Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.02.20
6360 33 Друкувати

"Ми не можемо друкувати гроші": Зеленський пояснив, як підвищувати пенсії

Гроші з бюджету країни необхідні й для інших потреб, зазначив президент, пише "Сьогодні".

Підвищити пенсії в Україні неможливо без комплексного розвитку економіки. Про це президент Володимир Зеленський заявив у відеоролику, в якому показав українцям робочий день голови держави.

"Є бюджет. Ми ж не можемо просто друкувати гроші. Звідки збільшення пенсій? Але ми повинні зрозуміти: ми серйозно збільшуємо пенсії, або ми вкладаємо ці гроші в інфраструктуру, модернізацію країни... А вкладаючи в економіку, в інфраструктуру країни, у нас є можливість, щоб вони (пенсії. – Ред.), може, не в рази зростали, але почали зростати", – сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 2020 року в Україні заплановано кілька підвищень максимального розміру пенсії. Перше підвищення вже відбулося на початку року – 1 січня. Зараз максимальна пенсія в країні – 16 380 грн.

При цьому більше третини українських пенсіонерів, загальна кількість яких в Україні становить 11,3 млн осіб, щомісяця отримують менше 2000 гривень. Виплати ж від 5 тисяч до 10 тисяч гривень отримують 9,3% пенсіонерів в країні.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 111
12.02.20 08:25

ага! Прямо в інфроструктурні кармани міністрів яка економіка? що збудовано або які підприємства відновили випуск може літаків а може космічна галузь запрацювала, а може в нас в країні почали випускати автомобілі комбайни  трактори! а може холодильники пральні машини а може стало доступно селянам купити мінімототехніку та обладнання для своїх господарств особистих щоб не карячиться вручну вирощуючи картоплю на городі! Срам і стид! 

Відповісти
  • АГА
14.02.20 12:53

111, при этом уничтожают имеющихся производителей

Відповісти
  • злой клоун
12.02.20 09:05

при этом 11,3 млн. чел. получают менее 2000грн. (с),  - все это имеет определенное название "социоцид"..
из программы пана Зе:
Я розповім Вам про Україну своєї мрії....
Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку. (с)
https://program.ze2019.com/


Відповісти
  • Елена
12.02.20 09:18

Ой, ну лукавит наш през, знает как увеличить пенсии! Пусть спросит ещё раз у того "умника", который ему красиво рассказывал как можно не теряя ничего увеличить учителям з/п до 4 тыщ!

Відповісти
  • Людмила
12.02.20 10:07

"Денег нет, но вы держитесь" по-украински

Відповісти
  • SHADOW
12.02.20 10:08

так сделай ЗП всем чиновникам без исключений по 15 тыс. и без всяких надбавок, премий, и т.д. пенсии спец-пенсионеров с их пенсиями в несколько десятков тыс. пересмотри в сторону уменьшения.

Відповісти
  • Ігор
12.02.20 10:12

Ти диви! То в нас економіка розвивається? Поводиться, як попередник. Скоро почуємо: "Яких тобі, б.... (тут погане слово, яке характерізує жінок, якими цікавляться Слуги Рошену під час засідань ВР) не вистачає?

Відповісти
  • Ігор
12.02.20 12:28

Не вірно процитував. Як кричав порошенко: "Яких тобі ще, ..., реформ не вистачає?". Тобто цим він висловлював здивування, мовляв, реформи повним ходом, а не помічаєте. От і зараз. Повним ходом перетворюють папір у цифру, наводять порядок зі своєчасним здаванням звітності.  Правда перехід України в світ цивілізації та розвитку провалено. Але, чи треба звертати на це увагу?

Відповісти
  • 1
12.02.20 10:38

Мріяти, звичайно це дуже добре, ну поки він мріє може не стати крахни де він призидент, чуть не написав прициндент

Відповісти
  • Світлана
12.02.20 11:47

Троє з чотирьох обрали це. Але зараз кого не спитай, ніхто за це не голосував!  

Відповісти
  • 1
12.02.20 17:28

Світлана,обирали вопреки но не за! лучше бы бюлетень испортил то хоть бы совесть не мучила!

Відповісти
  • Елена
13.02.20 15:29

1, т.е  как в детском саду- *назло маме пойду без шапки*. мозгов не было за клоунов не голосовать?

Відповісти
  • SHADOW
12.02.20 12:07

Світлана, голосовали не за него, а против порошенко. и многие видели в нем все же Голобородько. 

Відповісти
  • Катерина
13.02.20 10:38

SHADOW,  в бюллетене было только две фамилии, те, кто поставил галочку напротив фамилии "Зеленский", должны отдавать себе отчет, что опции "против Порошенко" не было

Відповісти
  • Зара*за
12.02.20 13:52

SHADOW," как жалок шут на троне короля, как глуп народ, коротый то позволил"

Відповісти
  • Алла
12.02.20 13:03

SHADOW, Вы проголосовали против Порошенко,  а получили непрофессионализм, дилетанство, тупость и красивый пиар

Відповісти
  • Марина
12.02.20 13:34

Алла, а непрофессионализм, дилетанство, тупость и красивый пиар нынешней команды чем отличается от прошлой? Разве что словом "красивый".

Відповісти
  • Геннадий
12.02.20 12:47

 "Огромный мрачный корабль, ржавый тихоход, усталая и дикая команда
которого давным-давно перебила благодушных пассажиров и легкомысленных
судоводителей и поставила над собой компанию жизнерадостных пиратов,
уверявших, будто у них есть карта Острова сокровищ. Но экипаж был огромный,
а жратвы и топлива не хватало. И пираты легко уговорили всех, что самый
правильный способ добраться на волшебный остров, в Земной Рай на краю Океана
Жизни, - топить котлы членами экипажа. Двигатель на таком горючем работает
надежно, а остальным достается все больше жратвы и питья.Я знал точно, что цель похода нашего сумрачного корабля в
Благословенное Завтра - само путешествие, Счастливые Острова, которые
пообещали команде наши штурманы, может быть, и существуют за туманным
небосклоном, но расположены они на другом глобусе. Так что задача проста,
хотя и трудновыполнима: сделать собственное плавание на корабле постоянным и
более или менее сносным.
Он никогда и никуда не придет. Все родившиеся на нем умрут по дороге."(С).

Відповісти
  • Зара*за
12.02.20 13:49

Шановний тільки зараз розібрався що є бюджет, і з "кінцем  епохи бідності" трішки треба почекати, десь років п'ять, якщо ці "слуги" країну не проср... А  якщо вкладати в інфраструктуру, ті ж дороги, то це не доходи, це теж витрати...
Якщо нема доходу то господар не бере в сусіда в борг і  асфальт в дворі не ложить, це так , на пальцях, для шановного...

Відповісти
  • Наталья
12.02.20 14:08

РОШЕН - 95

Відповісти
  • данет.
12.02.20 15:05

в бюджете есть деньги . спокойно миним.пенсию можно поднять до 3 тысяч.про  дефицит пенфонда  расказывают только идиоты безграмотные.

Відповісти
  • Лариса
12.02.20 15:20

От мені цікаво. Я пенсіонер в 2013 році отримувала 2200 пенсіі при доларі 8 і мінімальної 1200. Почалась війна. Долар 27 і мінімальна в три рази. Пенсія стала 2500. Зараз 3000. Тоді казали - війна, треба потерпіти. затягнути пояски. так і зробили. Пройшло 6 років. Тепер на пенсіі немає коштів бо треба розвивати інфраструктуру. Так ціх оштів ніколи не буде. Чому іздіватись над пенсіонерами? Що це за страна така?. А наприклад ігорний бінес який краде у казни стільки міліардів коштів. не додаючі в казну і прочіі схеми? Чому там не взяти на інфраструктуру? немає просто слів. Подонки і все

Відповісти
  • Лора
12.02.20 17:36

Лариса, тобто, війна вже закінчилась??

Відповісти
  • данет
12.02.20 15:46

пенсия16000 и пенсия 1600- разница в 10 раз. после таких заявлений  зеленский  просто опустил себя ниже плинтуса-на уровень  третьесортного брака. если ты не знаешь как то спроси у других. мозги свои напряги и посоветуйся с умными людьми прежде чем нести бред про невозможность повышения пенсий.

Відповісти
  • Лора
12.02.20 17:37

данет, только сейчас опустился до такого уровня?))

Відповісти
  • Лана
13.02.20 08:31

Читай комменты и диву даюсь, уйма людей работает в «чёрную», ФОП и ЧП скрывают доходы, занимаются обналичками, только бы налога платить как можно меньше. У кого не спросишь, все рады получать ЗП или ее часть в конвертах, абы меньше платить налогов, рассуждая, мол неизвестно получу ли я свою пенсию, до неё далеко, лучше буду себе откладывать, и т.д. и т.п
Так откуда этим пенсиям увеличится!!!
Вы такие смешные, каждый думает о себе, мол верхушка ворует, а я должен налоги платить?!, так рассуждает как минимум половина трудоспособного населения. Потому, хотите изменений и повышений пенсии, начните с себя

Відповісти
  • Алина.
14.02.20 11:06

Лана, при чем здесь ФОПы и ЧП , бюджет на 100
 процентов должен состоять от дохода гос.заводов,фабрик. 

Відповісти
  • Ольга
13.02.20 11:06

Лана, так ведь если бы налоги шли по назначению, то и платили бы их большинство. Но деньги наши уходят на огромные зарплаты чиновников и депутатов, на яхты, отпуска, шубы, виллы... А пенсионерам - 2000 пенсии. 
И зарплату люди охотнее в конверте хотят, потому что на нее и так трудно выжить, а если еще налоги по полной отдать, то вообще не хватает. Огромная часть страны действительно выживает из последних сил. 

Відповісти
  • Ангелина
13.02.20 09:37

Лана,вообщето в Америке когда началась война, Рузвельт получал зарплату в размере 1 дол. и правительство не жировало с большими зарплатами, то есть начинало с себя правительство и показывало пример гражданам, а в нашей стране наоборот - нам советуют потерпеть все и вы в том числе

Відповісти
  • Таїсія
13.02.20 09:36

Лана, згідна на  100%, якщо народ не схаменеться , перестане бути населенієм , а не громадянами своєї країни ,такої держави як Україна не  буде існувати. Всі палко обговорювали підвищення пенсійного віку у інтерв'ю Галини Третьякової,https://www.epravda.com.ua/publications/2020/02/6/656612/
 але не бачать другої  небезпеки привязка штрафів до прожиткового мінімуму, який вони планують довести до 40% від середньої зарплати. Знов статтею доходу залишаються штрафні санкції. То які інвестори сюди прийдуть. Я не в захоплені від підвищенні пенсійного віку, до реформи Тигіпко я б з вчорашнього дня досягла пенсійного віку, зараз у 2025 році, якщо доживу і вони з 2023 року не підвищать пенсійний  вік. Таке враження, що працювати до могили, а потім претензії померла і не здала звіти. 

Відповісти
  • Елена
13.02.20 15:34

Таїсія, було би де працювати  * до могили*  у  нас завод еле дышит, сотрудники разбегаются, но для новых- ОБЯЗАТЕЛЬНЫЙ  возрастной ценз- не старше 45 лет! и плевать они хотели на Закон и суды!

Відповісти
  • Таїсія
14.02.20 09:03

Елена, у меня идёт реорганизация, в связи с объедением территориальных громад , идёт закрытие моего предприятия, в 55 ты ненужен работодателю, Я хорошо это понимаю. 

Відповісти