Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.10.20
2812 13 Друкувати

МОЗ виступає за збільшення штрафів за порушення карантину

Автор: Дмитро Левицький, РБК-Україна

Міністерство охорони здоров'я виступає за збільшення розміру штрафу за порушення вимог карантину. Відповідний законопроект знаходиться у парламенті, але депутати його досі не розглянули. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За словами Ляшка, потрібно, щоб порушення протиепідемічних норм каралося відразу, адже це впливає на захворюваність коронавірусом в країні.

"Ми, може, не можемо помічати, але поліція, Держспоживслужба, органи місцевого самоврядування проводять певну роботу. Чи достатня вона, чи не достатня - це вже знову ж таки оцінка", - зазначив він.

Як зауважив Ляшко, в Україні розмір штрафу за порушення карантину не такий, як у європейському регіоні. Він додав, що міністерство пропонує збільшити розмір штрафу зі 170 до 17 тисяч гривень.

"У нас 170 гривень. Хочемо підняти. Наприклад, сьогодні президент Франції, виступаючи, сказав, що у них це 170 євро, якщо це буде повторне порушення, то буде 1700 євро. Законопроєкт у Раді. Вона не встигла чи не захотіла проголосувати до своєї відпустки", - пояснив санітарний лікар.

Нагадаємо, голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький розповів про наміри депутатів збільшити розмір штрафу за порушення карантину бізнесом до 51 тисячі гривень.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Дарія
19.10.20 09:49

Что он сравнивает??? Где Франция с ихними доходами и где мы? Может сразу лучще расстреливать? 

Відповісти
  • Шурик
19.10.20 10:30

Дарія,
Министров.

Відповісти
  • Анна
19.10.20 10:01

Опять спускают все на плечи украинцев..... Почему государство себя не штрафует за нарушение карантина???? Не создает условия для своего народа, чтобы можно было пережить карантин и не умереть с голода, например? Почему результатов бесплатных тестов ждут ТАК долго???? Почему люди едут через весь город, сделать эти самые тесты в общественном транспорте, разнося инфекцию?
Почему в нашей стране все за счет народа? 

Відповісти
  • Марина
19.10.20 10:50

Анна,потому, что-заслужили!!!

Відповісти
  • Анна
19.10.20 12:20

Марина, да 

Відповісти
  • Шурик
19.10.20 10:32

Не дело подчинённого обсуждать законодателей. Не доволен - пошел вон с должности.

Відповісти
  • злой клоун
19.10.20 12:06

не с той стороны зашли - когда уже привлекут к ответственности этих имитаторов медиц. "реформы"..

Відповісти
  • 9991
19.10.20 14:07

теперь им можно расслабиться . Зачем ловить 100 нарушителей, если можно увеличить штраф в 100 раз и выписать в 100 раз меньше протоколов.
ни разу не слышала, чтобы кого-то штрафанули.
Хоть размерами штрафов перегоним Францию, больше нечем :(

Відповісти
  • Альона
19.10.20 17:01

Никогда ранее не допускала мысли об иммиграции. Верила что только на Родине смогу реализоваться профессионально, жить счастливо и т.д. Но теперь понимаю, что настало время брать другой ориентир и валить отсюда при первой же возможности! Устала от всех этих изменений и бреда! От незащищенности бизнеса и карательной функции контролирующих органов! 12 лет жизни буд-то под нависающей палкой над головой. Устала! 

Відповісти
  • Марина
19.10.20 20:39

Альона,вы, прежде всего подумайте о будущем детей. Его-нет, и не будет.

Відповісти
  • *******
19.10.20 17:44

боюсь попасть в нашу  больницу не  дай Бог! там  уроют за считанные  минуты и за это снимут последнюю рубаху!

Відповісти
  • Злой клоун
20.10.20 09:04

*******, так все еще впереди.  За 2м этапом "реформы" последует еще 3й. В скорых не будет врачей,  только фельдшера,  населению предложат пройти курсы оказания первой медицинской.  помощи.  И звонить можно будет уже не в "скорую", а соседу. 

Відповісти