Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.09.20
5649 12 Друкувати

Єдинникам заборонять займатися ювеліркою — законопроект від влади

У парламенті зареєстровано законопроект № 4091 про внесення змін до ПКУ щодо врегулювання діяльності суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з ювелірними виробами, пишет Бухгалтер.ua. Його автори, двоє депутатів від партії "Слуга народу", зокрема і Д. Гетманцев, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, пропонують виключити із переліку платників податків, на яких розповсюджується застосування спрощеної системи оподаткування, тих, хто здійснює діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Автори стверджують, що законопроект "спрямований на покращення інвестиційного клімату в Україні за рахунок переходу на загальну систему оподаткування [указаних] суб'єктів господарювання". А тому "Прийняття законопроекту створить передумови для виведення з тіньового поля ювелірної галузі України, її розвитку, створення нових робочих місць, зростання надходжень у вигляді податків і зборів до Державного та місцевих бюджетів"

З моменту набрання чинності законопроекту, не можуть застосовувати спрощену систему оподаткування (бути платником єдиного податку) виробники ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

З 1 січня 2022 року скасовується можливість ведення господарської діяльності на спрощеній системі оподаткування для суб'єктів господарювання, які здійснюють постачання, продаж (реалізацію) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Також буде скасовано сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування фізособами та суб'єктами господарювання, які подають ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Valentyna
21.09.20 08:16

вот бл*** какая тень? у меня за август месяц выручка в магазине была 30к. еще мне нужно заплатить зп двум продавцам (которые кстати оформлены официально!), аренду и новый товар купить! как ?
еще мы платим эти 10% за изделия, которые могут и не продаться.
душите дальше!  мы вже все в тени

Відповісти
  • Алекс
28.09.20 16:02

Valentyna, "у меня за август месяц выручка в магазине была 30к."
30 тис в день - вірю. Навіть в карантин. Навіть не в обл центрі чи столиці. Два продавця на ювелір-магазині ))) мінімум чотири, плюс два охоронця. І ще скажіть що податки їх платите з фактичної зарплати)... скільки фопів на магазині? мінімум три щоб в ліміт вписатись. Про націнку сказати? ) давно вже треба було на ЮР виводити Вас. 

Відповісти
  • Константин
21.09.20 17:11

Valentyna, вот не хотел писать но азаров какой бы не был но сразу вписал в нку бытовиков ювелиров. А потом и дал 3 для розницы. А тут нашли дойную корову. Слуги потрясите кондитерку, и металлургию, сразу найдёте улучшенный климат 

Відповісти
  • !!!
21.09.20 09:38

Наконец то 95 квартал выбрал сферу своей деятельности, вот теперь они разобрались, что в будущем будет намного перспективнее всего!
Помню в 2004 году в связи с изменением власти в нашем городе назначили нового нач лодатковой, так он в первый же день своего назначения, объехал все ювелирки города, но приэтом ничего не покупал, он "искал ресурсы, чтобы начать новую жизнь с чистого листа, например построить новый дом!" и это ему удалось очень быстро! Вот так господа!

Відповісти
  • Сонечка
21.09.20 10:12

Я,давно говорила почистіть  КВЕДи для всіх груп Єдиного податку і не треба буде приймати закон про РРО.

Відповісти
  • Непогода
21.09.20 10:56

Сонечка, так к этому все и продвигается. В начале 2-3группы заставят поставить РРО, потом и вовсе лишат статуса ЕН. На едином оставят только 1группу (торговля на рынках и услуги населению).

Відповісти
  • Игорь
21.09.20 12:44

"Принятие законопроекта создаст предпосылки для выведения из теневого поля ювелирной отрасли". Скорее наоборот. Загонит в тень. 
Сидит ювелир дома, клепает золотые зубы ))), платит ЕН и ЕСВ и тут бац - гениальные ЗЕ реформаторы. Ну и с большой радостью начнет он платить все налоги. 

Відповісти
  • Льоля
21.09.20 13:32

Это полный пи.....ц
Нема слов

Відповісти
  • ***
21.09.20 14:10

Просмотрев передачу по ТВ про ювелирки в Москве и данные о проверках соответствия проб на золоте без особого удивления узнала, что даже в дорогих бутиках в 80% пробы не соответствуют клейму. Показали шахер-махер на заводах, где делают слитки.
Поэтому раз и навсегда отпало желание покупать самоварное золото.
Особенно у ФОПов  на столиках в гастрономах.  Извините.

Відповісти
  • Константин
21.09.20 17:09

***, ну конечно, все ювелиры аферисты и кидалы. Если ювелиры фопы хоть раз кинут кого то то к нему не прийдут что б вы знали. Другое дело крупные заводы, вот где разгул контрафакта. А вы ФОПов обвинили. 

Відповісти
  • Непогода
21.09.20 20:37

"Люди с хорошим вкусом носят бижутерию. Всем остальным приходится носить золото." Коко Шанель. 
Перейдем на бижутерию.

Відповісти