Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.01.20
1808 17 Друкувати

Олексій Гончарук: У січні та лютому люди мають отримати знижену вартість платіжок, як і в грудні

У січні та лютому люди мають отримати так само знижену вартість платіжок, як в грудні. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА. Він закликав місцеву владу активніше застосовувати надані Урядом інструменти щодо зниження суми в платіжках на тепло і гарячу воду.

“За грудень люди отримали ціну в платіжках до 30% меншою. Проте опалювальний сезон ще триває. Тож у січні та лютому місцева влада ще має докласти зусиль, щоб українці платили менше за тепло”, — сказав Олексій Гончарук.

Він додав, що всі необхідні механізми для цього Уряд надав.

«Зараз ціна газу об’єктивно нижча, ніж за аналогічний період минулого року, що є результатом прозорого ринкового ціноутворення. Дякую місцевій владі в тих областях, де відбулося перерахування тарифів. На сьогодні урядовим механізмом перерахунку скористалися 143 підприємства у 21 області та Києві. Ті представники на місцях, які досі цього не зробили — закликаю активно долучитись до процесу», - наголосив Глава Уряду.

Олексій Гончарук доручив Міністерству розвитку громад та територій надати фахівцям на місцях методологічну підтримку, контролювати ситуацію та забезпечити розв'язання проблемних питань у разі їх виникнення.

Нагадаємо, що перерахунки цін на теплопостачання стали можливими завдяки прийнятій постанові Уряду №1082 24 грудня 2019 року. Дане рішення ухвалене на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського, яким надано місцевій владі інструмент для зменшення суми в платіжці за тепло і гарячу воду до 30%.

За матеріалами КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Вакса
31.01.20 08:23

А разве в декабре была сниженная стоимость платежек?

Відповісти
  • ///\\\
31.01.20 09:38

Вакса,складывается впечатление, что у них лично суммы за отопление с декабря снижены на 30%, а у остальных, не властьимущих, - нет.
в нашем городе один тепловик обещал понизить, но не в декабре, а неизвестно когда. второй сказал, что не будет, т.к. топит углем.

Відповісти
  • Бухгалтер
31.01.20 09:37

Запорожье у меня она завышена до небес, +300 грн разницы с предидущим годом при температуре + на улице весь декабрь, и да в платежках написали что скидка от зеленского, НО ПРИ ЭТОМ +300 ВЫШЕ С УЧЁТОМ СКИДКИ.Сначала поржала,  потом когда платила плакала конечно.

Відповісти
  • Юлия
31.01.20 14:04

Бухгалтер, у нас в Мелитополе пришло 2 квитанции. 1 стандартная, 2 на несколько гривен больше. На вопрос почему, сказали что в прошлой месяце не досчитали 3 дня в ноябре! Бред сумасшедшего!

Відповісти
  • Оксана
31.01.20 11:44

Бухгалтер, это как "черная пятница" - наеба....о

Відповісти
  • Игорь
31.01.20 10:29

Бухгалтер, радуйтесь, что только +300, а не +1300. Это и есть скидка. 

Відповісти
  • Ирина
31.01.20 10:32

Мне наоборот пришла платежка на 600 грн больше, скидкой и не пахло. Пахло холодными батареями.

Відповісти
  • Троєщина
31.01.20 10:37

В Києві зменшили в платіжці за грудень суму до  сплати за опалення та гарячу воду. Наприклад, 1куб. м використано гар. води, тариф 97,89=97,89, але в графі до сплати стоїть сума 78,31. Різниця 19,58. Така сама методика розрахунку і по опаленню. Разом за грудень я заплатила менше на 316грн.Постачальник послуг "Київтеплоенерго".  

Відповісти
  • Сергій
31.01.20 11:02

Де знижка? конкретно, де у квитанціях??? НЕ БАЧУ.

Відповісти
  • Катя
31.01.20 11:17

Фигасе "сниженная" платежка в декабре...особенно за отопление. Я в прошлом году в самый холодный месяц заплатила менье!
Пыс. Херсон, если что

Відповісти
  • Ирина
31.01.20 11:32

Катя, у нас 75% скидка по льготе, в прошлом месяце 1300 пришла, в этом 1900грн. Погода не менялась. Стоит счетчик на доме. Трешка. Даже страшно представить сумму без льготы.. 

Відповісти
  • злой клоун
31.01.20 15:51

Ирина, мы без всякой льготы столько платим за трешку, даже меньше

Відповісти
  • Оксана
31.01.20 11:42

Шо це за законотворці та міністри??? Не мають ніякого впливу на енергетичні компанії. В нашому місті ніхто не знизив і не збирається, так і заявила теплокомпанія, що не буде знижувати, бо на її думку і так низбкий тариф! Навіщо вводити людей в оману, обіцяти нездійсненне. Навчились у пороха?
З газом взагалі бардак, введення додаткової плати хрен зна за що. Чому це свавілля допустили?
Роботи ніякої в уряді, тільки жаліються на маленьку зп..... Та ви і мінімалку не заслуговуєте!!!!

Відповісти
  • Злоц
31.01.20 14:17

В украину начал поступать сжиженный американский газ. Он в 2.5раза будет дороже чем реверсный российский.  Гончарук,  что ты об этом скажешь,  на чью страну ты работаешь?! 

Відповісти
  • Ірина
31.01.20 16:29

При этом реально не повышении оплаты за коммунальные услуги Гончарук изгадил и систему получения субсидий. Если раньше в квитанции писали, за какие услуги и сколько перечислило государство субсидий, а затем, при Гройсмане была монетизация и субсидианты получали субсидии на  свои счета в банке, то после 22 ноября, граждане, которым назначена субсидия не получают вообще ничего, т.к. по Гончаруку назначенные суммы идут на счета в Держощадбанк и узнать в Держощадбанке поступили ли субсидии и за какие услуги их перечислил за субсидианта Держощодбанк невозможно. Приходят какие-то сообщения непонятно о чем и людям приходится платить полную сумму начислений по коммуналке. Эти "Гончаруки" за что не возьмутся то и изгадят.

Відповісти
  • Лариса
31.01.20 17:32

Ірина, что за бред вы несете. пенсионеры получают субсидии на карточки или на руки вместе с пенсией. Я паолучаю субсидию на карточку в Ощадбанке и приходит СМС о начислениях по видам начислений. 

Відповісти
  • Троєщина
31.01.20 20:59

Ірина, мені приносить листоноша додому пенсію і субсидію, починаючи з лютого минулого рокуб без ніяких проблем. Так що не говоріть неправду.

Відповісти