Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.04.21
24851 15 Друкувати

Графік, оплата і спецперепустки: як працюватиме метро в Києві з 5 квітня

З 5 квітня метро в Києві працюватиме з обмеженнями у зв'язку з важкою ситуацією з коронавірусом, пише РБК-Україна. Зокрема, до метро пускатимуть тільки за спеціальними перепустками.

Про це в ефірі "Україна 24" заявила заступник начальника столичного метрополітену Наталія Макогон.

За її словами, що стосується графіка роботи, то метро функціонуватиме в звичайному режимі. Тобто станції будуть відкриватися і закриватися за нинішнім графіком, а також не скорочуватимуть кількість поїздів на лініях.

"У нас будуть ходити поїзда так, як і сьогодні ходять, але людей будуть пускати виключно за спецперепустками. Контролюватимуть поліцейські та чергові по станції, на входах будуть перевіряти перепустки", - зазначила Макогон.

При цьому, за її словами, проїзд за спеціальними перепустками не означає, що він буде безкоштовним.

"Закликаю заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду і користуватися безконтактними способами оплати - банківська карта, карта киянина та Kyiv Smart Card", - додала Макогон.

Вона також підкреслила, що спеціальний пропуск на транспорт не можна придбати, їх видають на підприємствах критичної інфраструктури своїм співробітникам.

Нагадаємо, напередодні міська влада повідомила про нові обмеження з 5 квітня, в тому числі на транспорті. Очікується, що вони триватимуть до 16 квітня.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ната
01.04.21 13:20

Пишут газеты,выступают по ТВ. Не увидела номер и дату какого Приказа,Постановления...

Відповісти
  • Анна
01.04.21 15:37

Ната, какие приказы и постановления? Все в обход Конституции, все ограничения незаконны....

Відповісти
  • Іра
02.04.21 09:43

Анна, Конституція вже давно валяється на смітнику, обмежили свободу переміщення, право на роботу. Віруси є були і будуть, скільки наморднік не чіпляй і людей в стойло не заганяй! 

Відповісти
  • *
01.04.21 13:33

Ната, концы (ответственность) в воду?

Відповісти
  • Євгеній
01.04.21 14:07

До Києва доїхав, а далі пішки.

Відповісти
  • ***
02.04.21 10:33

Вопрос, а почему вирус распространяется в городах без метро и в селах без трамваев и троллейбусов? Неужели всё таки виноваты хлебные магазины? Запоздалая шутка.

Відповісти
  • Ігор
01.04.21 14:33

В більшості розумово-розвинутого світу, де використовується малий двоколісний транспорт та мото-велорикші таких проблем нема. Люди і самі заробляють і іншим послугу потрібну надають. В нас по-життєво обиратимуть та утримуватимуть продажних зрадників сенцових, ярошів, фіріонів, труханових, кличків, ... .

Відповісти
  • Шурик
01.04.21 18:54

"Порядок получения спецпропусков для транспорта будет обнародован завтра." - https://zn.ua/UKRAINE/v-khha-objasnili-kto-poluchit-spetspropuska-na-proezd-v-transporte-.html -В КГГА объяснили, кто получит спецпропуска на проезд в транспорте

Відповісти
  • Шурик
02.04.21 01:12

"Киевский городской совет обнародовал порядок получения специальных пропусков на проезд в общественном транспорте столицы во время локдауна, который стартует 5 апреля.

Источник: Киевсовет в Facebook

Детали: С 5 апреля общественный транспорт Киева будет перевозить пассажиров только по спецпропускам. Выдаваться они будут исключительно для перевозок работников предприятий критической инфраструктуры.

Для получения спецпропусков для своих работников руководители предприятий и организаций должны прислать письмо директору департамента транспортной инфраструктуры КГГА по адресу: ул. Леонтовича, 6, конференц-зал, 2 этаж. Телефон: (044) 366-63-36. Электронная почта: dti@kmda.gov.ua.

В письме необходимо указать:

◾название предприятия;

◾обоснование необходимости получения спецпропусков;

◾ обоснование количества спецпропусков с указанием штатной численности работников предприятия;

◾реквизиты предприятия с указанием расположения предприятия - адреса и района Киева;

◾контактное лицо для получения спецпропусков с указанием номера телефона.

В Киевсовете обращают внимание, что количество спецпропусков ограничено. Заявки от физических лиц не принимаются.

Срок действия пропуска - до 16 апреля. Он действителен при предъявлении служебного удостоверения или паспорта или водительского удостоверения и наличии у лица средств индивидуальной защиты и оплаченного проезда."

-https://www.epravda.com.ua/rus/news/2021/04/1/672562/

Відповісти
  • Марта
02.04.21 10:41

А старі спец.пропуска не дійсні ? для чого нові робити ?

Відповісти
  • ***
02.04.21 13:07

Зачем людей считать за дураков. Люди что сами не соображают, что больному в общественном транспорте не комфортно ездить! Больные и сами не поедут! Зачем для остальных, здоровых закрывать!!
Кому суждено, тот уже переболел. Я тоже! Бывают и похуже болезни!
Тут какая-то явно провокация!

Відповісти
  • Валерий
03.04.21 07:13

Олигархи и их вассалы богатеют, население делают психологическими и материальными  рабами, их заражают и они умирают. Что кому не понятно.

Відповісти
  • Татьяна
06.04.21 14:48

как же хочется, чтоб все правительство выздыхало!

Відповісти