Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.01.20
4779 34 Друкувати

У Кабміні анонсували подальше зниження ціни на газ у лютому

Ціни на газ для українських споживачів у лютому можуть бути знову знижені, пише "Економічна правда".

Про це на брифінгу за підсумками засідання уряду повідомив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

"Ми очікуємо, що позитивні тренди, які є на ринку, будуть продовжувати свою дію. Це означає, що ця нова формула нам дасть можливість ще раз, можливо, в позитивну сторону зменшення, переглянути ціни у лютому… У мене є впевненість, що у лютому ми можемо ще подивитись на певне зниження ціни на газ", - заявив міністр.

"Разом з тарифами на розподіл, транспортуванням та іншими націнками ціна газу залежно від облгазів буде становити 6-7 тис. грн за тисячу кубометрів", – сказав Оржель.

За його словами, якщо постачальник знайде газ дешевше, ніж у Нафтогазу, то він зможе закуповувати і продавати такий ресурс.

Оржель також додав, що зниження ціни на газ може вплинути на зниження тарифів на тепло.

Нагадуємо:

28 січня уряд змінив принцип формування ціни на газ для населення.

Кабінет міністрів прив'язав ціну продажу "Нафтогазом України" природного газу населенню і теплокомуненерго до котирувань на нідерландському хабі TTF.

За задумом уряду, такий механізм в короткостроковій перспективі повинен сприяти зниженню цін на газ для населення.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Анна
30.01.20 08:26

если в январе 5,85 грн. со всеми накрутками, то  6-7 это понижение?

Відповісти
  • Інна
30.01.20 08:34

Анна, в январе со всеми накрутками 6,96 грн.

Відповісти
  • Сергій
30.01.20 21:17

Інна, у січні ціна приблизно буде дорівнювати 5719,50 грн. залежно від облгазів.

Відповісти
  • Сергій
30.01.20 21:27

Сергій, у грудні  – 5,132 грн. с НДС, в Одесі - 5,8919 грн.

Відповісти
  • ИринаКиев
30.01.20 10:23

Інна, в январе по Киевской обл,  например, 6,91грн/куб + транспортировка 0,94грн/куб,  сейчас мухи отдельно,  котлеты вообще отдельно

Відповісти
  • Ксюша
30.01.20 09:03

А то что платежки разделили . И вторая транспортировка газа. То где же понижение . Типа газ стал дешевле, а по факту плюс транспортировка. Народ за идиотов держат?

Відповісти
  • Светлана
30.01.20 09:04

И где понижение? В их виртуальной реальности? Они туда на самокатах попадают?

Відповісти
  • Ігор
30.01.20 09:20

Сума в платіжках навпаки більшає. Якщо раніше вони завищували кількість споживання то зараз ще множать цю завищену кількість на вартість доставки.
Використовують фейкові коефіцієнти. Тобто взимку кажуть, "на морозі газ меньшого об'єму, тому множимо на підвищувальній коефіцієнт". Однак не враховують, що газ низької температури стає більш низької калорійності, тому треба множити на знижувальний коефіцієнт.

Відповісти
  • Лена
30.01.20 09:32

Ахаха. Днепр, цена за январь 6,91 плюс 0,66 доставка. В декабре снизили, в январе повысили, в феврале снизим, в марте повысим и т.д. Рынок типа... Цензурных слов нет

Відповісти
  • ИринаКиев
30.01.20 10:26

Лена,по всей Украинет с 01.01.2020 по 30.04.2020 -  фиксировано- 6,91грн и + траснпортировка по областям  разная,  в Киеве 0,36грн,  по Черкасской 0,51грн,  по Киевской обл 0,94грн

Відповісти
  • 000
30.01.20 10:09

Вчора поміняли ціну в кабінеті я побачила 5,868492  за м.куб  за січень, і  квитанція за доставку  220 грн  (попередній рік використано  було 2200 м.куб)

Відповісти
  • www
30.01.20 10:39

000, Для розрахунку доставки враховується не попередній рік, а попередній газовий рік (жовтень-вересень), тоді мабуть було інше споживання.

Відповісти
  • Лена
30.01.20 10:25

000, Точно, посмотрела, поменяли 

Відповісти
  • ЕленаНик
30.01.20 10:27

Ага, понизили, как же, у нас в среднем 10 кубов газа в месяц (только плита). Старая цена на январь 6,913992, т.е. за 10 кубов 69грн14коп. Новая цена 5,868492, т.е. за 10кубов 58,69+13,81 за транспортировку =72,50, т.е. на 3,34грн  БОЛЬШЕ. Так у нас потребление небольшое, а у кого котел, то вообще кошмар.

Відповісти
  • ///
30.01.20 10:29

кручу,верчу,запутать хочу.Вернее-замылить хочу.

Відповісти
  • 000
30.01.20 11:27

WWW ні брали за 2019 рік в квитанції розписано і звіряла з своїми даними- все зійшлося к-сть використаного за попередній рік газу х тариф 1,20 грн/м.куб  ділиться на 12 місяців і це є доставка за місяць

Відповісти
  • www
30.01.20 11:36

000, мабуть кожен облгаз рахує по-своєму, в Кривому Розі взяли споживання за жовтень 2018-вересень 2019 х тариф 0,42. У мене зійшлося

Відповісти
  • 000
30.01.20 11:36

WWW в мене майже однакова сума що газовий рік а що 2019 .так ви праві ,в квитанції пише газовий рік

Відповісти
  • Юлия
30.01.20 11:37

У меня мама переехала в село досматривать за старыми родителями в 2016 году. В октябре 2018- сентябре 2019 года газа использовали  много (газовое отопление, а старики очень замерзали). Летом-осенью умирают бабушка и дедушка. Мама осталась одна с минимальной пенсией. Экономит газ (в доме 17 градусов). И тут приходит квитанция за транспортировку за тот период, когда были живы ее родители. В квитанции стоит 3 человека (по факту она одна). Простите, почему она должна со своей пенсии платить по 200 грн. каждый месяц за транспортировку за 3-х людей и за прошедший период. Если платить (хотя я и не согласна с этой квитанцией!!!), то по факту использования на данный момент. Хочу коммуналку которая была в 2000 году!!!!! 

Відповісти
  • СержК
30.01.20 11:40

Прикол еще в другом... У моей материнемолодойпенсионерки услуга транспортировки стоит около 2 грн. в месяц (ну, не варит она тоннами пищу, а теплоподача идет централизованным путем). Так банки подсуетились. Мало того, что если не хочешь стоять в длиннющей очереди (количество отделений реально сократили) и при попытке провести платеж через железный ящик она должна набирать ВСЕ реквизиты вручную, что для человека под 75 не есть всегда доступным - я пытался обучить ее нотной грамоте, но живое общение ей дороже цифровых манипуляций. Так оплата через кассира банка в Ощаде, к примеру, стоит 25 гривен.!!! Низкий поклон за ойропейскую мандель оплаты услуг... Даже если платить за полгода - стоимость услуг банка реально превышает стоимость самой транспортировки газа!

Відповісти
  • Хорек
30.01.20 11:52

СержК, оплачивайте сами через портмоне или ай-пей.

Відповісти
  • СержК
30.01.20 12:33

Хорек, несколько вариантов оплат я знаю, но они работают, только если я есть у мамы... не у всех так. К слову - те виды оплат, которые Вы указали - они безкомиссионные? Ибо при любых комиссиях в данном случае их сумма будет больше, чем сумма самого платежа...

Відповісти
  • @@@
30.01.20 11:56

Хорек,а можно ли платить за другого ? Деньги попадут на л/счет?

Відповісти
  • СержК
30.01.20 12:34

@@@, тут как раз проблем нет... платежи просто идут на лицевой счет... получателям все равно, кто оплатил

Відповісти
  • ЕленаНик
30.01.20 12:33

@@@, через Приват 24 точно можно, я так плачу свою коммуналку, потом выбираю "сплатити за третю особу", меняю адрес на адрес родителей и высвечиваются все их лицевые счета

Відповісти
  • 111
30.01.20 12:08

Я плачу з карткового рахунку Ощадбанку і Авалю з телефону  в за батьків і за родичів головне створити шаблон правильно вказати призначення платежу № особового рахунку ФІП,вул. № буд  і без комісії

Відповісти
  • Раїса
30.01.20 12:32

Ми, щоб не платити за газ-повітря, не користуємся послугами вже три роки. Приходить  платіжка в місяць за транспортування нарахували 356 грн. Питаю за що, відповідь вражає згідно Закону НКРЄ. Взяли площу,  ми 16 група споживання, помножили поділили. І в них вийшло , що я спожила в 2019 році 7456 м3 газу . Не платите, відрізайте. Куди звертатись , кому що говорити. А кому нарахували начебто так само, скоро послуги доставки почнуть наростати як прибудинкові, як вивіз мусора. Головне проковтніть цю наживку.  Так як пенсійний вік ростиме на 1 місяць на рік. А потім скажете де воно взялось, як вас стосуватиметься буде пізно . Непомітно без поспіху, вони наступають, знають, що люди зайняті своїми проблемами, неначе 23-25 грн це не так багато, але це тільки початок. Мовчіть, мовчіть.

Відповісти
  • Юлия
30.01.20 17:04

Раїса, мама рассказывала, что у них в селе мертвым людям по адресу принесли платежки. Бабки умерли около 5 лет назад. Другие отказались от газа 10 лет назад и топили дровами (в селе немного проще). Им тоже принесли платежки. У нас как у Гоголя "Мертвые души" (((( человека нет, а платить нужно

Відповісти
  • Наталья
30.01.20 15:44

А эта транспортировка вообще законна?? Договор кто то на нее заключал с газовой конторой? Как это юристы объясняют?

Відповісти
  • злой клоун
30.01.20 17:47

оплата за транпортировку газа - это все мы должны оплачивать ??? 
Детали новой схемы закупок Украиной российского газа на голландской бирже:
Украина приобретает европейский газ на границе со Словакией, где построен обводной трубопровод (bye-pass), длиной в полтора километра. По bye-pass российский газ, который транзитом идёт через Украину в Европу, заходит на территорию Словакии, и тут же возвращается обратно в Украину.

Відповісти
  • Сергій
30.01.20 22:09

злой клоун, І... - ваша порада? 

Відповісти
  • злой клоун
31.01.20 08:41

Сергій,трибунал

Відповісти
  • злой клоун
31.01.20 11:22

Жители Житомирской области демонстративно сожгли платежки за газ.

В Малине люди вышли на акцию протеста против абонплаты за транспортировку газа, которую недавно ввело правительство.

Также созданная недавно петиция к Зеленскому об отмене платы за транспортировку газа уже набрала 34 тыс. голосов при необходимых 25 тыс. !!!!

Відповісти
  • Раїса
31.01.20 14:42

Було б більше , не у всіх виходить підписати петицію.

Відповісти