Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.11.20
16324 20 Друкувати

Тимчасово зменшити ЄСВ удвічі та скасувати військовий збір — законопроект у Раді

Починаючи із 13 листопада 2020 року бізнес живе в умовах нових карантинних обмежень, які діють у будні та вихідні, пише Бухгалтер.ua.

В якості компенсаторів за вимушені простої в роботі через обмежувальні заходи влада пропонує:

- звільнення від оподаткування єдинників і держгарантії за кредитами;

- виплати на дітей для підприємців;

- ФОП із "карантинними" видами діяльності по 8 тис.грн від держави.

До цього процесу вирішили долучитися нардепи та внесли до Ради законопроект № 4421 від 25.11.2020 р.

Серед їх ініціатив:

- розширити мораторій на перевірки в період карантину, зокрема, на камеральні перевірки та зустрічні звірки;

- тимчасово, терміном на три місяці, скасувати військовий збір;

- тимчасово, протягом одного року, встановити мораторій на будь-яку зміну розміру ставок ПДВ;

- для суб'єктів господарювання, які провадять діяльність у сферах громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування населення, які приймають відвідувачів в закладах розважальної діяльності та ТРЦ, спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах тощо тимчасово, терміном на три місяці:

а) зменшити розмір ЄСВ (до 11 %);

б) звільнити від відповідальності за невиконання або несвоєчасне виконання господарських зобов'язань та від застосування господарських санкцій;

в) продовжити дію ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами тощо.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
30.11.20 06:27

Відповісти
  • SHADOW
30.11.20 08:18

временно отменить временный налог? феерические долбоклюи

Відповісти
  • Елена
30.11.20 09:35

Уменьшить ЕСВ вдвое- хорошо. А стаж они потом тоже вдвое уменьшат? 

Відповісти
  • Анна
30.11.20 10:55

А на отмену субсидии повлияет снижение ЕСВ?

Відповісти
  • 1234
30.11.20 11:45

Анна, как ЕСВ платит предприятие, а НДФЛ человек

Відповісти
  • Оксана
30.11.20 10:33

неплохие изменения, но примут лиии???

Відповісти
  • *
30.11.20 10:47

Оксана, военный сбор давно пора отменить. 

Відповісти
  • Елена
30.11.20 10:47

а вот это было бы неплохо

Відповісти
  • Л.
01.12.20 15:11

Елена, военный сбор отменить для всех!!! 

Відповісти
  • Анна
30.11.20 10:58

А что военный сбор? Мелочь! Вы уберите налог на землю и плату за аренду земли, ведь хозяйственная деятельность практически не ведется! Убытки...

Відповісти
  • Вячеслав
30.11.20 11:19

Анна,у мэров лица похудеют... Так нельзя )))

Відповісти
  • Наталія
30.11.20 15:24

Вячеслав, і на зарплату не менш як 50 тис в місяць йому потрібно, а крім нього тепер у ОТГ не менше 50 працівників

Відповісти
  • 123
30.11.20 11:24

Отображаю внимание всех комментаторов все это касается очень маленькой группы .
А всем остальным (95%) все остается по старому !!!
И еще на той недели про  штраф в 200% писали за не правильно полученную помощь .
На что сидим ,дышим носом и успокаиваемся :)))   

Відповісти
  • Алла
30.11.20 13:35

123, Я пропустила ...Дайте , пжт, ссылочку  

Відповісти
  • злой клоун
30.11.20 11:46

тарифы ничего не слышно, а жаль..

Відповісти
  • Лариса
30.11.20 12:10

А остальные виды деятельности не знают прямо куду девать деньги.

Відповісти
  • злой клоун
30.11.20 15:20

о! так они ж соц. пенсии собираются отменить с НГ, ну благодетели)

Відповісти
  • Елена
30.11.20 18:40

"отменить мораторий на проверки" и "освободить от ответственности" - это как? Выпили кавы, поболтали с мамами/папами, воскликнули "адавайте!" и спотыкаясь на лестницах один впереди другого внесли немерено инициатив.

Відповісти
  • Лилия
01.12.20 14:00

Лучше пусть снизят цены на коммуналку. На ее увеличение с 01.11.20г. и карантин не помешал.

Відповісти
  • Лариса
01.12.20 14:59

Военный сбор должны были бы уже давно отменить для всех. Тарифы на коммуналку пересмотреть в меньшую сторону, не только газ и электр, но и кварт. плату(за жилье тариф за 1 кв. м), отопление. За что мы должны платить такие деньги (жилье)????? А отопление???? Мэры наши что хотят, то и делают продолжая нас обманывать  пользуясь моментом. Или все схвачено???!!!!!! Противно! На каждом шагу одно вранье !!! 

Відповісти