Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


18.08.20
19826 14 Друкувати

Бізнес з невеликими доходами на особливому контролі ДПС

З метою дієвого контролю за суб'єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки через зареєстровані РРО, фахівці податкової служби за допомогою Системи зберігання і збору даних реєстраторів розрахункових операцій (СЗЗД РРО) проводять аналіз виторгів, діяльності підприємців і підприємств, що звітують про мінімальні виторги, а також причини ненадходження інформації від РРО.

Передусім, для проведення перевірок відбираються господарські об'єкти, на яких застосовуються РРО з середньомісячним виторгом менше 12 тисяч гривень, що свідчить про незначний обсяг продажу, проведений через РРО, приховування реального обсягу розрахункових операцій та, відповідно, зниження рівня сплати податків.

Так, кожен господарський об'єкт потребує на місяць таких мінімальних витрат:

– заробітна плата одного працівника (мінімальна зарплата у 2020 році) – 4,7 тисячі гривень;

– утримання об'єкту торгівлі (послуг): оренда, комунальні платежі, земельний податок тощо – не менше 1 тисячі гривень;

– обслуговування касової та іншої техніки – 200-500 гривень;

– ліцензії та дозвільні документи – 700-2500 гривень тощо.

З метою уникнення правопорушень та забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів податківці закликають суб'єктів господарювання дотримуватися вимог законодавства, зокрема, Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

За матеріалами ГУ ДПС у Запорізькій області
Коментарі
  • Буржуй
18.08.20 06:22

Ну есть смысл проверить общесистемщика или единщика 3 группы. А  2 группу? Они что 10 , что 400тис. будут бить налоги от этого не поменяются. А то что оборотка упала и в розничной торговле и не в розничной , так это факт. Налоговики , что об этом не знают?

Відповісти
    Оцінити
  • 81
  • 0
  • Роман
18.08.20 07:03

они же прямо написали зачем это делают: "обеспечения наполнения бюджетов всех уровней"

Відповісти
    Оцінити
  • 60
  • 1
  • хаха
18.08.20 09:44

Зарабатываешь мало? Еще и дышать посмел?! Идем к тебе с проверкой! Вместо того, чтобы помочь тем кто загибается они их добивают, а потом выдумывают веские причины для этого.

Відповісти
    Оцінити
  • 107
  • 0
  • ЕленаНик
18.08.20 10:04

То есть косвенные методы уже в ход пошли, ну-ну.

Відповісти
    Оцінити
  • 48
  • 0
  • Олена
18.08.20 10:18

Они бы так свои расходы посчитали и с декларациями своими сравнили!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 104
  • 0
  • ***
18.08.20 10:37

В декларациях о доходах чиновников почему бы не внестираздел расходы? Если Зе лично забыл 5 лимонов дохода внести , то что ждать от его окружения  и окружения его окружения? Деменция или преступление?А они опять про бабушек с укропом...

Відповісти
    Оцінити
  • 81
  • 0
  • Татьяна
18.08.20 10:51

А они, оказывается умеют считать чужие деньги!!!
А свои???

Відповісти
    Оцінити
  • 48
  • 0
  • Макс
18.08.20 11:52

Надеюсь, скоро повторим опыт соседей ближних, достали что-то слишком. Хотя, многие будут улыбаться и махать

Відповісти
    Оцінити
  • 24
  • 0
  • Наталья
18.08.20 14:20

Чужие деньги считать нехорошо, но интересно)

Відповісти
    Оцінити
  • 22
  • 0
  • Елена
18.08.20 14:40

Аналогично:
1. Так каждый депутат в течении года должен внести в Раду минимум 10 законопроектов, которые поддержат более 60% представителей бизнеса, как положительно влияющие на экономику страны. При этом минимум 2 из 10 должны быть приняты!
2. Содержание помещения Ради и прочих держ.установ чиновников за календарный год должно занимать не более 10 прожиточных минимумов установленных на 01 января текущего года
3. Заработная плата 1 депутата не должна превышать 10 минимальных зарплат установленных на 01 января текущего года, повышение ЗП депутатов и чиновников будет происходить автоматический при повышении мин.ЗП 
4. Мат.помощь (финансовая, материальная, услугами оздоровления и т.п.) может производиться 1 раз за пребывание на должности депутата в размере не более 2 мин.прожиточных минимумов.

Відповісти
    Оцінити
  • 49
  • 0
  • Марина
19.08.20 00:06

Елена, Фантазии...не реально, но было бы справедливо

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • pkjqзлойзлой
18.08.20 14:53

олигархами и их офшорами слабо заняться?

Відповісти
    Оцінити
  • 39
  • 0
  • Сергей
18.08.20 16:19

бедняки на особом контроле у налоговой)))
пора уже счетчики на унитазах ставить. чего уж там)))

Відповісти