Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.01.21
1914 13 Друкувати

Олексій Любченко: Успішність реформування податкової служби визначається обсягами надходжень

Найкращим свідченням успішності реформи податкової служби є показники надходжень до бюджету. Так Голова ДПС Олексій Любченко прокоментував питання щодо прогресу у реформах Державної податкової служби України під час зустрічі з експертами місії Міжнародного валютного фонду.

Зустріч відбулася в онлайн режимі за участі головного економіста Департаменту з бюджетних питань МВФ Енріко Аава, зовнішніх експертів Дейва Хартнетта та Тійни Тамм.

За словами Олексія Любченка, у січні цього року платежі до бюджету, які контролюються податковою службою, в 1,5 раза перевищуватимуть аналогічний період минулого року. У тому числі  очікується, що сплата ПДВ зросте в 2,4 раза порівняно з січнем 2020 року.

«Такі показники найкраще свідчать про те, як ми реформуємося і в якому напрямі рухаємося. На сьогодні у рамках створення єдиної юридичної особи ми отримали оптимізовану структуру, в якій усунено дублювання функцій та зайві процеси. Відслідковується чіткий механізм комплаєнсу від реєстрації бізнесу до системи відслідковування ризиків та кінцевого результату – сплати коштів до бюджету», – розповів очільник ДПС.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Шурик
28.01.21 03:46

В США успешность налоговой высчитывается совсем не так. -.  "Расходы Налогового управления США составили 33 цента на каждые 100 долларов США, собранных в 2019 финансовом году."
Также и любые другие гос органы. По этому критерию в Украине 90% нац-трутней нужно ликвидировать, от них ничего кроме вреда нет. 

Відповісти
  • vassil
28.01.21 09:14

Уточнив би наскільки зросли надходження від ПДВ за рахунок незаконного (надуманого) блокування податкових накладних, в т.ч. в бюджет і в "кармани" корупціонерів з ДПС

Відповісти
  • Андрій
28.01.21 09:30

Надходжень куди? В кишені чиновників?

Відповісти
  • Mariya A.
28.01.21 09:38

Тю! А я вважала, що найкращим свідченням успішності реформи податкової служби є всякі там полегшення, покращення, простота і прозорість оподаткування. А воно ось як...

Відповісти
  • Ани
28.01.21 10:02

Сколько можно реформировать нереформируемое????? 

Відповісти
  • Облікове Діло
28.01.21 10:03

Тобто гроші у крамницю касир приносить, не покупець. 

Відповісти
  • Mariya A.
28.01.21 10:12

Извините, коллеги, не удержалась )) У меня было видение наших налоговых реформ. Вот оно:
https://www.youtube.com/watch?v=zFYAR42_DFc

Відповісти
  • бублик
28.01.21 14:07

Mariya A.,

Відповісти
  • злой клоун
28.01.21 10:41

Либанова сослалась на данные Госстата о доходах и потреблении, по которым ее институт ведет мониторинг. Согласно этим данным, в первом полугодии 2020 года уровень бедности составил 51%. Сейчас, вероятно, показатель еще выше, так как из-за карантина многие люди потеряли работу и соответственно доходы. (с0
А Любченко не хочет сказать "белым господам"  что денег нет, давайте реструктуризовать долг? сколько шкур он ещё собирается снимать с нищих людей? то чем он занимается называется антигосударственная деятельность , статью ему за коллаборационизм.

Відповісти
  • ;)
28.01.21 13:40

Господин Л.-дремучий динозавр(, цифрами манипулировать умеет. Вспомнилось: чтобы больше сдавать молока, корову нужно меньше кормить и больше доить

Відповісти
  • бублик
28.01.21 14:14

Мытари - всего лишь обслуга в гос машине.
ВВП в большинстве дает промышленность и бизнес.
Чем они успешнее, тем больше налогов! 
А у них не так? КАК они могут убивая бизнес повышать сборы???
"Дохлые тушки" на мыло сдают???
Это неправильные пчелы, т.е. обслуга, которая живет на финансирование, которое идет от наших налогов.
Как уже достали эти откровения от властьимущих, которые мало того, что необразованные, так еще и бессовестные глуны!

Відповісти
  • злой клоун
28.01.21 15:31

ваще позорище - глава налоговой отчитывается МВФ про сбор налогов, гыдно

Відповісти
  • 1
28.01.21 22:41

злой клоун,
не гыдно, а гыдотно!

Відповісти