Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.10.20
7840 6 Друкувати

В більшості регіонів "червоної зони" не зупинятимуть громадський транспорт

Автор: Андрій Козловський, РБК-Україна.

В більшості адміністративних територій, які потрапили в "червону зону" карантину, не будуть зупиняти громадський транспорт. Також в деяких регіонах не будуть зупиняти роботу заклади торгівлі.

Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"В більшості адміністративних територій, які я озвучив, було прийнято рішення не зупиняти громадський транспорт. В деяких адмінтериторіях будуть працювати дитячі садочки", - заявив він.

Нагадаємо, сьогодні в Україні оновили карантинні зони епідемічної ситуації в регіонах.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Marinne
15.10.20 21:46

Смысл такого карантина)

Відповісти
  • злой клоун
16.10.20 09:25

нужно проводить сан. обработку транспорта, он такой грязный, в маршрутках/автобусах противно ездить. ..  наличие маски в таких условиях   что то решает?..

Відповісти
  • Елена
16.10.20 09:30

Просто хочется знать - а что нельзя в красной зоне? По-моему, красная зона ничем не отличается от оранжевой, желтой, зеленой и т.д.

Відповісти
  • Евгения
16.10.20 12:06

То есть.... верно ли я понимаю, что транспорт не закрывают, не обрабатывают (он, на минуточку, в частных руках, и тратиться никто не хочет). Торговлю не закрывают. Школы-сады не закрывают. Проповедники о лучшем будущем вовсю пашут на собраниях. Одноразовые маски по 5 грн. Населению никто и не думает помогать. Статистику искажают, ибо нет согласованности между местной и областной (по крайней мере у нас в городе и области - это именно так) Глядя на всё это, только у меня чувство, что нас где-то нае..борот обманывают?! 

Відповісти
  • Анна
16.10.20 12:15

Евгения, мир  превратился в инфекционное отделение психиатрической больницы)

Відповісти
  • Ігор
16.10.20 13:37

Тіньовий обіг грошей у маршрутках, як виключення. Попівні теж працюють.

Відповісти