати єдиний соціальний внесок на суму фактично нарахованої заробітної плати засуджених до обмеження волі або позбавлення волі для, пише Юрліга:

- підприємств, установ та організацій, інших юридичних осіб, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання,

- фізичних осіб - підприємців, що використовують працю засуджених до обмеження або позбавлення волі.

Зміни до Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" передбачені законопроектом № 2790.

ЄСВ встановлюється у розмірі 22 % до бази нарахування єдиного внеску, що передбачено частиною п'ятою статті 8 Закону.

Як зазначено в пояснювальній записці, зміни направлені на залучення засуджених до праці та зменшення фінансового навантаження на фонд оплати праці установ виконання покарань та підприємств Державної кримінально-виконавчої служби України.

Теги:
Коментарі
  • Юра Г.
29.01.20 02:38

если бы кабмин знал, чего мы хотим.  Я так понимаю далее по списку из мультика про НЕЗНАЙКУ.

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 1
  • СержК
29.01.20 09:58

А ранее они есв не платили с подобных доходов? А из каких средств это будут делать? Если из доходов от коммерческой деятельности - еще куда ни шло. Если же зп начислять вне зависимости от нихеранесделал за счет бюджетных средств - то это будут еще одни нахлебники на горб работающих вне заведений...

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • данет
29.01.20 10:20

т.е. фопы и все кто ипользует труд осужденных должны платить налоги. так это и коню понятно. пусть правительство  создаст элементарные условия содержания в сизо и в тюрьмах. хотя бы для себя на будущее . ведь условия там как в фашистских  застенках  а  хотят в европу.

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 0
  • Бухгалтер
29.01.20 16:49

У нас в жилых домах как после бомбежки.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 1
  • Сонечка
29.01.20 18:05

ключевое слово :Как указано в пояснительной записке, изменения направлены на привлечение осужденных к труду !!!!!!!!!!,теперь Зайцева,убившая 6 человек,будет работать ?? а то она отказывалась -выходить на работу.

Відповісти