Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.12.20
3523 7 Друкувати

Гетманцев продовжує роботу зі скаргами на блокування НН

Данило Гетманцев, Глава Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, на своїй сторінці в facebook пише, що триває робота зі скаргами платників, щодо порушень при реєстрації ПН або віднесення підприємства до ризикових.

За результатами відпрацювання 100 звернень платників він констатує наступне:

- по 45 рішення прийнято позитивне, на користь платника - зареєстровано накладні, прийнято таблиці, підприємство виключено з переліку ризикових або виконано рішення суду;

- по 55 рішення будуть прийняті в залежності від виконання платниками процедури. З них по 40 зверненнях підприємства подають додаткову інформацію (по 21 з них підприємці не скористалися правом на адміністративне оскарження і не надали документи, що ставить під питання обгрунтованість звернення), по 15 надані рекомендації щодо виконання судового рішення в їх питанні.

Незважаючи на високий показник задоволених звернень, депутат стверджує, що не можна категорично заявляти про неефективність системи моніторингу.

За матеріалами Данило Гетманцев, Глава Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Лариса
21.12.20 07:55

Доброе утро, пусть Гетманцев заменит во всех налоговых  всех сотрудников, которые только и делают, что сидят в смартфонах, рабочий день начинается с 10 утра в 12 перерыв до 14 в 17 конец рабочего дня- перетрудились от легкого хлеба- так держать , все альфонцы живут за счет нас, мы их содержим, да еще и наказывают-панщина, шаг влево шаг вправо и труба всему, вот и нищие мы все от таких знатаков

Відповісти
  • Буржуй
21.12.20 08:31

То есть в почти 50% случаев сразу принято решение в пользу плательщика.!!! То есть приципится было не к чему. Уволены главы комиссий , нач. Отделов, областей? Нет. ?! Ребята заканчивайте кошмарить мелкий бизнес.!

Відповісти
  • мытарь
21.12.20 09:17

Этот Гетманцев отпетый и махровый популист, яркий представитель сегодняшней власти. Нужно не ждать жалоб, а дать поручения своим многочисленным помощникам проанализировать Реестр судебных решений по данному вопросу. И спросить, а не растет ли эффективность НДС, как хвалится руководство, в том числе и из-за неправомерного блокирования налоговых накладных. И потом спросить с виновных в незаконных отказах в регистрации. А так челобитные подавать - можно ухекаться

Відповісти
  • Ігор
21.12.20 12:36

Профффесор-локомотив політичного банкрутства рошенівського кварталу покращує наше життя. І як країна буде жити, коли його не стане? Можливо всі корумповані чиновники будуть за ним побиватись як за сталінською та кернесівською істотами.

Відповісти
  • Андрій
21.12.20 12:52

В зв'язку з післясезонними знижками було перераховано ціну покупцю, відповідно скориговано усі податкові накладні за сезон. В результаті 108 розрахунків коригування успішно заблоковано, не зважаючи на те, що ні постачальник ні покупець не є ризиковими платниками, та мають позитивну податкову історію ...дуже хотів би, щоб пан Гетьманцев перед різдв'яними та новорічними св'ятами спробував подати документи на розблокувати цих розрахунків коригування, а потім подати адміністративне оскарження, а потім сходити в суд...бо говорити як в народі кажуть не мішки носити.

Відповісти
  • Ольга
21.12.20 17:48

Какие полодительные регения приняты, что за бред -октябрьские налоговые не могу разблокировать!
Парадокс, в июле значит зарегили налоговую, а точно такую же в октябре блоконули!
Была предоплата на один лям, сделка на пять, высылаю платежку, договор, счет, письмо, что мол предоплата, отгрузка в марте, закупка комплектующих-ответ: отсутствуют отгрузочные документы, отказ в регистрации.
Они вообще читают объяснения?????
Да и в принципе блочат неправомерно!
А где ж презумпция невиновности, а?

Відповісти
  • Полюс
22.12.20 22:43

Ольга,А вона колись була?

Відповісти