Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.07.20
11045 11 Друкувати

Кому спишуть борг з ЄСВ?

Сайт Бухгалтер 911 завжди готовий допомогти підприємцям у складних питаннях.

У новому випуску рубрики «Шпаргалка бухгалтера» Дмитро Винокуров розповість про підприємців, яким спишуть борги з ЄСВ.

Хто може розраховувати на списання боргів з ЄСВ та які обов'язкові умови необхідно дотримати?

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

 

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
24.07.20 11:33

Питання, якщо мене як ФОП немає у реєстрі підприємців (не перереєструвався чи то 2008 або 2009 році, вже не працював) але в податковій то все залишилось ( з нарахуванням з 2017 р., з 2-я рішенням про зняття боргів по ЄСВ вищих органів ДПС), як я можу припинити діяльність, якої немає?

Відповісти
  • Яков
24.07.20 14:19

Бух, подать госрегистратору форму с отметкой "Включення відомостей про фізичну особу - підприємця", и "Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем"

Відповісти
  • Бух
27.07.20 13:43

Яков,
Тобто признати себе ФОПом, якось неохоче, тим паче маючи рішення віщих органів ДФС) про скасування боргу, т.як відсутній у реєстрі підприємців ц мін'юсті.

Відповісти
  • Андрій
24.07.20 12:04

Якось дивно виходить, досить ФОП не сплачував ЄСВ, то йому зараз ще й спишуть борг, а якщо не здійснював діяльність і платив, то велика подяка від держави

Відповісти
  • Любопытная
24.07.20 13:02

Диво-дивное происходит в нашем законодательства. Всем,кто платил получается : "Велика шана"

Відповісти
  • Елена
24.07.20 13:10

Я так думаю, что кому спишут долги по ЕСВ, то эти года не войдут в стаж и наоборот, кто будет платить, тому войдут. Считайте это вкладом в будущую пенсию

Відповісти
  • Джулия
24.07.20 13:57

Елена, вы абсолютно правы

Відповісти
  • Вера
24.07.20 13:58

Бух   На припинення діяльності  треба подати заяву  реєстратору, який внесе це в  єдиний державний реєстр і відправе повідомлення в податкову,статистику і т.д., а ви це не робили

Відповісти
  • БуХ
27.07.20 13:59

Вера,
Так мене як ФОПа немає у реєстратора, вони можуть зняти те чого немає ?

Відповісти
  • Инна
24.07.20 15:29

Я столкнулась сейчас с этой морокой по двум Фопам. Так вот одному ФОП налоговая Одесса ,отказала в списании долга, и мало того- еще не правомерно приплюсовала долг по ЕСВ за карантинные месяца. 
Отказ в списании долга аргументировали тем,что ФОП сдал отчет ЕСВ за года с начислениями,как это делали все и нулевые отчеты по ЕСВ сдавать нельзя было. Вот вам закон и практика, отчет по ЕСВ за 20 год ликвидации подали без карантинных месяцев, а налоговая сама себе прописала начисления за эти месяцы и выставило в долг.

Відповісти