Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.10.20
9818 24 Друкувати

МОЗ ініціює продовження карантину до кінця року

МОЗ на засідання Уряду 13 жовтня запропонує продовжити карантин до 31 грудня 2020 року. 

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Громадського радіо

В Україні епідситуація неспокійна, спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, госпіталізації до лікарень, і це є загрозливою ситуацію, що спонукає переглядати протиепідемічні заходи, каже головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни. Що ми можемо вважати вже майже рішенням: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти Сергієм Шкарлетом і 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будемо далі дивитись, що робити з шкільною освітою.

Крім того запропоновано буде вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, окрім сиріт, а також позбавлених батьківської опіки людям, дітям, які приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.

Також обмежать діяльність закладів громадського харчування до 22 години, ми пропонуємо це зробити», — пояснив головний санлікар.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
13.10.20 08:29

Как же? Даже выборов не дождёмся?)

Відповісти
  • Елена
13.10.20 08:44

Зато все рестораны забиты посетителями! 

Відповісти
  • Анастасия
13.10.20 09:46

Елена,ну да.,а школы позакрывали на карантин,рестораны же важнее чем образвание

Відповісти
  • Лара
13.10.20 10:47

Анастасия,и чем вам лично мешают ресторані? при соблюдении всех карантинніх мер ресторані ничуть не опаснее, чем сходняк в квартире....И ві хоть на секунду представляете, сколько людей работает в єтой сфере и могут остаться без работі?. а у них у всех семьи. И никого не волнует что они еще не все восстановились финансово после весеннего карантина.

Відповісти
  • злой клоун
13.10.20 14:06

Лара,в стране где идет война и люди умирают голода сидеть в ресторане вообще аморально, имхо

Відповісти
  • бурундук
13.10.20 16:17

злой клоун,аморально продавать конфеты в России, платить там налоги и во время Иловайска прятать бабло в офшорах, покупать и продавать бракованное вооружение--это АМОРАЛЬНО.

Відповісти
  • злой клоун
13.10.20 16:52

бурундук,     мое мнение не значок доллара чтоб всем нравиться ) 
недавно в день траура Порошенко отпраздновал свой день рожденье с салютом, вспомнилась цитата, ""Каждый народ заслуживает своего правительства", не с другой же планеты он сюда прилетел..

Відповісти
  • Люмьер
13.10.20 15:13

злой клоун,
Надеюсь это троллинг???!

Відповісти
  • злой клоун
13.10.20 15:22

Люмьер,нет

Відповісти
  • Анастасия
13.10.20 12:45

Лара, так я не против, а куда мне деть первоклашку если родители работают. Конечно зачем закрывать, они же и налоги платят в гос.бюджет. Почему нельзя оставить младшие классы? У нас от карантина одно название ,кто хочет придерживается а кто прямо и открыто показывает что ему все равно. 

Відповісти
  • СержК
13.10.20 09:42

почему сразу не до апреля 2021? пики заболеваемости приходятся часто на январь-февраль...

Відповісти
  • Александр
13.10.20 14:13

СержК, в декабре продлят до апреля)

Відповісти
  • Ватутин
13.10.20 09:43

Завтра в Киеве факельное шествие с портретом бандеры будет? 

Відповісти
  • Инга
13.10.20 10:29

Ватутин,что черти опять бесноваться будут????Может их сразу всех и в ад, где там Савченко?, маленькую бомбочку и все......., жизни уже от этих чертей
 НЕТ!!!!!!

Відповісти
  • Галина
13.10.20 15:10

Инга,Сами себе придумали . сами напугались, сами орем!!! Вы о чем???

Відповісти
  • Наталия
13.10.20 09:56

И до конца жизни . Все равно средств на дезинфекцию метро и иных общественных мест - не хватит.......

Відповісти
  • Юлия
13.10.20 09:57

Ага и верховную раду закрыть на карантин до апреля 2021

Відповісти
  • Алла
13.10.20 16:06

Юлия, підтримую. І не платити їм заробітної плати.

Відповісти
  • Валентина
13.10.20 11:23

Юлия,  закрити і не платити зарплати,  не стало б дірки в бюджеті

Відповісти
  • Наталия
13.10.20 10:59

Юлия, так они и закроют, зарплата идет, даже ходить никуда не надо, улетай вместе с птицами в теплые края, живи в свое удовольствие. 

Відповісти
  • Елена
13.10.20 10:12

Говорили, что пандемия в мире продлится года два. (пока все не вымрут). Может сразу до января 2023?

Відповісти
  • Ігор
13.10.20 13:10

Краще б ви ініціювали вакцинацію. Зараз ціна іде від 10 до 144 доларів. Треба два рази.

Відповісти
  • Галина
13.10.20 15:12

Ігор, а вы не думали, что вакцинация то же самое что поймать инфекцию? и иммунитета от других вирусов не дает

Відповісти
  • Ігор
13.10.20 15:50

Галина, в Україні це єдиний шанс захиститись. В нас безкоштовне лікування в лікарні від 2тис./день, інтенсивне - до 7тис./день + тест 2,5тис. + тест після лікування 1,7тис.

Відповісти