Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.02.21
3617 18 Друкувати

Президент підписав закон про "інвестиційних нянь"

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» № 1116-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 грудня 2020 року.

Цей документ сприятиме відновленню інвестиційної активності в Україні після кризового 2020 року.

Закон передбачає надання державної підтримки українським та іноземним інвесторам із загальною сумою інвестицій від 20 млн євро.

Зокрема, визначено можливість отримання податкових пільг, забезпечення інвестиційних проектів об'єктами суміжної інфраструктури, надання переважного права землекористування земельними ділянками державної або комунальної власності для реалізації інвестиційних проектів, закріплення гарантій інвестора через укладення прямого договору з урядом України. При цьому загальний обсяг державної підтримки не має перевищувати 30% від суми інвестицій у проект.

Згідно з документом, підтримка надаватиметься підприємствам, які працюють у переробній промисловості, транспортній галузі, освіті, науковій та науково-технічній галузях; охороні здоров'я, мистецтві, культурі, спорті, туризмі та курортно-рекреаційній сфері.

Також передбачено створення спеціальної урядової уповноваженої установи, що займатиметься супроводом інвестиційних проектів, допомогою інвесторам від початку проекту й протягом усього часу його тривалості.

За матеріалами Офіс Президента України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
11.02.21 08:48

Китай уже отнянчили, ждем следующих...

Відповісти
  • Паламея
12.02.21 10:08

Надежда, Китайские компании, объявившие о покупке ПАО "Мотор Сич", уведомили правительство Украины о направлении в международный арбитраж инвестиционного спора с целью взыскания с государства Украина ущерба, оцениваемого ими в $3,5 млрд.Источник: https://biz.censor.net/n3235515И эту очередную перемогу будем оплачивать мы с вами...

Відповісти
  • данет
11.02.21 10:54

Надежда,100%.

Відповісти
  • ***
11.02.21 08:56

Когда тарифы снизит, как обещал?!

Відповісти
  • Шурик
11.02.21 09:45

***,
А никогда.
Они ж минзарплату постоянно повышают, чтобы не все сразу окачурились.
То при Сталине в 50-х цены снижали. Но коммунизм, не правильная дорога по-олигархийски. При всех других правителях только повышали.

Відповісти
  • Нонна
12.02.21 09:29

Шурик,Отобрать бы у вас паспорт, поместить бы при вашем дорогом сталине да в колхоз, да за трудодни работать, круглосуточно, радовались бы вы снижению цен. Какую страну про с рали, эх 

Відповісти
  • Наталія
11.02.21 08:56

У Арселора на этой неделе это тоже были няни?

Відповісти
  • Игорь
11.02.21 09:43

Здравствуйте! Я ваша инвестиционная няня. Я приехала из Киева. Я буду у вас жить.

Відповісти
  • злой клоун
11.02.21 10:01

зеленя ненавистная

Відповісти
  • NoobMaster
11.02.21 10:23

он нам не президент

Відповісти
  • ***
11.02.21 17:04

"Што толку в том, коли залетит ворона в царские хоромы...
Всё одно ворона!"

Відповісти
  • Ігор
11.02.21 11:41

Чьим-то детям должностей не хватило...

Відповісти
  • Елена, Мариуполь
11.02.21 13:02

Смотреть на него не могу, не то, чтобы комментировать(((

Відповісти
  • ***
11.02.21 17:08

Елена, Мариуполь, У меня от некоторых личностей на экране физическая боль в душе. Сразу переключаю канал. Зря  закрытые каналы приглашали мразь, они это не оценили. А так бы их вовсе никто и не знал.

Відповісти
  • Іван
11.02.21 14:44

Хай собі лутше няню найме,бо за таким бовдуром із умом 3-річної дитини уход нужен.А платити він їм собирається із якого кармана свого чи за бюджетні кошти.

Відповісти
  • Олена
11.02.21 16:37

Іван, как из тех денег, которые инвесторы недоплатят в бюджет как налоги, на сумме сойдутся. и инвесторам хорошо, и няни сыты. только вот мы как обычно пролетаем.

Відповісти
  • бублик
11.02.21 21:56

Как-то странно они понимают слово "няня"!
Какая ж это "сопровождающая инвестиционный проект"?
Это просто кидалы - заманить чьи-то деньги и кинуть этого кого-то...

Відповісти
  • ***
12.02.21 09:49

Прикинь, через года 2-3 суды с нянями. Обхохочешься.

Відповісти