Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.09.20
5261 24 Друкувати

На вході товари, необхідні для здійснення сільськогосподарських робіт, на виході сільськогосподарська продукція. Податківці бачать схему з мінімізації ПДВ

Податківці Донеччини докладають максимум зусиль для виявлення та  руйнування схем мінімізації податкових зобов’язань. У зв’язку з небажанням сплачувати податки в повному обсязі, підприємці вдаються до різноманітних схем мінімізації податкових платежів.

Співробітниками Головного управління ДПС проводиться системна робота щодо своєчасного виявлення та припинення діяльності схем за участю підприємств сільськогосподарського сектору. Було встановлено, що деякі підприємства Донецької області формують податковий кредит з ПДВ за рахунок номенклатури товарів, необхідних для здійснення сільськогосподарських робіт. Після цього реєструє в ЄРПН податкові накладні на реалізацію сільськогосподарської продукції (пшениці, олії соняшникової).

При цьому необхідно зазначити, що є 2 різновиди підприємств таких підприємств:

- перший – реальні сільськогосподарські підприємства, які використовують зазначену схему зі збільшення податкового кредиту за рахунок безтоварних операцій для мінімізації власних податкових зобов’язань або замовникам за винагороду. Зазвичай характеризуються поповненням казначейського рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість «живими» грошовими коштами, наявністю земельних ділянок на правах власності та/або користування, складських приміщень, спецтехніки.  Зазвичай такі підприємства характеризуються недостатньою кількістю трудових ресурсів (що також вказує на використання схеми мінімізації податку на доходи з фізичних осіб шляхом неоформлення трудових відносин з найманими працівниками, особливо під час проведення сезонних робіт);

- другий – вигодоформуючі підприємства, що мають основний вид діяльності, пов'язаний зі здійсненням сільськогосподарських робіт, а для прикриття діяльності, пов’язаної з наданням податкової вигоди третім особам, та створення видимості реальної господарської діяльності, укладають договори оренди офісів, складів, земельних ділянок. Однак, згідно з відомостями баз даних ДПС, так підприємства не мають достатньої кількості основних засобів, трудових та матеріальних ресурсів для забезпечення статутної діяльності, та найчастіше не сплачують податок на додану вартість до державного бюджету і не здійснюють поповнення казначейського рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість «живими» грошовими коштами.

Результати упередження схем – у системі електронного адміністрування податку на додану вартість зупинено розповсюдження сформованого ризиковими платниками податку по ланцюгу постачання ліміту у розмірі майже 2 млн гривень.

Державна податкова служба України ще раз звертається до платників податку на додану вартість з проханням уникати участі у схемах мінімізації податкових зобов’язань та/або отримання податкової вигоди, оскільки зазначені дії наносять шкоду процесу формування дохідної частини державного бюджету.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
04.09.20 00:58

на входе швейная машинка, на выходе трусы! 
М и н и м и з а т о р ы ! ! !
Держите вора!

Відповісти
  • Шурик
04.09.20 03:20

Экономика - есть минимизация всего. Какая мразь из фикал-офф решила что минимизация преступление или нарушение.

Відповісти
  • Р.
04.09.20 06:33

когда уже кто-нибудь этих сволочей минимизирует и оптимизирует

Відповісти
  • SHADOW
04.09.20 14:31

Р., их надо актировать, всех поголовно

Відповісти
  • Ігор
04.09.20 08:40

Знов лукава червона екстремістка риторика Більшовиків: терористів та Мародерів. Які виправдовують свої військові, загарбницькі злочини тим, що борються з порушеннями по всьому світу. Вони знаходяться в оточені поганих. Так і фіскальня голослівно стверджує що формують фіктивний ПДВ, не наводячи жодного шляху, як можна "зі стелі" сформувати ПДВ-кредит. Десь там є ті, хто якось формує щось фіктивне, а ми з ними, вже буде 39 років разом з правлінням єрмака, боремось - тому збільшуйте нам фінансування.

Відповісти
  • Надежда
04.09.20 08:42

Они сами хоть понимают, что говорят??? Производитель уменьшает свои обязательства кредитом на покупку сырья.. а как иначе??? Ощущение, что живешь в сказочно-долбанутом государстве...

Відповісти
  • Любов
07.09.20 20:19

Что это за хренотень  СМКОР?
как выбрать нужный код товара? Насчет Трусов Поддерживаю. Чтобы что то изготовить надо многого кое чего. Как достали со своим пдв!! наживаются . Сделайте налог с оборота....

Відповісти
  • Грустьпечальтоска
04.09.20 09:17

Такое впечатление, что когда они говорят, они бредят))))) Мозги бы лучше себе поискпли. В этом году сельхозники и так на грани из-за засухи. А наше дебильные государство вместо того чтобы помочь требует заплатить налоги, донпчислить НДС и на пускает налоговиков. А как же иначе, они же бедные с голоду сдохнуть и мели они в виду ту экономику. После нас хоть потоп-как нельзя лучше их характеризует((((

Відповісти
  • Бух
04.09.20 09:17

Какая минимизация, на входе кирпич цемент на выходе стройуслуги.или откуда возьмет в сельхоз приход кукурудзы например.? Пусть ндс уберут и не будет никакой минимизации.!

Відповісти
  • Любов
07.09.20 20:22

ПДВ смертельный налог.

Відповісти
  • СержК
04.09.20 09:36

Податківці розробляють схеми з мінімізвції податкового кредиту у підприємств...

Відповісти
  • Любов
07.09.20 20:24

СержК,  а податківці хоча б рік попрацювали в бізнесі.

Відповісти
  • Почти Киев
04.09.20 10:12

Из всего вышеОписанного, заключается диагноз: "Ярко выраженная схема минимизации МОЗГОВ налоговых органов"

Відповісти
  • Любов
07.09.20 20:26

Почти Киев, а что у них еще и мозги есть?

Відповісти
  • алла
04.09.20 10:18

я так зрозуміла,що для умніків з податкової є тільки два типи підприємств і обидва під підозрою????? ну що ж-ЦЕ "ОСКАР" ПО ДЕБІЛІЗМУ. А може просто кожен судить по собі?

Відповісти
  • Владимир
04.09.20 14:13

алла, не, у них как в вестерне. Хорошее предприятие - мертвое предприятие!

Відповісти
  • ИринаКиев
04.09.20 10:47

всі типи під підозрою, а що вони там курять. що така  дурь пре  аж  через верх 

Відповісти
  • Андрій
04.09.20 11:12

Не чіпайте тих сільгоспвиробників, нехай працюють, бо дограєтеся, що будемо жолуді їсти

Відповісти
  • Ігор
04.09.20 11:16

- Володимире Єрмакович Зе, а шшшито би ви робили, якщо би стали царьом ??? - Я би таки купив сибе шівейную машинку - ???? Ви ж би були, шоб ви багато жили, таки цар - Ну і шшто ??? Я б днем царьувал, а вечорами підшивав, все ж копієчка, і був би трішечку багачше інших Царьов ...

Відповісти
  • Алиса
04.09.20 11:26

логика налоговой есть НК=минимизатор, театр абсурда
убрали бы уже НК с налогового кодекса просто
хотя, тогда же штрафов не будет, не так выгодно

Відповісти
  • злой клоун
04.09.20 12:06

По мнению экспертов журнала The economist Украина занимает ‼️последние ‼️ место в Европе по продовольственной безопасности. В мире «житница Европы» по итогам 2019 года стала аж 79. (с) что будет за 2020г - страшно представить, а эти ещё этих самых фермеров "топят".

Відповісти
  • Вікторія
04.09.20 18:26

Веду фермерское хозяйство, Организованно в 2005 году. Т.е уже 14 лет. Есть земля, техника, 20-ОПП. 14 лет продают пшеницу, только класс меняется.
В этом году заблокировано 14 НН из 15. Все на продажу все той же пшеницы. А на закуску пропала таблица 5. Отравила новую. По камеральной не принята. Причина - отсутствие таблицы 5. Т.е, чтоб подать таблицу 5, у меня должна быть таблица 5.

Відповісти
  • мина
05.09.20 04:00

Просто немає слів! які лживі люди прийшли до влади! презік не реагує на те, що виробляють корупціонери і так звані " патріоти" свого колегу виключили с фракції за те, що чоловік виклав голу правду про їх діяльність! і його охрестили вірусом і зрадником! а знаєте, це так тільки в злочинних угруповуваннях такий підхід дочленів банди! як у серіалі про Жиглова і Шарапова!

Відповісти
  • Микола
08.09.20 09:56

Ото мінімізаторів ДПС знайшла. ЖИВІ гроші віддають в бюджет аби вигодонабувачам кредит надати.
І чого це вони не здогадаються, що це можна гроші вигодонабувачам дати. Це ж набарато краще ніж ПДВ кредит.
     Хотів написати, що це хамство, але це свинство, якщо не виражатися по іншому ...

Відповісти