Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


31.01.20
3012 5 Друкувати

ДПСУ оприлюднила перелік суб’єктів господарювання, які мають податковий борг

Нагадаємо, що пункт 35.4 ПКУ передбачає оприлюднення інформації про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Згідно з Положенням про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою КМУ від 21.10.2015 р. № 835, ДПС як розпорядник інформації забезпечує оприлюднення, зокрема, інформації про суб’єктів господарювання, в тому числі фізичних осіб-підприємців, які мають податковий борг.

Вказана інформація із зазначенням сум боргу окремо до державного та місцевого бюджетів розміщується на офіційному веб-порталі ДПС.

Завантажити перелік суб’єктів господарювання, які мають податковий борг станом на 01.01.2020 р., можна за посиланням.

Теги:
Коментарі
  • Светлана
31.01.20 11:18

Судя по возникшей из неоткуда недоимке по ндс- у всей Украины налоговый долг!

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • 1234
31.01.20 12:57

Смотря по объему файла  ексель 61,5М, то вся страна)))))))))

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • 111
31.01.20 15:58

А какой в этой табличке сокральный смысл? Сейчас, по-моему,  кому надо, свои взаиморасчеты с государством мониторят в режим он-лайн в кабинете плательщика. А кому это не интересно, то и табличка не поможет - ищи ветра в поле.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Почти Киев
31.01.20 17:04

Хочеться спросить у этих наших налоговых "ГОРЕ-ДЕЯТЕЛЕЙ". Ребята, вы там чё - обкурились, обнюхались, в сосну или в дуба головой ударились??? Имея на электронному счету 1 млн. грн переплаты сегодня узнаю, что я в списке должников. Это как? Вас шманали СБУ как поганых котов, из-за этого не работала СЕА , а вы наказали всех плательщиков. И Горячая линия рассказывает, что надо обращаться, за индивидуальной консультацией. Это как?
P.S. Если модераторы удалят мой комент - напишу снова!

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • 555
31.01.20 22:10

не понятно с какой целью составлена данная таблица - 70 %  зарегистрированные должники на неподконтрольной территории Луганская и Донецкая области, и Автономная республика Крым!!!!   

Відповісти