Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


18.03.21
18273 44 Друкувати

З 20 березня у Києві посилюють карантин

У зв’язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці з 20 березня до 9 квітня Київ запроваджує суворі карантинні обмеження. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Хочу звернутися до вас із терміновою важливою інформацією. У Києві за минулу добу знову понад тисяча нових випадків захворювання на коронавірус. Збільшується кількість госпіталізованих пацієнтів. За добу з діагнозом коронавірус у лікарні потрапили 148 людей. А ще – хворі з підозрою на COVID-19, пацієнти з пневмоніями та грипом. На сьогодні в лікарнях – понад 3300 хворих на коронавірус! Заповненість ліжок у медзакладах міста – вже понад 70 відсотків. Ситуація з розповсюдженням вірусу – без перебільшення – загрозлива. Уряд поки не відніс Київ до червоної зони. Ми перебуваємо в помаранчевій», – сказав Віталій Кличко. 

Він нагадав, що столиця зверталася до Кабінету Міністрів розширити перелік обмежень, що діють у помаранчевій зоні. Оскільки з 17 лютого цього року  це – в компетенції Уряду.

«На жаль, нас не почули. Кабмін умив руки і залишив місцеву владу сам-на-сам із розв’язанням ситуації. І оскільки прем’єр вчора заявив, що владі на місцях, мовляв, не заважають ухвалювати певні рішення, ми розцінюємо це як право оперативно реагувати на ситуацію. А ситуація – складна, і може стати катастрофічною. Я зараз нікого не лякаю. Але закликаю всіх усвідомити це!» – наголосив мер Києва.

За словами Віталія Кличка, аби призупинити стрімке розповзання коронавірусу, комісія із надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про запровадження суворих карантинних обмежень.

«Із нуля годин 20 березня – тобто в ніч із п’ятниці на суботу – Київ запроваджує суворі карантинні обмеження. Бо нам треба рятувати здоров’я і життя людей! Буде заборонена: робота закладів культури. Будуть зачинені кінотеатри, театри, музеї, концертні зали. Робота торговельно-розважальних центрів. Окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії. Також підпадає під заборону проведення релігійних богослужінь, якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу. Заборонене проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших). А також – присутність глядачів на спортивних змаганнях. Останнє стосується також і сьогоднішнього великого футбольного матчу, що відбудеться в Києві», – повідомив Віталій Кличко. 

Заклади громадського харчування працюватимуть винятково навинос. Працюватимуть – за дотримання суворих норм та без роботи кафе – автозаправочні станції. Перукарні, салони краси працюватимуть за попереднім записом. Як і фітнес та спортивні зали, але без групових занять.

Також поки працюватимуть дитячі садочки. Школи після канікул повернуться до навчання, але дистанційно.

Усі підприємства та організації бюджетної сфери переходять на дистанційну роботу.

Приватний бізнес також повинен максимально перейти на дистанційну форму роботи. Окрім підприємств критичної інфраструктури.

Громадський транспорт столиці працюватиме у звичному режимі. З дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму. Із заповненістю місць для сидіння на 50 відсотків.

«Ці обмеження ми запроваджуємо на три тижні – до 9 квітня включно. Я закликаю всіх поставитися свідомо та відповідально до ситуації та дотримання обмежень, які будуть запроваджені! Нам потрібно виграти час і зробити все, щоб не сталося колапсу медичної системи. Щоб не наражати на небезпеку життя людей!» – наголосив Віталій Кличко.

За матеріалами Офіційний портал Києва

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
18.03.21 12:27

Знов намордники не допомогли? Скільки зусиль, матеріалів, забрудненої екосистеми, пропаганди було витрачено дарма. Посилювали штрафи. Поліцаї штрафували, а ці гроші люди могли витратити з більшою користю, хоча б, на вітаміни. І така ціна некомпетентності олігархічної хунти. Скільки користі могли принести ці зусилля, спрямовані у правильному напрямку!


Здається, у «Світовому плані рахунків» Україна віднесена на рах.201 як витратний матеріал, який повністю споживається за життя порошенків. Головна провина за це на продажних «патріотів». Вони втратили країну у 1919; втратили шельф о.Зміїного; Крим та Донбас в обмін на фабрику у Липецьку; 11 мільонів поїхало з країни; навіть томос для ортодоксальної секти отримали в обмін на втрату всіх закордонних попівень. Їм не зрівнятись в державності, сміливості та порядності з командою Навального та Тихановської, тому такі злі на них – замість солідарності – бруд.

Відповісти
  • Анна
18.03.21 13:14

Ігор, им не намордники не помогли, тряпочка не защитит от вируса, это смешно. Они выполняют команды за деньги МВФ 

Відповісти
  • Ігор
18.03.21 15:31

Анна, вони просто хотіли заробити та мати гарну картинку з Мрією. По всьому світу намордники так і не врятували від трьох хвиль пандемії. Вся наша Ылыта вже перехворіла, а подивіться які якісні в них намордники, особливо в порошенка та дуже непорядного Зе. А от вакцина, яку навіть у найбідніших африканських країнах роблять більше 40 тис./день - рятує. В нас безнадійні та корумповані пишаються 10 тис./роб.день. Ніхто не каже, чому Файзер відмовився працювати з прокладкою, яку наполегливо рекомендували міністру. У штаті Файзер не працюють тягнибок, ярош, кличко, кернес, ..., - угода не відбулась.

Відповісти
  • Анна
19.03.21 10:09

Ігор, какая вакцина, берегите свое здоровье!

Відповісти
  • Валентина
20.03.21 10:46

Анна, на 100% підтримую Вас.

19.03.2021 прийнято зміни до статті 9-2 (частина 6) Закону України “Про лікарські засоби” щодо державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів під зобов'язання.


Пряма цитата: «ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ виробника та/ або власника реєстраційного посвідчення, включаючи їх працівників, медичних працівників, та інших осіб, які залучені до здійснення заходів пов'язаних із вакцинацією, ЗА БУДЬ-ЯКІ НАСЛІДКИ, спричинені застосуванням таких вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби.» 

Відповісти
  • Ігор
19.03.21 12:16

Анна, дякую, але вакцина це дієво.
Аргумент:
Ефективність кращих = 96%, АстраЗенека = від 72% до 88% в залежності від інтервалу другого щеплення (найменше 4 тижні, краще 12 тижнів). Головне - вони 100% захищають від середніх/тяжких випадків. Спитайте любого лікаря-вірусолога, він підтвердить: якщо людина (будь яка вакцина, будь якої хвороби) і захворіє = тільки легка форма. В лікарні, лікарі вже вакциновані - всі за.

Відповісти
  • Валентина
20.03.21 11:28

Ігор, 19.03.2021 прийнято зміни до статті 9-2 (частина 6) Закону України “Про лікарські засоби” щодо державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів під зобов'язання.
Пряма цитата: «ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ виробника та/ або власника реєстраційного посвідчення, включаючи їх працівників, медичних працівників, та інших осіб, які залучені до здійснення заходів пов'язаних із вакцинацією, ЗА БУДЬ-ЯКІ НАСЛІДКИ, спричинені застосуванням таких вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби.»

Відповісти
  • ***
20.03.21 10:29

Ігор,прищепися астрозенеком обов'язково, бо кількість смертей менша ніж виживших.

Відповісти
  • Анна
19.03.21 14:03

Ігор, побочек не боитесь? А ведь никто еще не знает, что может вызвать ковидная вакцина.....

Відповісти
  • Михаил
19.03.21 10:46

Анна,обычная протиковидная, Модерна, Коваксин, АстраЗенека, Пфайзер/Бионтек, в нашем случае - любая

Відповісти
  • Анна
19.03.21 14:00

Михаил, все это одна и  та же опасная субстанция 

Відповісти
  • Соня
18.03.21 12:52

Ігор, Людино дабра, опам’ятайтеся! Скоро вже два роки, як Президент України Зеленський. До чого ви всюди ліпете Порошенко?  Отямтеся! Лікуйтеся!

Відповісти
  • Ігор
18.03.21 13:06

Соня, коли виконуєте доручення малороса путіна по захисту порошенка, робіть це більш ретельно та уважно читайте:
1. Всі перераховані втрати - за часів пророшенка;
2. Україна споживається/проїдається за життя порошенка та його сенцово-посіпаками, а ні Зе;
3. Тільки вишеватний світ вправно уникає питань корупції, олігархізму, ..., та імен їх ворогів: сміливого Навального, Тихановської;
4. Це син, який зрадив вбитого В'ячеслава Чорновола, перейшов до Партії Регіонів порошенка. Це син закатованого Василя Стуса, на суді захищає партнера порошенка - медведчука, який тільки на заправках уникнув оподаткування на 300 мільйонів.

Відповісти
  • Татьяна
18.03.21 14:38

Ігор, я стесняюсь спросить, вы психически здоровый человек? Какое отношение ваши комменты имеют к теме карантина?

Відповісти
  • "Ігор"
20.03.21 10:33

Та я в палаті серед інших самий здоровий. Піжама ледве на пузі застібається. А планшет мені волонтери подарували, аби я санітарам вуха перестав обкусювати.

Відповісти
  • Раиса
19.03.21 16:30

Татьяна, Вам цього не зрозуміти.  У чоловіка в душі накипіло.

Відповісти
  • ***
20.03.21 10:34

Раиса, Душевнобольной с накипью.

Відповісти
  • 2511
18.03.21 12:55

и обычным магазинам /одежда/ обувь/ тоже закрываться? очередного закрытия я не потяну

Відповісти
  • Татьяна
18.03.21 16:07

2511, надо, как в Эпицентре, поставить при входе стелаж с банками огурцов и помидоров, пару ящиков картошки и работать, а что, продукты же продают....

Відповісти
  • Ірина
18.03.21 13:32

2511,КВЄД зоотовары.

Відповісти
  • Надежда
18.03.21 13:22

Шел второй год "лидерской борьбы с коронавирусом"... Бизнес в нокауте.

Відповісти
  • Оксана
18.03.21 14:38

А как же вакцинация? Забыли уже о ней? Что-то не понятно, кричали с трибун, что закупят кучу доз начнут вакцинировать и будет нам счастье, а тут опять  .... волна. Думают они о здоровье и жизни граждан.. ну ну. Сами небось пфайзером давно вакцинировались, а вы народ как хотите....
Только имитация... пи....ц... опять бизнесу не дают работать
Как посмотришь расследования журналистов сколько депутатов за прошлый год обогатились, так жить не хочется..... в этой стране. И пандемия им не помеха. 
Как можно бизнесу выжить да еще и налоги платить???? Как? Куда эти налоги идут? На покупку дорогущих машин и домиков??? Так нах надо нам это, кормить их?

Відповісти
  • Анна
18.03.21 15:52

Игорь, я поддерживаю Ваше мнение. К сожалению, слишком много зомбированных людей, что подтверждают их необъективные и некорректные комментарии . 

Відповісти
  • "Ігор"
20.03.21 10:39

Анна, ти мене пам'ятаєш, на прогулці разом по колу ходили.
Жалько що тебе виписали. Жду не дождуся зустрічі, здавай нову декларацію ПДВ та ЄСВ та гойда до мене. Цілую.

Відповісти
  • Соня
18.03.21 15:59

Анна,еще одна с сезонным обострением. Сочувствую.

Відповісти
  • Шурик
18.03.21 18:56

Завести в Киев Спутник и вакцинировать всех до 1 апреля. Пёс с тем государством.

Відповісти
  • ***
20.03.21 10:44

Могли бы при посольстве РФ открыть пункт прививки для желающих. А там пусть каждый решает сам за себя. 
Но то что нацики  устроят ( по предоплате)  провокации к бабке не ходи.

Відповісти
  • Буржуй
20.03.21 20:24

***,  Газ и бензин Мы брать можем. Это нормально. А вакцину-это предательство национальних интересов. Как там Степанов сказал -"Коллоборанты Ковида!"

Відповісти
  • Павел
18.03.21 19:14

Шурик, спасибо это рос.гавно и даром не надо!)

Відповісти
  • Буржуй
19.03.21 11:57

Павел, Италия закупила у России лицензию на производство Спутника. А они гавно покупать не будут

Відповісти
  • Олена
19.03.21 12:09

Буржуй,Италия-прихвостень РФ. очнь многие  полит силы Италии кормятся из рук РФ. Оттого и поют песни в поддержку

Відповісти
  • Буржуй
19.03.21 12:27

Олена, Италия член НАТО. Ві немножко думайте.

Відповісти
  • Шурик
19.03.21 03:08

Павел,
Таким как ты и не надо, а какого такие решают за всех. Сдохните сами, других не тяните за собой.

Відповісти
  • Соня
19.03.21 09:57

Шурик,тебя, похоже, уже спутником вакцинировали, начались осложнения. Сочувствую.

Відповісти
  • Раиса
19.03.21 16:39

Соня, вас хто сюди  закинув? На віщо ви дратуєте бухгалтерів?

Відповісти
  • Соня
19.03.21 17:13

Раиса, женщина, писать научитесь без ошибок, потом комментируйте

Відповісти
  • !
18.03.21 20:39

Павел,
Это вы по укр.телевизеру посмотрели, что Спутник гавно? Вакцинируйтесь бензином, как высказался один из наших дурачков.

Відповісти
  • SHADOW
19.03.21 10:59

!, не, бензин не поможет, бадяжат его. а вот ацетон - самое то.

Відповісти
  • злой клоун
18.03.21 21:18

в маршрутках , метро тоже будет соблюдаться дистанция 10 кв. м. на человека?
тут читаем, тут не читаем, тут рыбу заворачиваем (с)

Відповісти
  • Денис
19.03.21 09:27

Голосуйте за Вирастюка, он сильнее чем Кличко, он победит вирус!!!!!!

Відповісти
  • Ира
19.03.21 14:40

Соблюдала все правила и рекомендации, как обезопасить себя от заражения ковидом. Мне не помогло, все переболели -знакомые, в легкой форме. За год повторного заражение не было. Горло першило, температурка, ломка в теле, голова болела, отлежалась пару дней. Фрукты, витамины, обильное питье, постельный режим, сон. Все прошло. Как обычная простута и ничего серьезного, что бы такой дурдом устраивать в государстве. Мое субъективное мнение, не претендую на истину в последней инстанции. 

Відповісти
  • ***
20.03.21 10:49

Ира, Наша семья еще в прошлом году до карантина переболела средней тяжестью, лечились дома без врачей недели 3 всем, что на ум пришло. Но последствия: сосуды, сердце, память восстанавливали месяцев 8.

Відповісти