Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


18.01.21
19561 29 Друкувати

Куди звертатися, якщо не згодні з даними розрахунків з бюджетом в Електронному кабінеті

До якого органу ДПС може звернутись платник податків, якщо він вважає, що в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету відображена недостовірна інформація за податками, зборами та ЄВ (задвоєння оплати/нарахування, переплата/недоплата)?

У випадку, коли платник податків вважає, що в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету відображена недостовірна інформація за податками, зборами та ЄСВ (задвоєння оплати/нарахування, переплата/недоплата), платник може надіслати запит до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку щодо звірки стану розрахунків з державним та місцевим бюджетами за податками, зборами, цільовими фондами за ЄСВ у довільній формі через меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету з копією зображення відповідної інформації на екрані монітора, отриманою за допомогою клавіші Print Screen на комп’ютерній клавіатурі, та даними платника щодо такого стану з підтверджуючими документами (у разі їх наявності) або звернутися до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку.

За матеріалами Категорія 134.03 "ЗІР"

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Mariya A.
18.01.21 09:42

Уважаемая редакция!
Большая просьба, если не трудно, просветите нас качественной статьей об использовании убытков прошлых лет в счет уменьшения текущего налога на прибыль. Т.е. расчет ОНА / ОНО и потом использование дельты ОНА/ОНО при расчете налога. В случае, если дельта превышает текущий налог и наоборот. Очень желательно числовыми примерами и проводками, начиная от возникновения ОНА и вплоть до уплаты налога на прибыль. 
А также интересует списание в бухучете прощенных долгов в связи с "ковидными законами".
Буду очень признательна! 
С уважением, Mariya A.

Відповісти
  • джа
18.01.21 10:53

звертались до них в прошлом году - (отчет принят - а в стан розрахункив не попал) - написали им красивое письмо с обьяснениями и принтскринами - отправили через кабинет. Через месяц по укрпочте приходит от них официальное письмо - спасибо - мы во всем разобрались - все поправили. Заходим в кабинет - а в стане розрахункив ничего не поменялось - как висела переплата по невключенному отчету - так и висит...  Вот так это работает... 

Відповісти
  • Оксана
18.01.21 10:58

платила налог по новым реквизитам 2021 года 13.01.2021. До сих пор не отображается в кабинете. Реквизиты верны - совпадают с данными сайта Казначейства и эл.кабинета (уже обновили), ЄДРПОУ в назначении платежа верный. В чем может быть дело? 

Відповісти
  • Світлана
18.01.21 11:17

Оксана, я теж 13.01.21 оплачувала на нові рахунки. Ті платежі, які я заплатила з р/р ФОПа - вже бачу в кабінеті, а ті що платила через Приват24 - ще не відображені. Чекаю.......

Відповісти
  • Сусанна
18.01.21 12:35

Світлана, прошу прощения заплатили 16 января 2021

Відповісти
  • Сусанна
18.01.21 12:33

Світлана, заплатили в субботу - рабочий день 16 декабря. Открыла платежку а там написано, что деньги поступят в налоговую 21 января 2021 года.В нацбанк деньги из банка ушли, а дальше фсе!

Відповісти
  • Людмила
21.01.21 17:55

Сусанна, та же история: оплатили ч/з Приват 20.01.21, Уведомление из банка, что деньги поступят ДО 26.01.21. В банк дозвониться невозможно - в личном кабинете ничего нет...

Відповісти
  • Дарья
26.01.21 09:13

Людмила, это в Привате теперь новация как мне объяснили - они ДС на другие банки подписывают в квитанции, что поступят до такого-то числа...Может просто обязали их так. А зайти как и раньше они должны в тот же день

Відповісти
  • Вікторі
18.01.21 12:20

Світлана, така сама ситуація, платила 14.

Відповісти
  • Виктория
18.01.21 11:01

платила 12.01 тоже нет,ЕСВ

Відповісти
  • Светлана
18.01.21 11:27

Оксана, ви що не знаєте!!!??? Вони ж не встигають!!!

Відповісти
  • Світлана
18.01.21 15:41

Светлана,ідуть рег. роботи по оновленню

Відповісти
  • Облікове Діло
18.01.21 12:23

Декілька разів звертався з такого приводу - кожний раз отримував відповідь на кшталт "все що в нас є - те, що ви бачите у ЕКП, більше нічого не дамо".

Відповісти
  • SHADOW
18.01.21 13:41

у меня пишет по нулям, но если зайти во внутрь, суммі платежей есть. платил 15.01. вижу все поступления кроме ндфл. может и у Вас так?

Відповісти
  • Наталья
18.01.21 15:55

По ЕСВ с Зп оплату за 4/01/2020 до сих пор не видно в Эл.кабинете. В нём номер счета новый,а ЕДРПОУ старый...такие мелочи)) к маю может подправят)

Відповісти
  • Владимир
18.01.21 16:18

SHADOW, такая же картина, платили тоже 15.01

Відповісти
  • SHADOW
18.01.21 17:03

они видимо ошарашенные сидят, столько бабосиков пришло. не знают куда их впихнуть, то ли по карманам, толи все же зачислить

Відповісти
  • Елена
18.01.21 17:12

SHADOW, а некоторые перестраховались, по два раза заплатили- вот где счастье. Они в шоке культурном

Відповісти
  • Елена
19.01.21 16:47

Елена, а толку? ))))))))) Появились оплаты). Заборгованисть на початок року 142,06, 18.01 сплачено 150,00, ииииииии! Всё верно - заборгованисть 142,06)))))))))))) 

Відповісти
  • Марина
19.01.21 13:45

Підкажіть,хтось так через листування звірявся?

Відповісти
  • Ульяна
20.01.21 10:37

Оплата єсв здійснена 12.01.21 за новими реквізитами проте досі не відображена в стані розрахунків з бюджетом. Підкажіть чи краще написати листа зі звіркою чи ще почекати може досі оновлюють кабінет?

Відповісти
  • Алена
20.01.21 13:55

Оплатили 06.01.21 все платежи по ЗП. На сегодня в эл.кабинете отображается ВСб, ЄСВ, а ПДФО почему-то нет, хотя счет правильный, деньги в банк не возвращались. Что это может быть? Задолбали со своими ребусами.

Відповісти
  • Людмила
26.01.21 12:07

У мене оплати єсв по ФОП, сплачені в період 15.01.21-19.01.21через приват-24 жодна не відображена в ел. кабінеті(сьогодні вже 26.01.21). В податковій сказали:"сплачені суми з розрахункових рахунків рознесені, а сплочені готівкою та через приват-24- ні, сплачуйте через р/р,  єдиний рахунок єсв на область!"

Відповісти
  • Олена
26.01.21 15:32

Та сама фігня...  Може, вони хочуть нас загнати на отой единий рахунок? 

Відповісти
  • Елена
27.01.21 08:56

Та же проблема , оплатила 11.01.21, через неделю в электронном кабинете появилось ПДФО, ВЗ и налог, ЕСВ нет, потом через день и то, что появилось пропало , ещё по налогу недоимку выставили. Дозвонилась в налоговую и с 3 попытки удалось выяснить, что деньги они видят, что зашли по ПДФО, ВЗ и налогу, почему исчезли не знают , типа ожидать пока всё устаканится , а вот по  ЕСВ тоже зашли , но в общую базу и его ещё не распределили . Проблема ещё в том, что прописалась в другом районе и не перешла по налоговой, волновалась не в этом ли причина , что деньги зашли, а потом исчезли, но сказали, что так как счёт один теперь на область , то не влияет , надеюсь, что так и есть.

Відповісти
  • Ира
27.01.21 15:10

Оплатила все налоги по ФОП, налоги с зп 18.01.2021, до сих пор нет в кабинете сум оплат, деньги не возвращались. Реквизиты новые, правильные.  Светится долг, что делать?  

Відповісти
  • Марина
30.01.21 11:08

Та же проблема. З єдиним пдатком все добре, платіж зарахований. А ЄСВ - катастрофа, 2 тисячі пропали, щє й нарахували два рази!!! Замість 3300 - 6600 вже должна. І недоїмка вже відображається. Цу п...ц якийсь!

Відповісти
  • Юрій
01.02.21 12:06

Марина, аналогічно. Сплатив єсв через приват 24 15.01, кошти не відображені. 28.01 подав звіт по ЄСВ і опа зразу двічі по 3300 нарахували до (3300 боргу та 3300 сплатити до 09.02).

Відповісти