Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


13.02.20
1994 6 Друкувати

Українці зможуть перевірити якість продуктів через смартфон

Відтепер українці мають можливість перевірити справжність продукту та дійсність маркування “органічна продукція”. Зробити це можна буде з телефону чи комп’ютера. 

Відповідне рішення Уряд ухвалив 12 лютого під час засідання. 

Споживачі натуральної продукції отримають розширену достовірну інформацію про продукти, а саме:

  • виробників органічної продукції;
  • органи сертифікації, котрі мають право на проведення сертифікації органічного виробництва;
  • наявності органічного насіння і садивного матеріалу.

Всі створені реєстри для впровадження ринку органічного виробництва, а це Державний реєстр операторів, що здійснюють виробництво продукції, Державний реєстр органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції, Державний реєстр органічного насіння і садивного матеріалу будуть у вільному доступі.

Відповідно, цими базами даних зможуть користуватись всі учасники ринку для здійснення своєї господарської діяльності.

 

За матеріалами КМУ
Теги:
Коментарі
  • Шурик
13.02.20 08:52

"Качество" и "Подлинность" совсем разные понятия. 
Хороший самогон лучше самой хорошей водки по всякому.
Выбирается качество-цена и плевать что там воют о "подлинности".
Если в т.н. Государство не доплатили мзды, значит хорошо сделали Стране. Кто-то станет богаче. Богат будет каждый, то Страна станет богаче. Так немцы любят постоянно говорить.
Государство совсем другое, у нас это слово уже в ругательство превратилось. Так что хвалится держподлинностью всё равно что ругать качество.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Елена
13.02.20 12:25

Да оставьте вы уже в покое смартфон....

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Ігор
13.02.20 13:24

Можливо я чогось не розумію, але не удавані реформи Рошен-95, а справжні технічні новації, повинні виглядати так:
В Швейцарии больные будут обследовать сами себяhttps://www.swissinfo.ch/rus/sci-tech/медицина-и-страхование_в-швейцарии-больные-будут-обследовать-сами-себя/45534818?utm_campaign=swi-nl&utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_content=o

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • зара*за
13.02.20 13:52

шановні слуги вже  навідкривали ІТ компаній для написання програмного забезпечення для всякої непотрібної-х-ні.
тобто перевіряти цю саму якість  в нас нікому, санстанції позакривали, захист прав споживачів безправний і мало кого захистить, а тим часом за наші податки нам в телефоні картинки покажуть, ці самі потрібні картинки за які недобросовісні виробники теж заплатять і немалі  гроші щоб у них все було якісно. Браво!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Ольга
13.02.20 14:21

Скоро уже мы и есть через смартфон будем!

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Ігор
13.02.20 14:33

Ольга, спершу почнемо отримувати зарплату через смартфон. Прийде ММС-повідомлення з картинкою грошей. Побачив? Так. Оце твої гроші - ми з тобою розрахувались.

Відповісти