Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.02.20
3277 17 Друкувати

Ще один депутат "Слуги народу" пропонує знизити ПДВ

Депутатка від фракції  "Слуга народу" Дар'я Володіна пропонує за 5 років зменшити розмір основної ставки податку на додану вартість з 20% до 15%, пише "Економічна правда".

Відповідний законопроект № 2757-1 зареєстровано у ВР, як альтернативний до законопроєкту 2757 авторства ще одного "слуги народу" Олександра Дубінського.

Пропонується, що ставка ПДВ знижуватиметься по 1% з січня 2021-го року по січень 2025-го, таким чином сягнувши 15%.

"За нашими розрахунками поступове зниження ставки податку до 15% на протязі п’яти років, мінімізує втрати бюджету у короткостроковому періоді, а у середньо- та довгостроковій перспективі дозволить компенсувати зазначені втрати, стимулює обіг фінансових ресурсів, а також забезпечить для кінцевих споживачів товари та послуги за більш низькими цінами", - йдеться у пояснювальній записці до закону.

У законопроєкті № 2757 Дубінського пропонувалось знизити ставку з наступного року до 17%.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • """
12.02.20 08:40

Відповісти
  • Наталья
12.02.20 10:24

Якби знизили хоча б до 7%- то це б була 

Відповісти
  • ,,,,,,
12.02.20 10:33

ВЫ ТОЛЬКО ПОДУМАЙТЕ снижать по 1% в год! Что это повлечет за собой хотя бы в отношении отчетности будут ПН менять и декларации как перчатки! Вот дебилизм

Відповісти
  • Татьяна
12.02.20 10:53

а я уже представляю регистрацию корректировок и оплаты переходящие в след.год... трэш...

Відповісти
  • татьяна
12.02.20 12:04

Страшно представить, что будет твориться. А ведь еще прийдется решать с товарными остатками купленными по ставке 20%Забодаемся пересчитывать и отчитываться

Відповісти
  • Юрий
12.02.20 12:05

Де їх таких беруть... "Міністрів". нажаль все дуже сумно, з такими реформами ще довго будемо знаходитьсь в повній ж...

Відповісти
  • 1963
12.02.20 19:07

Юрий,ИХ КЛОНИРУЮТ !!!

Відповісти
  • Ольга
12.02.20 12:06

Вообще  этот  ДЕБИЛЬНЫЙ  налог  надо  отменить.  Ведь  государство ж  ВОЗМЕЩАЕТ  НДС  предпринимателям.  Так  какой  резон  его  применять????????????  А  сколько головной боли  уйдет.

Відповісти
  • Oleg7
12.02.20 12:23

В Україні проблема не в ставці ПДВ, а в адмініструванні у вигляді державного рекету, зокрема, блокування податкових накладних чи невизнання "реальності" поставок для цілей формування ПК з ПДВ. 
Тому не вважаю доцільним міняти ставку ПДВ. 
Крім того, перехідні операції спричинять більше проблем ніж користі.

Відповісти
  • Ангелина
13.02.20 09:39

Oleg7, Вы 100% правы,

Відповісти
  • ***
12.02.20 12:40

Oleg7,Этот налог не соответствует Конституции Украины! Он ухудшает финансовое положение всех украинцев на 20% и еще является дополнительным налогом на уже обложенные доходы 18% .1,5% это является двойныи налогообложением! Эсли я не прав плюньте мне в лицо, но я утрусь и буду стоять на своем! ЭТО ПРЕСТУПНЫЙ НАЛОГ КОТОРЫЙ НАДА ОТМЕНЯТЬ!

Відповісти
  • Ось...
12.02.20 15:12

***, прошу наведіть обґрунтування неконституційності ПДВ?

Відповісти
  • ***
12.02.20 17:42

 в Конституции есть статья что принимаемые законы не должны ухудшать жизнь граждан страны а Закон об НДС на 20 % ухудшает финансовое положение украинцев и идет  двойное обложение доходов громадян вы что туго соображаете я ж все написал!!!

Відповісти
  • Ось...
13.02.20 09:48

***, ну так можно сказати, що наявність грошових відносин погіршують життя населення та вводять нерівність. Тобто податок з обороту не буде погіршувати економічне становище, продавець буде накручувати з верху такий податок? і хто Вам сказав, що якщо ПДВ відмінять, ціни зменшать?  Мене дістали дивані економісти, які не можуть обгрунтувати свої позиції... Система ПДВ існує в Європі з 80-х років, і тільки в нас вважають її не конституційною. Ви не думали, що для виробництва та торгівлі ПДВ + ПнП вигідніший ніж податок з обороту, бо дозволяє акумулювати збитки и податковий кредит і переносити в наступні періоди. А з податком з обороту ти мусиш платити навіть із збитками...

Відповісти
  • ***
13.02.20 15:32

Ось...,судиш по собі та ти читати не умієш ти читаєш не вникаючи і трактуєг своє жах! 

Відповісти
  • ***
12.02.20 17:43

осьо тобі  ось

Відповісти
  • Таїсія
13.02.20 08:32

Про межу в 1 мільйон гривень з якої треба реєструватись платником ПДВ, ніхто не говорить.У цих умовах маленьке  сільське комунальне підприємство крім комірного через яке , як посередника іде вода, сміття  В деяких країнах комунальні послуги не обкладаються ПДВ. Таким чином би знизили комірне для людней.

Відповісти