Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.03.21
14823 15 Друкувати

В "червоній" зоні карантину обмежили роботу транспорту

Кабінет Міністрів розширив перелік карантинних обмежень «червоного» рівня епіднебезпеки поширення COVID-19.

Нагадаємо, що наразі «червоний» рівень діє на території Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Докладніше про транспортні обмеження «червоної»  карантинної зони в інфографіці Коронавірус_інфо.

За матеріалами Коронавірус_інфо

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • злой клоун
10.03.21 07:42

Матович также рассказал, что Словакия не откажется от российской вакцины, несмотря на критику со стороны.

"Я не убийца", - добавил он. (с)

сколько  жизней уже на их совести. послиха США Квин благочествая католичка - ха-ха.

Відповісти
  • ***
10.03.21 10:16

Это по отношению к спутнику не "назло бабушке отморожу уши"?
Это не похоже на голодомор в 30-х?
Эти смерти войдут в учебники по истории Украины?
"Ми їх зробимо! " Таки да. Нас "сделали". Фокус клоуна  удался. 

Відповісти
  • Олена
10.03.21 11:46

***, А Вы планируете прививку делать? Спутником?

Відповісти
  • коЗел молодой
10.03.21 14:23

Олена, а ви не, он бы взял. да кто же ему дасть

Відповісти
  • Олена
11.03.21 10:55

коЗел молодой, да я вообще не планирую вакцинироваться

Відповісти
  • ***
10.03.21 12:54

Олена, Вакцину Оксфордcкого университета и AstraZeneca делают из вызывающего простуду аденовируса, который выделяют из кала шимпанзе и модифицируют таким образом, чтобы он больше не реплицировался в клетках. Сайт "Корреспондент"

Відповісти
  • Ольга
10.03.21 13:13

***, Шимпанзе? Не, нам больше подойдёт родная украинская свинья.  Ждём.

Відповісти
  • Любовь
10.03.21 11:19

еще прабабушка говорила - не ждите нового царя....

Відповісти
  • Ігор
10.03.21 13:53

Невже намордники не допомагають? Переводьте школи на дистанційне навчання. Досить виховувати покірних рабів для старих олігархів. Чому може навчити старий мотлох, який ще сталіну оди співав? А управління освіти з гладкими тітками? Вони і за собою доглянути не здатні. В них єдина думка: «Як сьогодні зжерти більше, ніж вчора».


Для прикладу – управління освіти у Львові. Викладали світлини, коли освячували нове приміщення. Всі гладкі – «як на підбір». А для чого секту попів запросили? Щоб чортівня не потрапила? Науковці, які є ортодоксальними релігійними фанатиками?


Це на Росії та Білорусі є сміливі, які борються проти хунт. Он у Білорусі теж виклали відео (https://www.youtube.com/watch?v=JEbKtZRAGGI) де показують справжнє обличчя лукашенко, як Навальний показав «Палац путіна». Хоч завдяки ним ми зможемо побачити схеми проїдання країни. Коли імперія розвалиться, Московія швидко дожене розумово-розвинуті країни, на відміну від України. Бо там беруть сміливістю, а в нас викликаючи жаль. Як сенцов та баба Юля. Вони страждальці, знаходились на межі між життям та смертю, щоб швидше їх обміняли на військових злочинців. Потім за тиждень одужали. Вони не тільки жодної згадки про корупцію та розпил держави, навіть підтримати борців з хунтами Росії та Білорусі не бажають. То де справжня Європейська солідарність Рошену? Де справжня боротьба, а де пропаганда? Хто отримає пільги на проїзд, лікування, комуналку, …?

Відповісти
  • покращення
10.03.21 14:37

Ігор, хватит уже своей злобы ,народ белоруссии и россии  живет и не жалуется. лучше за собой смотрите, 1 % дармоедов  может и смотрит в ротяку этому товарищу. а 90% его не воспринимают.

Відповісти
  • Улучшение
10.03.21 14:58

покращення,
Стараетесь отвлечь внимание от нашей пятой колоны и увести дискусию в другом направлении?

Відповісти
  • Шурик
11.03.21 02:53

Запрещение Спутнака - преступление.
Кто чем может тем и вакцинируется, государство наплевало на свои обязанности.
Не хотят мовники, ну и не надо, пускай болеют

Відповісти
  • ***
11.03.21 10:04

Шурик, Просто у нашего государства иные обязанности.

Відповісти