Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


15.02.20
1184 7 Друкувати

Олексій Гончарук пояснив, чому українці отримали дві платіжки за тепло у січні

Цієї зими Уряд спільно з представниками місцевої влади знизив суму в платіжках за тепло до 30% для користувачів індивідуального опалення у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це – перший опалювальний сезон за багато років, коли тарифи не зростають, а зменшуються.

«Але за січень люди отримали дві платіжки — за газ і транспортування.  Якщо ви складете цифри обох платіжок, то побачите — в січні цього року сума в обох платіжках менша, ніж у тій єдиній платіжці, яка була у січні минулого року», — сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук. 

Він пояснив, що раніше ціна за транспортування була включена в платіжку і просто входила в загальний тариф. Тепер рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), їх розділили. Тому що компанії, які постачають і транспортують газ, — різні, отже і платіжки дві.

«Для чого ми це зробили? Для того, щоб не було монополії і з’явився цивілізований ринок енергоносіїв, тому що постачальники конкуруватимуть між собою та пропонуватимуть газ дешевше. А кожна людина зможе сама обирати кращі умови», — наголосив Прем’єр-міністр. 

Олексій Гончарук додав, що Уряд продовжує працювати над тим, щоб платіжка для українських сімей і надалі була меншою. У цьому сезоні загальна сума за цей опалювальний сезон вже менша до 30%, ніж у 2019 році. 

За матеріалами КМУ
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Макс
15.02.20 06:46

И сказать нечего - гнида!

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • данет
15.02.20 11:38

он дурак или как. вот мои две платежки за отопление. двушка квартира в киеве---  в прошлом месяце--940 гривен за цо  а на днях получил платежку ----1450гривень. такие же гниды как и порохоботы.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Алена
15.02.20 12:48

данет, круто живете. Харьковская обл, двушка 50,9 м2, стоимость услуги за отопление январь -2235,13 грн., вода и стоки  за 8 м3 -432,80 грн. плюс свет, ОСББ , газ, вывоз мусора. Пенсия у родителей 4500,00грн. ( мама- ветеран труда 41 год стажа)  Заслужили(((( Велика подяка - ходим оформлять субсидии - очереди, нервы и тд 

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Макс
15.02.20 12:16

у меня тоже двушка, но 940 никогда не было, гораздо больше 

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Сергій
15.02.20 13:24

Двушка в Одесі у січні: опалення - 1149,97 грн. - нормально?

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Елена
16.02.20 21:47

В Харькове 33 кв.м. за январь 995 грн. И это с учётом скидки. Так что Киев, Одесса Вы ещё в шоколаде.

Відповісти