Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.07.20
4482 5 Друкувати

З 17.00 до 19.00 30 липня буде частково обмежено доступ до електронних сервісів

У зв’язку з проведенням обслуговування програмно-технічного комплексу кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС повідомляємо, що 30.07.2020 з 17 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв. доступ до електронних сервісів буде частково обмежено.

ДПС просить вибачення за тимчасові незручності.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Оксана
30.07.20 12:41

Що сказати??? Останні дні реєстрації пн. 

Відповісти
  • Ігор
30.07.20 13:21

Буде час пройтись по Мілану (https://www.youtube.com/watch?v=itLNEX0Jn78) - подивитись якою могла бути Україна, якби її не мародерили, а у населення не знищили ген державності.

Відповісти
  • Вячеслав
30.07.20 13:56

Ігор, и Путину не стоило бы нападать на Украину. И нынешнему типа президенту не надо наживаться на войне

Відповісти
  • Ігор
30.07.20 14:32

Вячеслав, досить жалітись та кивати на когось. Дикі розбійні орди на сході були та будуть завжди. У 1918 році Фінляндія, Польща, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, ... змогли захиститись. Одна Україна не змогла. Зараз Білорусь як злагоджено реагує. Може в них справжні державники замість вишеватоярошів та вишеватотягнибоків які чекають 30 монет від путіна та його представників? Вони одразу бачать небезпеку та не уникають її.
За наступників повинні відповідати попередники, це вони їх приводять щоб продовжувати жити в розкоші.
Всі країни проходили важкі часи, але в жодній з них не було Мародера та продажних, які кидали героїв в котлах та бігли до нього на розкішне збіговисько "смотрящих". В них нема Тарасика, який кидає вбитого батька Вячеслава Чорновола і теж біжить на збіговисько партії, створеної Мародером.

Відповісти