Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.10.20
2117 13 Друкувати

Мін'юст планує зацікавити бізнес кадрами із в'язниць

Заступник міністра юстиції Олена Висоцька вважає, що для ув'язнених держава повинна створити всі умови, щоб у них було бажання працювати і щоб цими кадрами зацікавився бізнес. Про це вона сказала у програмі "Неофіційна розмова" на телеканалі «ДОМ», передає Укрінформ.

Зокрема, за її словами, Україна, як держава, повинна створити всі умови, щоб в ув'язненого було бажання працювати. Державі вигідно, якщо ув'язнений працює, підкреслила заступник міністра юстиції.

За словами Висоцької, привести до в'язниці бізнес - теж одне з непростих завдань. Необхідно зробити так, щоб і у бізнеса була можливість і зацікавленість у цьому, зазначила вона.

А спрацювати може саме економічний фактор, впевнена Висоцька.

"Зацікавленість буде в тому, що оплата праці тут менше, ніж на ринку. Тому в цьому є чисто економічний фактор. А для нас це буде дуже серйозний прорив, тому що це ресоціалізація", - вважає заступник міністра юстиції.

На її думку, дуже важливу роль як у створенні нормальних умов для ув'язнених, так і в просуванні реформи, грають керівники в'язниць і начальники установ.

Поки що заступниця міністра бачить деякий опір і небажання включатися у процес.

"Насправді там стільки всього недоробленого. Те, що ми в нашому житті вважаємо нормальним, туди навіть не заходило. Тому для мене важливий облік, фінансова прозорість", - сказала заступниця міністра юстиції.

Зараз, за ​​її словами, завдання Мін'юсту - оптимізувати і скоротити кількість пенітенціарних установ.

Як повідомлялося, за даними Мін'юсту, в Україні налічується 27 законсервованих в'язниць, які не використовуються останні два роки, тому їх планують виставити на продаж.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
21.10.20 08:38

Кадры по эту сторону колючки их уже не интересууют

Відповісти
  • ***
21.10.20 19:27

Шо за кипиш? Главбух на удалёнке с зоны - страна в смартфоне!

Відповісти
  • Паламея
21.10.20 09:13

Юра Г., нашу колониальную администрацию интересуют  проблемы белых людей, а не туземцев... 

Відповісти
  • Елена
21.10.20 09:29

ОНИ еще и квоты малому бизнесу установят как на инвалидов.

Відповісти
  • Ольга
21.10.20 09:42

Отличные кандидаты в кол-центры. С опытом работы.

Відповісти
  • Аля
21.10.20 10:17

Всё-таки недалеки те времена, когда государство обязует работодателей трудоустраивать бывших заключенных. Сейчас 1 человек с инвалидностью и 1 человек предпенсионного возраста обязательны после 8+, но наши "веселые ребята" хотят, чтобы выглядело всё не так скучно и поэтому в скором будущем: 1 заключенный получит шанс в льготном списке после 8+

Відповісти
  • ***
21.10.20 19:31

Аля, Вы не разу не подавали отчёт в фонд занятости?
Я лично заполняла форму расшифровки кадров на фирме :
 дети-сироты, матери-одиночки, предпенсионного возраста, первое место работы, демобилизованные и освобожденные и пр.

Відповісти
  • Андрій
21.10.20 10:44

А чому в Мін'юст до себе не берете? Чи у у Вас і так вже є? 

Відповісти
  • ира
21.10.20 12:40

а хто буде нести відповідальність за безпеку інших працівників? коли за злочини з летальним випадком дають 15 років. Припустимо, в 25 сів, а в 40 вийшов, ось тобі і спеціаліст з досвідом. І не думаю що люди міняються!   

Відповісти
  • Марі
21.10.20 15:48

Панове, ви не зрозуміли пані заступницю. Нас будуть "зацікавлювати" працевлаштовувати осіб, які ВІДБУВАЮТЬ покарання. А що, перекласти витрати на утримання їх під вартою на бізнес, та ще і ЗП платити, щоправда у меншому, ніж не засудженим розмірі.

Відповісти
  • Юра Г.
21.10.20 16:13

Марі, нафига нам столько варежек или камушек.
Работа на зоне не идет в трудовой стаж.
Да и учитывая. что в СИЗО в платной камере год за два ........

Відповісти
  • Марі
21.10.20 16:21

Ви статтю уважно прочитайте. Вона справді про осіб, що відбувають покарання, а не відбули. Тобто нас "заохочуватимуть" працевлаштовувати саме ув'язнених. Цікаво, яким чином?

Відповісти