Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.10.20
3948 13 Друкувати

Податківці викрили «дорожню» схему ухилення від оподаткування

Податківці Херсонщини довели у суді апеляційної інстанції порушення податкового законодавства будівельною організацією.

Так, будівельна організація вигадала «дорожню» аферу, яку використовувала у фінансово-господарських операціях із підприємствами, що постачали товари, здійснювали роботи та послуги для будівництва доріг на території Київської та інших областей України.

Інше підприємство - переможець тендеру на ремонт та будівництво доріг, намагаючись отримати надприбутки від обготівки державних коштів, завищувало витрати, залучаючи до схеми суб’єкти господарювання з ознаками фіктивності та транзитні підприємства. На рахунки цих підприємств перераховувались кошти за начебто надані послуги, які згодом переводились в готівку.

Такі безтоварні оборудки коштували будівельній організації разом із фінансовими санкціями та донарахованими до сплати ПДВ та податку на прибуток майже 15 млн гривень.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Василь
01.10.20 09:17

Дуже цікаво і зрозуміло

Відповісти
  • Европа Ж...
01.10.20 09:27

как же они стараются к выборам
одного типа "споймали",  100 таких фирмочек с откатами протащали 
очень обидно, что они нас за тупых держут 

Відповісти
  • ***
01.10.20 22:06

Европа Ж...,Не...  Таки те, кто пользовался такими услугами задёргались. Ищут "белые" фирмы с хорошей репутацией.
Выигрывают гостендера по 2-ой цене. Ищут поставщиков, кто половину за минусом 10%  вернёт налом.  
Вопрос не о дураках, а о сволочах, кто эти тендеры проводит.
Тоже на откатах сидят?

Відповісти
  • Анна
01.10.20 09:29

Отлично! Кто-то сел?!

Відповісти
  • Марта
01.10.20 09:45

Кто ж их посадит... они ж памятники

Відповісти
  • Ирина
01.10.20 09:50

Наверное не поделились...
На самом деле у меня двоякое отношение к таким нарушениям, сейчас у многих плательщиков такие проблемы. Налоговики на ровном месте снимают расходы, на аргументы не обращают внимание, остается только суд и то, не факт, что он станет на защиту...

Відповісти
  • 123
01.10.20 10:33

Ирина,не становится :( . Решают все по схеме и без твоего присутствия :(( только смотрят что-бы ты пошлину оплатил :((

Відповісти
  • Елена
01.10.20 11:27

А какой депутат за "дорогами" стоял?
И еще вопрос: он что ли кому-то дорогу перешел?

Відповісти
  • Коля
04.10.20 13:44

Елена, Ваша правда, Проверил одно мурло, которое предложило знакомому сделку отмыть 50% тендерных денег, и не поверите, оказался депутатом облсовета! А задёргался после  решения суда по предыдущим тендерам и откатам. Просто депутат член уже не модной партии " Народный фронт". 

Відповісти
  • Ігор
01.10.20 12:22

Ремонт доріг завжди відбувається з відкатами від 35%. Просто є головні біля-владні підрядники, які отримують величезні замовлення.  Ці "головні" діють хитро, вони шукають субпідрядників і перекладають тягар конвертації тих "від 35%" на них: хочеш заробити, погоджуйся - вони диктують умови. Що робити субпідрядникам, щоб і зобов'язання виконати, і готівкою ці "від 35%" відкатів сплатити і самим заробити? Вони вимушені конвертувати все отримане, а їх вже чекає фіскальня "з радаром". А "головні": білі та пухнасті.
Треба завжди перевіряти "головних": які в них родинні зв'язки або чи є вони членами Дорожньої Асоціації, тощо.

Відповісти
  • Ігор
01.10.20 12:49

Дивовижно, але думки дійсно матеріалізуються: на моє підтвердження з'явилась стаття: До Антимонопольного комітету подали чергову заяву на "дорожній картель" (https://www.epravda.com.ua/news/2020/10/1/665758/)

Відповісти
  • Ния
01.10.20 17:33

Так а нашли ответственных лиц госучреждений, получавших откаты в виде отмытых наличных?

Відповісти