Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.11.20
14049 28 Друкувати

Президент представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину

До Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроекти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

За словами Глави держави, розроблені законодавчі ініціативи, зокрема, передбачатимуть таке. Фізичні особи – підприємці та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн.

Згідно з розрахунками, понад мільйон громадян України зможуть отримати допомогу за цією програмою, а її загальний обсяг становитиме майже 10 млрд грн.

Крім того, суб’єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць.

«Це буде сума, пропорційна часу так званого простою, у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника», – зазначив Президент.

Підприємства, робота яких припиняється через карантинні обмеження, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. За словами Глави держави, це – майже 1,5 млрд грн для близько 120 тис. юридичних осіб.

«Якщо через посилення карантину ваша діяльність забороняється, ви отримаєте компенсацію на сплату ЄСВ за своїх найманих працівників», – сказав Президент.

Крім того, передбачаються податкові канікули. При посиленні обмежувальних заходів 200 тис. фізичних осіб – підприємців 1-ї групи будуть звільнені від сплати всіх податків і зборів, включно з ЄСВ.

Глава держави також зазначив, що відновлюється дія програм підтримки бізнесу, які успішно працювали під час карантину навесні.

«Це матеріальна допомога ФОПам, які мають дітей до 10 років. Це компенсації з часткового безробіття», – сказав Володимир Зеленський.

Президент зауважив, що малий і середній бізнес уже отримали понад 13 млрд грн за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

«Важливо, що програма «5-7-9» продовжиться та розширить свої можливості в цьому та наступному році», – додав Глава держави.

«Ми дуже сподіваємось на підтримку Верховною Радою всіх вищезазначених важливих кроків», – наголосив Президент.

Володимир Зеленський також закликав громадян підтримувати улюблені кафе та ресторани, замовляючи у них доставку їжі.

«Розкажіть у соціальних мережах про місця, де вам завжди смачно й де можна замовити доставку, підтримавши їх таким чином. І сьогодні, і на вихідних», – зазначив він.

За матеріалами Офіс Президента України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Elena
24.11.20 15:09

Опять кручу-верчу запутать хочу. 

Відповісти
  • Елена
24.11.20 15:11

" Володимир Зеленський також закликав громадян підтримувати улюблені кафе та ресторани, замовляючи у них доставку їжі" - а у нас просто вся Украина питается доставкой еды на дом. И доставка бесплатно... Хахаха

Відповісти
  • АН
25.11.20 15:43

Да! Люди будут сидеть дома и не приготовят себе сами, а будут покупать еду с ресторанной наценкой! Сказочник! Практически Ганс Христиан Андерсен!

Відповісти
  • Бух
24.11.20 17:08

Елена, и еда бесплатно , как в Феофании

Відповісти
  • Елена
24.11.20 15:12

А то, что пенсионеры в 3 ночи идут покупать социальный хлеб, чтоб было дешевле- это ни о чём не говорит. А у нас   пол Украины пенсионеров.

Відповісти
  • Ната
24.11.20 15:18

В новостях сообщили, что казначейство приостановило все выплаты. Денег нету. А эту помощь ФОПам откуда будут давать? У бюджетников заберут зарплату и выплатят ФОПам? 

Відповісти
  • Елена
25.11.20 09:42

Ната,
23.11.2020 Три ФОПа с НАЙМОМ получили от ЦЗ Помощь по частичной безработице, которую они получают с 18 марта для наемных работников. Этих знаю лично. Харьков.

Відповісти
  • Наталия
25.11.20 10:58

Елена, мне позвонили в конце сентября из цз и сказали, что с 01.10.2020 выплаты прекращаются, денег нет. А с  27.11.2020 начинается проверка правомерности получения помощи. Днепропетровская обл.

Відповісти
  • Елена
26.11.20 10:18

Наталия, Выше я написала, что получили уже 3 ФОПА за НАЙМ и многие ФОП за Сентябрь. Я знаю их лично.
А некоторые ФОП получили даже за ОКТ.
Проверки будут и есть ТОЛЬКО для ФОП с НАЙМОМ!!!! Проверяют КАДРЫ и реальность выплаты НАЙМУ.
Я такую проверку по работе уже прошла.
По ФОП без НАЙМА проверок не будет.

Відповісти
  • Wonder woman
25.11.20 08:44

Ната, ,берут кредит у ЕБРР на 300 мон дол

Відповісти
  • Таня
24.11.20 15:33

Ната, эта постанова еще на дообработке. Пока обработают, примут, пройдет месяца 3.  За это время введут кассовый апарат. С 1 января все закроются, и вуаля! никто никого не cобирается підтримувать. 
Я фоп. 

Відповісти
  • олександр
24.11.20 20:19

Таня,то в цьому ж і фішка. Даватимуть тільки тим хто закриє бізнес.

Відповісти
  • Оксана
25.11.20 02:17

олександр, в том то и дело, аоддержать бы работающих фопов не в аозорной очереди у центра занятости, издевательство какое то. Все можно спокойно перевести в онлайн режим. Доработать онлайн и подписать ЕЦП. Нет, блин, стой в толпе в очереди 10 раз.

Відповісти
  • Ігор
24.11.20 15:29

Країни демократії рухають прогрес в світі, дають добробут, верховенство права та рівні права/можливості для розвитку незалежно від статків батьків та належності до чиновництва.
Диктатура, авторитаризм дає уяву захисту для "кволого" і старого населення. В старі часи султани оточували міста товстими мурами та тримали сильну армію і цим давали підлеглим захист. Азербайджан відвоював свої території; У Білорусі, приватизованою лукашенком,  дешева комуналка та інфраструктурний комфорт; Ердоган обіцяє безкоштовне щеплення і здатен перемагати навіть дикунів Мордору.
Олігархізм у центрально-африканський Україні здатен тільки використовувати що здобув від совка, красти, брехати, тощо. Та мобілізувати собі на службу продажних та дуже непорядних: ярощів, тягнибоків, Зе, єрмаків, сенцових, чубарових, ... .

Відповісти
  • Анна
25.11.20 09:46

Ігор,
Країни демократії?
Это вымирающий зверь.....

Відповісти
  • Ігор
25.11.20 13:19

Анна, ніколи. Бог дав людині вміння прогресувати та розвиватись, а це можливо тільки за умови поваги до особистості кожного - це і є демократія.

Відповісти
  • Анна
25.11.20 16:11

Ігор, в теории да, а вот практика показывает обратное....

Відповісти
  • ОЛЕНА
24.11.20 15:36

Не працюютьькредити 5-7-9% вони прораховані і видаються тільки великому бізнесу,,мікропідприємцям відмовляють у перекридитованні..
А як що дитині 12 років,,,їй не треба їсти???А батьки підприємці дома на лакдауні!! Геноцид націїї

Відповісти
  • Юлія
24.11.20 15:40

Еще от весенних "Покращень" некоторые не отошли...не трогали бы лучше...какой-то пир во время чумы, кто кого додавит сильнее - корона или зеленые ...

Відповісти
  • INSPECTOR
24.11.20 18:28

я вижу пока только два "покращення"..1. массовый локдаун.2. РРО для локдаунов.все.

Відповісти
  • Наталія
24.11.20 18:30

Була б більша користь і менше хворих,якщо б від початку карантину штрафували не бізнес а самих покупців і відвідувачів, і уже б до цього часу навчилися ходити постоянно в масках і дотримуватися усіх вимог.Хворий чи не хворий але переносчиком хвороби може бути кожен.

Відповісти
  • Re:
25.11.20 08:40

Наталія,то есть по-вашему магазины и заведения не должны обеспечивать безопасность посетителей, проводить дезинфекцию, обеспечивать своим работникам защиту?..

Відповісти
  • Икс
25.11.20 08:48

Помощь оригинальная : "Зайдите в ДIЯ - введить необхідні данні , та отримайте 8000 грн". Это типа на тесты от ковида или штрафы за глюкавый ПРРО? Больше всего удрючает локдаун на законные выходные/празники! Нас держут цинично как собак в будке!
Да и еще , неужели есть только 1-я группа плательщиков ЕН?!

Відповісти
  • Remmi
25.11.20 09:22

он нам не президент

Відповісти
  • Анна
25.11.20 09:51

Какая-то избирательная помощь.... Тем помогу, а тем нет....  А дети после 10 лет уже не дети, их кормить не надо... И платить ЕН и ЕСВ тяжело только ФЛП 1 гр.......
Помочь нужно каждому гражданину в Украине!

Відповісти
  • 95 пассажир
25.11.20 09:52

Внимание! Для поддержки малого бизнеса кабмин бесплатно выдаст таблички "Аренда" и "Продаётся" (зелёного цвета)

Відповісти