Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.01.20
7481 8 Друкувати

ДПС запустила пілотний проєкт «Пошук акцизної марки»

З метою запровадження та вдосконалення нових електронних сервісів Державна податкова служба України за підтримки Міністерства фінансів України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Пошук акцизної марки».

За допомогою цього електронного сервісу українці зможуть перевіряти легальність походження алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також здійснювати громадський контроль за обігом підакцизних товарів. 

Зокрема, послуга дає можливість самостійно визначити дату видачі марки акцизного податку, а також суб’єкта господарювання, який її отримав. 

Нині електронний сервіс «Пошук акцизної марки» працює у тестовому режимі. Ознайомитися з його роботою можна за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/registers/mark.

Свої пропозиції щодо покращення та вдосконалення сервісу просимо надсилати на електронну адресу excise@tax.gov.ua.

За матеріалами ДПСУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
31.01.20 11:26

Дійсно працює. Виявляється АТБ-маркет і справді є імпортером "Алазанська долина", Грузія

Відповісти
  • Ігор
31.01.20 11:36

І Тера Варус теж продав справжнє "Baron Romero", Іспанія.
А от тютюнова марка не справжня.

Відповісти
  • Ігор
31.01.20 12:42

От тільки терзают смутні сумніви: от навіщо ці іграшки? Багато країн працює без марок і цих потішних рошено-систем. Та і в нас роздрібний акциз літера "Г", 5% стягують без марок. Схоже:
1. Хтось заробляє на друку;
2. Для нас, як у Римі: "Хліб та видовища". Може тому і політики в нас: порошенко має "5 канал" та "Кривий"; Зерошенко нас бавив на іншому. А які вистави для нас влаштовували: баба Юля, ляшко, ківа, луценкі, новінськи з попами, насірови, гримчаки, ..., зараз майже весь склад "Слуги Рошена"!!!

Відповісти
  • Юра Г.
01.02.20 15:36

Ігор, Ось є автор розробник платформи, умовно назва акциз.. Держава використовує програму, а автор отримає роялті. ПОЖИТТЕВО!  На друки поки не заробляють ті, що треба. Ці, що треба планують наносити штрих-код. .

Відповісти
  • Нона
31.01.20 12:50

Ігор, У всьому винен КрачмающоновирохЗЕ! Всі з вами згодні!

Відповісти
  • Шурик
31.01.20 13:21

Вопрос вот гложит, а нахрена,? Акцизная марка на вино 0,1 копеек, потому чо вино- лекаство, для меня. Проще сделать как В Германии и Италии - Вино и пиво не акцизные.

Відповісти
  • Шурик
31.01.20 13:21

Шурик, Мыже вроде в Европу идём, так надо подчинятся.

Відповісти
  • Шурик
31.01.20 13:27

Строил дом в Киеве, а его друг граф Марио приехал. Он живёт во дворце, ездим на яхте, 20 кт от берега в Адриатическом море и только там купается. 
Очень класный хозяин, воду не пьёт, только своё вино. 

Відповісти