Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.07.20
2568 10 Друкувати

Україна може дозволити експорт медичних масок, - Зеленський

Автор: Максим Зайченко, РБК-Україна.

Президент Володимир Зеленський припустив, що Україна може дозволити експорт медичних масок за кордон. За його словами, наповнення лікарень і аптек масками на нормальному рівні. Такої ж думки дотримується головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Про це Зеленський і Ляшко заявили в ході зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області в середу.

"З приводу лікарень, які приймають хворих COVID-19 - у нас там все нормально (з масками, - ред.). З приводу аптек, мені здається, теж вже непогано. Давайте ми подивимося на цю ситуацію... Може вже прийшов час", - сказав президент, зазначивши, що країна повинна бути готова до другої хвилі коронавірусу.

Своєю чергою, Ляшко припустив, що уряд може дозволити квотний продаж масок за кордон найближчим часом.

"Ми зараз якраз і збираємо потребу по всім закладам охорони здоров'я для того, щоб вони чітко сказали план, який вони передбачають щодо закупівлі засобів індивідуального захисту. Як тільки вони нададуть цю потребу, ми оцінюємо разом з Мінекономіки власне виробництво і, можливо, найближчим часом дозволимо квотний принцип продажу та експорту масок", - зазначив він.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Сонечка
09.07.20 08:57

Відповісти
  • Ігор
09.07.20 08:57

Найлегше чарівність дається негідникам.

Відповісти
  • Ксюша
09.07.20 09:05

А стоимость этих масок тоже нормальная .  

Відповісти
  • R
09.07.20 09:22

Наверное советник Зеленского Радуцкий снова накопил пару сотен тон нормальных украинских масок для продажи в Китай. А на обратном пути самолет (оплаченный конечно за госсчет) привезет китайские копейчаные маски для продажи в Епицентре Герег. 
P.S. А учитывая что уже речь идет о квотах, то понятно что влезть в этот "маленький" и "скромный" бизнес другим не дадут.
P.P.S.Недавно видел в видео актуальные цены на медицинские маски в США в Волмарте, где за них "ломят" аж 15,60 грн. (по актуальному курсу). У меня в городе кругом чётко 20 грн. 

Відповісти
  • Мария
09.07.20 12:36

а поддержать отечественного товаропроизводителя никак ????

Відповісти
  • Елена
09.07.20 16:17

В новостях показівают. как санитарки стирают марлеві маски. А у него все зашибись. уже и продавать могут. понятно- валюта  стране нужна. про здоровье граждан можно не париться- и по двадцать грн купят.

Відповісти
  • Шурик
09.07.20 18:59

У меня дочка врач больницы на обсервации, никто не носит.. Она уже переболела и внук тоже.

Відповісти
  • Шурик
09.07.20 18:58

Спасибо Вовочка родной за наше светлое бывшее.

Відповісти
  • Непогода
10.07.20 13:08

Не могу понять, почему в феврале этого года покупала в аптеке маски по 1,90грн. , а сейчас за ту же маску нужно заплатить от 20 до 25 грн.   Что то поменялось в технологии изготовления? Или у кого то приступ неслыханной жадности?

Відповісти
  • 1007
10.07.20 14:02

Непогода, я покупала осенью по 0,90грн. обычные, голубенькие. Можно представить их себестоимость, если в аптеке, в рознице они были по 90 коп!..  Когда уже этого "кого-то" удавит?!

Відповісти