Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.02.20
2222 11 Друкувати

Кабмін передав комітету Ради законопроект про "інвестиційних нянь"

Крім того, глава Мінекономіки передав комітету ще ряд важливих для зростання економіки України законів, пише РБК-Україна.

Глава Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов передав комітету Верховної ради з питань економічного розвитку законопроект про "інвестиційних нянь". Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Ради.

Зокрема, комітет заслухав звіт міністерства щодо економічної ситуації в Україні.

"Міністр передав комітету пакет законопроектів… Це "інвестиційні няні", захист українського виробника на зовнішніх ринках, створення комітету промисловості та ряд інших", - вказано у повідомленні.

Як запевняє Тимофій Милованов, програма від уряду "Інвестиційна няня" буде працювати не тільки для іноземних, але й для вітчизняних інвесторів, готових вкласти в країну від $100 мільйонів.

За словами Мілованова, проект "Інвестиційна няня" дає можливість інвестору підписати з Кабінетом міністрів окрему угоду про умови ведення бізнесу.

"Ці пропозиції можуть включати, наприклад, якісь податкові преференції, а можуть включати гарантії пропускної здатності в портах. Або, наприклад, що уряд інвестує в Укрзалізницю для того, щоб вони проклали залізницю конкретно під підприємство. Тобто, повні пакети", розповів він.

Також інвестори готові приватизувати підприємства вартістю від 10 мільйонів гривень і вище, будуть звільнені від сплати податку на прибуток протягом 10 років.

Милованов закликав комітет підтримати законотворчі ініціативи Мінекономіки та продовжити спільну роботу.

Також, за його словами, ведеться робота над створенням Фонду національного багатства.

Підкреслимо, президент України Володимир Зеленський зобов'язав уряд до кінця лютого внести пропозиції щодо реалізації програми "інвестиційна няня" (англ. Investment nanny).

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
11.02.20 00:43

Дурдом

Відповісти
  • Фунт
11.02.20 05:07

Я, так розумію, що зе-профани податковий кодекс не читали!

Нагадую: «п. 4.1.2. рівність усіх платників перед законом, недопущення будь-яких проявів податкової дискримінації - забезпечення однакового підходу до всіх платників податків незалежно від соціальної, расової, національної, релігійної приналежності, форми власності юридичної особи, громадянства фізичної особи, місця походження капіталу» !


Чи, як завжди, серед номінально рівних будуть рівніші ?

Відповісти
  • Нона
11.02.20 11:26

Фунт, А вони взагалі читать вміють!!! коли вони на Конституцію плюють з самого першого дня, що можна казать !

Відповісти
  • Александр
11.02.20 06:38

Ну, если преЗедент, премьер-профан и министр развития (!) экономики не догоняют, что в первую очередь надо развивать малый и средний бизнес, то на всех их планах развития можно ставить крест!
Поддерживать, в первую очередь, надо тех, кто развивает бизнес/создаёт рабочие места в сёлах, пгт, малых и депрессивных городах!
У кого есть десятки/сотни миллионов у.е. обойдётся и без сопливых зе-нянек!!!

Відповісти
  • Светлана
11.02.20 08:54

Александр,согласна, первоклассная команда юристов обойдется дешевле няни

Відповісти
  • Злата
11.02.20 08:19

Не солидно как-то "инвестиционные няни". Если уважающий себя инвестор хочет инвестировать больше 100 млн. долларов, он не хочет чтобы с ним носились как с ребенком неразумным...

Відповісти
  • @@@
11.02.20 11:19

правильное название ""смотрящие""

Відповісти
  • SHADOW
11.02.20 15:03

стесняюсь спросить. а под этих "нянек" создадут наверное некое профильное министерство, штат наберут разных сотрудников, потом  какой нить отчет сварганят(с обязательной сдачей оного)и пошло-поехало...?

Відповісти
  • Ігор
11.02.20 15:28

SHADOW, ті, хто отримає цих "нянь", потім буде здавати звіт по пільгам та звіт по безкоштовним послугам від держави.

Відповісти
  • Любовь
11.02.20 16:21

это не няни, а скорее эскорт-услуги)

Відповісти
  • Тетяна
11.02.20 18:39

Проблема у тому, що у нас не існує правової держави. Інвестор вкладе 100 млн., через рік на повністю "законних" підставах у нього "відіжмуть" цей бізнес і вуаля - інвестиційна няня!!! У Польщі можна заключити договір з представником міністра фінансів Польщі про зниження податків. Але ці зниження відносять до конкретно місцевих податків по найманим працівникам або звільнення/зменшення ставки податку на прибуток. 

Відповісти