Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.02.20
2869 8 Друкувати

Географія зниження платіжок за опалення

За матеріалами КМУ
Рубрика:
Коментарі
  • Сергій
02.02.20 15:25

А де Одеса?????????????????????????

Відповісти
  • Светлана
02.02.20 21:52

В Белой Церкви Киевской области скидка на 3-х комнатной квартире ( всем абонентам) - аж 99 гривен, что составляет 7%, но никак не заявленные правительством 30%! Аналогично в этих пределах "сняли" по 2-х и 1- комнатным. Символические суммы.

Відповісти
  • 777
03.02.20 09:26

Зниження? В мене є будинок (з лічильником) де ніхто не проживає аж 3 2015р. покази газу відповідно 0. Виставлений рахунок за транспортування на 151,4 грн. щомісяця. Круто, да? 
До речі найшов постанову від грудня 2019, де тихенько внесли таку плату. В мене плата за транспортування не більша від мого разрахунку на 6 грн. щомісяця. Як? Там пару цифер додати і поділити. 
А сумарно в мене моїх знайомих і родичів нова плата за транспортування і за газ (дешевший) вийшла більше ніж була до цього при дорожчому газу. От така от "зелена" математика. Була у владі "газова принцесса", а тепер "газовий принц".

Відповісти
  • 777
03.02.20 09:27

777,помилка - не більша = більша.

Відповісти
  • ЕленаНик
03.02.20 13:03

Мешкаю у Миколаєві, справді нам за опалення ніякого перерахунку не зробили. Мотивують тим, що вказівки Кабміну порушують порядок формування тарифу. Якщо це справді так, то, виходить, правильно роблять, інакше ті, хто швиденько зробив знижку, автоматично визнали, що тариф було завищено. Чи мої міркування неправильні?

Відповісти
  • Юлия
03.02.20 14:51

Днепр. За декабрь снизила. А за январь выставили копейка в копейку как за декабрь без снижения. 

Відповісти
  • Юлия
03.02.20 14:51

*снизили

Відповісти
  • Елена
03.02.20 23:03

Харьков. Размер самого тарифа в платёжке не изменился. В  тепловых сетях сказали, что он уменьшаться не будет. Это просто скидка за декабрь. Сбросили 300 грн. Вопрос: а почему такой аттракцион невиданной щедрости? У кого какие мысли?

Відповісти