Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.03.21
22278 20 Друкувати

Єдиний звіт з ЄСВ та ПДФО - що відомо і як заповнювати?

Сайт Бухгалтер 911 продовжує знайомити своїх читачів з новою звітністью з ЄСВ, ПДФО та ВЗ.

Вже зовсім скоро роботодавці вперше подаватимуть нову єдину звітність.

Податківці обіцяють, що електронна форма з’явиться 1 квітня 2021 року, сподіваємося, не жартують!

Тобто в перший день для звітування за І квартал цього року. Тож не хвилюємося. Чекаємо.

А щоб очікування було з користю, Лілія Ушакова розповість про єдиний звіт з ЄСВ та ПДФО, та розгляне заповнення звітності.

Із відео Ви дізнаєтесь про:

  • Єдину звітність
  • Податковий розрахунок. Основна частина
  • Додаток 1 (Д1). ЄСВ
  • Додаток 4 (4ДФ). ПДФО та ВЗ
  • Додаток 5 (Д5). Відомості про трудові відносини
  • Довідковий розрахунок

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Таня
19.03.21 17:16

Похоже, насмеёмся мы, раз 1 апреля...

Відповісти
  • Светлана
19.03.21 17:18

Ох что-то не верится про 1 апреля. 1 мая да, верится. Но тогда уже будет не до смеха. 

Відповісти
  • Шурик
20.03.21 10:59

Светлана,
Раньше 1 мая незачем пытаться. Они свою систему приёма месяц настраивать будут. 

Відповісти
  • ^^^
22.03.21 11:12

Шурик, а потом у них сервер ляжет, многие отчет не сдадут, будут штрафы собирать, знаем, плавали.

Відповісти
  • Татиана
20.03.21 12:09

Шурик, если мы не будем пытаться, то они не будут видеть, где у них проколы, т.е. настраивать они будут с нашей помощью, и в процессе сдачи будут исправлять свои ошибки (не первый раз такое!)

Відповісти
  • Світлана
22.03.21 15:31

Татиана, ми дванадцять разів на рік здавали звіт пенсійний + чотири рази на рік 1-ДФ. Десятки тисяч звітів щомісяця. Так шо практикуватись час був. 

Відповісти
  • Евгения
19.03.21 17:25

В любом случае , начнем 1 апреля к 1 мая разберемся 

Відповісти
  • Татиана
19.03.21 17:42

Благодарим, Лилия! Приятно Вас слушать и воспринимать, хоть тема и непростая!

Відповісти
  • Таня
19.03.21 17:43

Спасибо за видео!

Відповісти
  • Алена
19.03.21 21:21

Может кто-то может помочь или подсказать как быть.
Предприятие закрыли у госрегистратора 1 марта.
Даётся 30 дней на подачу всей отчётности,а за трудоустроенных отчитаться на данный момент нет никакой возможности- старая отчетность уже не принимается,а новой ещё нет!
Как быть?

Відповісти
  • С_Светлана
22.03.21 18:04

Алена, тоже столкнулась с этой проблемой. Сдала все ликвидационные отчеты, кроме Додатка 4. Отдел приема отчетности посылал меня в отдел администрирования ЕСВ и наоборот...и все что я смогла выяснить, что в данном случае за несвоевременную сдачу ответственности нет, то я решила расслабиться и подождать, когда появится объединенное "чудо-юдо"

Відповісти
  • Алёна
22.03.21 22:13

С_Светлана, а каким у вас числом регистрация прекращения деятельности?

Відповісти
  • МАРИНА
20.03.21 16:02

Алена, Вы были на общей сис-ме?

Відповісти
  • Алена
20.03.21 16:42

МАРИНА,да

Відповісти
  • Алена
20.03.21 16:42

МАРИНА,

Відповісти
  • eMelya
22.03.21 11:02

Как-то тут на сайте по праздникам лампочки висели и их можно было разбивать. А можно так же повторить на 1 апреля? И с набором боеприпасов...  )))

Відповісти
  • злой клоун
22.03.21 11:10

1 апреля - день смеха ) ясно...

Відповісти
  • Гостья
22.03.21 14:07

А что подразумевается под "повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) платника  згідно з реєстраційними документами, дата та номер договору (угоди)" в графе Платник?
Какой договор и с кем? С кем ФОП договаривается и о чем? 

Відповісти
  • Світлана
22.03.21 15:34

Гостья, то можливо у разі добровільного страхування?

Відповісти
  • Гостья
22.03.21 15:36

Світлана, можливо. Дякую)))

Відповісти