Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.10.20
20317 20 Друкувати

Опубліковано постанову про продовження карантину та шкільні канікули

Карантин в Україні продовжено до кінця 2020 року, а школам з 15 жовтня рекомендують піти на канікули. Крім того, змінилися критерії віднесення адміністративних зон до "червоної зони" карантину.

Відповідний документ опубліковано на урядовому порталі, повідомляє РБК-Україна

Згідно з постановою, карантин продовжили до 31 грудня. Також, якщо в регіоні протягом п'яти днів поспіль зайнято від 50 до 70% лікарняних ліжок або проводиться менше 48 тестів на 100 тис. населення, то такий регіон відносять до "помаранчевої зони".

Карантинні зони в залежності від рівня захворюваності встановлюються в наступному порядку:

  • "жовта" - від 40 до 160 випадків (Київ, райони та міста до 70 тисяч жителів) і від 40 до 120 випадків (райони і міста понад 70 тисяч жителів) на 100 тисяч населення;
  • "помаранчева" - від 160 до 320 випадків (Київ, райони та міста до 70 тисяч жителів) і від 120 до 320 випадків (райони і міста понад 70 тисяч жителів) на 100 тисяч населення;
  • "червона" - більше 320 випадків на 100 тис. населення.

Заборонено проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів за участю понад 50 осіб, а також роботу кафе і ресторанів з 22:00 до 07:00. У "жовтій зоні" заборонені заходи за участю більше 30 осіб, в "помаранчевій" - більше 20 осіб.

В адміністративних зонах з "зеленим", "жовтим" і "помаранчевим" рівнями дозволено проведення спортивних заходів національних збірних команд України та футбольних клубів без глядачів. При цьому міжнародні матчі можуть проводитися з уболівальниками за окремим погодженням з МОЗ.

Крім того, школам рекомендується встановити канікули з 15 до 30 жовтня. Після цього можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації. Вишам та закладам профтех освіти рекомендується з 15 жовтня по 15 листопада 2020 на дистанційну форму навчання з виїздом студентів з гуртожитків.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • бася
15.10.20 08:46

"Хорошенькое дело"...У меня внучка поступила в магистратуру в Киеве, заплатила за общагу за год, а теперь должна уехать домой...

Відповісти
  • Ханна
15.10.20 18:50

бася,лучше домой..чем в больничку

Відповісти
  • ...
15.10.20 09:21

бася, а за обучение она не заплатила (по полной стоимости - как за дневное ежедневное посещение/обучение)? по-моему это более существенно.

Відповісти
  • світлана
15.10.20 09:58

І за гуртожиток за рік оплатили і за навчання. І якісної освіти не отримуємо, хоча в договорі ясно прописано, що заклад повинен надати послуги по навчанню за денною формою навчання, яка передбачає щоденне відвідувавння навчального закладу. Ніхто цього не враховує і ми далі оплачуємо як за денне навчання,а отримуємо...Наша професія не передбачає заочного навчання,у нас повинно бути багато практики, якої просто немає.... Хоч би оплату знизили а то лише в цьому році на 2000 тис.грн. підняли.

Відповісти
  • И-на
15.10.20 13:15

світлана, дочка тоже оплачивала магистратуру, но только семестр. Хотя настаивали на годовой оплате. Настроила ее с ними поспорить, в результате, согласились...Харьков.

Відповісти
  • Утомленная солнцем
15.10.20 12:35

світлана, пандемії відносять до форс-мажору... Розмови про щоденне відвідування (в світі того що відбувається) не доречні, а от перечитати договір про контрактне навчання в частині "ФОРС -МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ" варто і порадитись з розумним юристом також потрібно. І бажано це зробити не комусь одному, а всій групі. Практично у всіх вишах є об'єднання студентів і такі питання можна вирішити. Бажаю успіхів!

Відповісти
  • Елена
15.10.20 14:49

Утомленная солнцем,
в Украине данная эпидемия не признана форс-мажором. Так что ссылка на данный пункт неактуальна 

Відповісти
  • Утомленная солнцем
15.10.20 15:41

Елена, дякую за поправку, а про "порадитись з розумним юристом" Ви нічого не пишете... Взагалі-то, мій коментар стосується  того, що дане питання можно вирішити шляхом діалогу з адміністрацією вишу, підготувавши різні аргументи...

Відповісти
  • ...
15.10.20 09:19

Все за Европой повторяют, как макаки...

Відповісти
  • смотрю в другу сторону
15.10.20 09:50

..., мы не макаки) Украина находится под внешним управлением, поэтому делает ровно то, что ей говорят свыше!

Відповісти
  • ***
15.10.20 10:43

смотрю в другу сторону, то есть до звания "макака" еще дорасти нужно?

Відповісти
  • ...
15.10.20 10:20

на повестке дня у макак - легализация самогоноварения, наркотиков и проституции

Відповісти
  • ***
15.10.20 10:25

Веду учёт прироста заразившихся в своём районе - стабильно 16 чел в сутки.

Відповісти
  • Ольга
15.10.20 11:09

***,каким образом? тесты всем делаете? или по принципу, чихнул значит корона?

Відповісти
  • ***
15.10.20 10:44

***, а зачем? потому что бухгалтер?

Відповісти
  • Тетяна
15.10.20 12:40

От і доводиться думати, як організувати роботу дистанційно. Думала місяць чи два посидимо дома, а воно на роки. треба переходити на програми, які працюють через інтернет.

Відповісти
  • Ігор
15.10.20 12:48

Зібрали з батьків на намордники, антисептики, ..., вчителям, а тепер можна і дистанційне навчання впроваджувати. Ось так, звиклі до подачок вчителі, привчають дітей до корумпізму.

Відповісти
  • Оксана
15.10.20 18:36

Ігор, это Вы еще по скромному написали . За 1,5 месяца они успели  не только на это собрать  .По крайней мере у моих детей в школе. И аппетиты растут. 

Відповісти
  • Макс
15.10.20 19:11

модератор трет комменты!!!

Відповісти
  • Адмін
15.10.20 22:28

Макс, Вы о чем? Удалили только коммент Людмилы, нахамившей всем остальным читателям одновременно. Соответственно удалились два ответа ей. И все. 

Відповісти