Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.04.20
4533 14 Друкувати

Голова СБУ вніс додаткові пропозиції щодо заборони російських веб-ресурсів та програм (у тому числі «1С»)

Голова Служби безпеки України Іван Баканов вніс до Ради національної безпеки і оборони додаткові пропозиції щодо продовження санкцій проти російських веб-ресурсів та програмних продуктів. Зокрема, він пропонує продовжити санкції не лише проти «Вконтакте» та «Одноклассники», але й проти «Яндекс», «Mail.ru», «Доктор Веб», «Касперский», «1С» і «Парус».

«Сьогодні ми не просто захищаємо українських громадян від фейків та інформаційних вкидів з російських соцмереж, але й дбаємо про кібербезпеку для представників бізнесу, державних та освітніх установ тощо. Адже будь-який російський поштовий сервіс чи антивірус можуть використовувати на шкоду Україні. Тому треба мінімізувати ризики. Блокуючи такі ресурси і програми, ми піклуємось про безпеку країни загалом», - заявив Голова СБУ Іван Баканов.

Також він запропонував створити та забезпечити функціонування в Україні Єдиного реєстру програмного забезпечення, дозволеного для використання у державних інформаційно-телекомунікаційних системах. На думку кіберфахівців СБУ, це дасть можливість обмежити закупівлю та використання забороненого програмного забезпечення та створить сприятливі умови для розвитку вітчизняної ІТ-сфери.

Як повідомлялось, 10 квітня СБУ внесла пропозиції щодо продовження заборони російських соцмереж ще на 3 роки.

Окрім того, Служба безпеки з початку карантину викрила вже 207 інтернет-агітаторів, котрі поширювали різноманітні фейки про коронавірус. Встановлено, що 10 із виявлених агітаторів діяли за завданням російської сторони.

За матеріалами Служби безпеки України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Шурик
27.04.20 05:43

В ukr.net куча ссылок на запрещённые сайты. Его тоже запретить.

Відповісти
  • ***
27.04.20 22:02

Да, согласна. Статистика не принимает отчёты если указан адрес укрнет. Не надёжен. Пишет рекомендации бухгалтеру на несколько страниц, вроде я админ после политеха. Начинаешь  читать и офигиваешь. Ну запретили пару лет назад ящики мейл.ру, перешли на укрнет. Теперь шо, в госдепе регистрироваться?

Відповісти
  • Юра Г.
27.04.20 06:19

Насколько я понимаю, 1с и парус УЖЕ ЗАПРЕЩЕНы. Где посадки за госизмену. ЖДУ! Ещё жду програмный РРО, который рбещали 1 января 2020 года . Ждать перестал. Чего не жду - так это руководителей с мозгами.

Відповісти
  • Светлана
27.04.20 07:21

Ну что им неймется!

Відповісти
  • Юра Г.
27.04.20 08:13

Светлана, ребята просто не могут впарить свой продукт, а так хотят стричь капусту. Меня огорчает тот факт, что уроды считают меня умственно отсталым, который самостоятельно не может отличить фейк от правды. Хотя судя по тому, что уроды рулят, они могут так считать, наверное. Вопрос в другом, когда эту нечисть уберут.

Відповісти
  • hela
27.04.20 14:16

Юра Г., Не свой продукт, а свой реестр. Предлагается ввести реестр ПО, разрешенного в госорганах. После всего все разработчики ПО придут проситься в реестр. Это выгоднее, чем парить свой продукт

Відповісти
  • Ігор
27.04.20 09:40

Найбільша в світі корупція, стареча олігархія, відсталість України - небезпеку не представляють.
Ronald Reagan, Arnold Schwarzenegger теж були акторами. Однак відповідально ставились до своїх обов'язків, не робили нікчемних вистав. Чому наш прыэмнык Пєті так зневажливо поставився до величезної довіри/рейтингу своїх виборців?

Відповісти
  • кабздец
27.04.20 14:59

Ігор,  так это  путин виноват

Відповісти
  • хаха
27.04.20 10:07

Да отправьте уже этот интернет на карантин, а то через него вирусы распространяются. Вот так и напишите - так как интернет является основным источником распространения вирусов, то его необходимо отправить на карантин. На месяц. А там посмотрим. Наше здоровье важнее.

Відповісти
  • Марина
27.04.20 14:03

Да,...,бурная деятельность, кипит работа!

Відповісти
  • Злой клоун
27.04.20 15:57

*уже бьюсь в конвульсиях русофобии *...  

Відповісти
  • Екатерина
27.04.20 17:46

А кто компенсирует доработки программ, под новую украинскую опять платить? Самое время - одни медреформу делают, а другие реформу компьютерных программ на которых 90% бизнеса работают. Делать хаос, так во всем!

Відповісти
  • ***
27.04.20 21:54

Ну чё мелочиться? Всё построенное в СССР нафиг снести.Сколько места  сразу освободится для памятников приспешников фюрера, остальное можно продать и бабки по карманам. У филателистов марки с гербом СССР еще не язъяли?  Свой значок " Ударник труда" сдавать или прятать? А диплом, на корочке герб. А свидетельство о рождении? Это ж на сколько лет ещё кипучей деятельности? Их когда на работу народ нанимал, что они блеяли?  Зробимо їх? Таки зробили.

Відповісти