Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.03.20
17405 13 Друкувати

В Мінсоцполітики визначили строки для виплати пенсіонерам допомоги та проведення індксації пенсій

23 березня під час онлайн-брифінгу Міністр соціальної політики України Марина Лазебна озвучила основні кроки Уряду щодо посилення соціального захисту громадян в умовах світової економічної кризи та поширення епідемії коронавірусу.

Турбота про пенсіонерів

Марина Лазебна повідомила, що з квітня буде виплачено по 1 тисячі гривень більше мільйона пенсіонерам, які отримують пенсію до 5 тис. грн.

Також, за її словами, з травня Уряд розпочне індексацію трудових пенсій на 11%, після якої гарантоване підвищення отримають 7 млн пенсіонерів. Одночасно з травня буде встановлено щомісячну доплату до пенсії у розмірі 500 грн для 1,5 млн пенсіонерів, яким виповнилося 80 і більше років.

«І цю доплату, і індексацію пенсій Пенсійний фонд проводить автоматично, тому нікуди і нікому звертатися не потрібно», - наголосила Марина Лазебна.

Крім того, вона повідомила, що на сьогодні Міністерство розробляє проект «Допомога літній людині», щоб перевести максимально пенсіонерів на банківські картки, що дасть їм змогу здійснювати оплати за компослуги, покупки ліків, харчів тощо.

Також Мінсоцполітики та соціально відповідальний бізнес створили онлайн платформу для допомоги літнім людям та людям з інвалідністю із доставки ліків та продуктів харчування.

Міністр наголосила, що і Уряд, і Міністерство, і 40 тис. соціальних працівників дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни отримували необхідні соціальні послуги.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
24.03.20 08:47

Умиляет 1000 грн. всем до 5000, и тем у кого пенсия 1600 и тем у кого 4990.

Відповісти
  • Анна
24.03.20 08:53

А просто сказать спасибо ?

Відповісти
  • Надежда
24.03.20 10:33

Анна, за пенсии в 1600 грн?

Відповісти
  • Лариса
24.03.20 10:26

Анна, За що спасибі? за тє що обідрали пенсіонерів. а тепер кидають подачку? 

Відповісти
  • Ната
24.03.20 10:57

Интересно, а с чего платить будут, если предприятия останавливаются, малый бизнес ушел на карантин, то не можно, то нельзя, за услуги можете во-время не платить, никто вас не накажет, субсидии не лишат, и.т.д. и.т.п. Где будут деньги брать? И карантин собираются продлить до 1 мая. Хотя бы уже не обещали того, чего не смогут сделать. Как говорил Яценюк в свое время в 13-14 году давайте затягнемо  пояси потужче, мы не будемо підвищувати зарплати пенсії та стипендії, але ми не будемо їх і зменшувати. Запомнила эту фразу как дважды два.  Так что бабушка надвое сказала. А мы не успели вчера пополнить счет по НДС , а сегодня корова слизала  НДС за февраль ,на улице только 24 число.

Відповісти
  • Лариса
24.03.20 12:25

Ната, Надрукують гроші (. А пояси пенсіонери затягнули з 2014 року коли пенсіі залишились на старому рівні . а мінімалка і долар виріс в три рази. І досі не вірівняли пенсіі. Все просять затягнути пояски. Но за себе любих не забувають (

Відповісти
  • 9991
24.03.20 11:18

Ната, всегда списывали с эл.счета обязательства 23-24-го числа - не нужно себя накручивать на ровном месте и так хватает сейчас стресса. Всем здоровья, моральных и материальных сил пережить пандемию!

Відповісти
  • Татьяна
24.03.20 11:17

СОЦИАЛЬНАЯ ПОМОЩЬ уже нужна сейчас во время карантина.
Цены на продукты уже выросли, некоторых продуктов уже нет или такого качества, будто решили продать то что раньше вывозили на свалку.
В аптеках - масок и перчаток НЕТ, перекиси, и некоторых недорогих жаропонижающих средств (эксперимент-прошла 17 аптек).
В банкоматах (приватбанк)  пенсию выдают купюрами в 1000грн.
Смотрю на эту купюру как на икону. Нигде ее не принимают , так как нечем дать сдачу. Придется идти в супермаркет для того, чтобы купить продукты и бытовую химию.
Закрыли зоомагазины. чем кормить животных тоже вопрос.
С каждым днем (благодаря нашим благодетелям-правителям)  все страшнее и страшнее. 
Думаю, что мы переживем весь этот ужас. Желаю Всем ЗДОРОВЬЯ и ТЕРПЕНИЯ!!!

Відповісти
  • Вера
24.03.20 12:45

Если выдадут- СПАСИБО!!!

Відповісти
  • Ольга
24.03.20 19:41

У пенсионеров есть пенсия, а те кто сидит за свой счет? муж, жена и двое детей им что? За что жить? детей кормить?

Відповісти