Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


05.04.21
3880 6 Друкувати

Фонд соцстраху продовжуватиме оплачувати лікарняні як до, так і після 30 червня

Фонд соціального страхування України продовжуватиме оплачувати лікарняні як до, так і після 30 червня. 

У зв’язку із чисельними публікаціями в ЗМІ щодо змін у законодавстві з 30 червня 2021 року, відповідно до яких в Україні будуть оплачуватись лише лікарняні, видані на час проходження реабілітаційного лікування, повідомляємо.

Внесені зміни мали на меті розширення страхових випадків періодом реабілітаційного лікування. Крім того, не було внесено змін до частини другої статті 22 базового Закону, у якому також йде мова про надання допомог по тимчасовій втраті працездатності в разі хвороб і травм.

Наразі відповідні законопроекти, які усувають зазначену помилку, вже зареєстровані і проходять стадію погодження. 

Фонд соціального страхування України продовжить забезпечувати страховий захист на випадок хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 тощо – як до, так і після 30 червня.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
05.04.21 04:07

Это не ошибка, а безнаказанно ПРЕСТУПЛЕНИЕ. 

Відповісти
  • Юра Г.
05.04.21 04:09

Жду когда в очередном закона про защиту животных внесут в прикинцеви, заменить цифру 10 на 45. 

Відповісти
  • Елена
05.04.21 14:48

Подтверждаю правоту слов ФСС,что бухгалтера несвоевременно подают заявки на оплату больничных листов.Сдали больничный лист 8 февраля,в ФСС заявка зашла 4 марта.Сейчас пройдет финансирование потребностей карантинных 8 тыс за счет фонда.Когда выплатят больничный-неизвестно,т.к. финансирование прошло только за  17 февраля.

Відповісти
  • Татиана
05.04.21 20:53

Елена,
 во-первых, Вы не знаете по какой причине заявка  зашла 4 марта. Возможно, бухгалтер тоже болел (а он единственный на предприятии) или что-то другое помешало ему раньше оформить все документы и расчёты по больн/листу или ФСС  не принимал;
а во-вторых,  причём тут карантинные 8 тыс.?   ФСС к этой помощи не имеет никакого отношения. Тут задействован Пенсионный Фонд.

Відповісти
  • Олена
05.04.21 15:54

Елена, заявка подавалась 25.02.21, а в ФСС она зашла 01.03.21, но не потому, что "бухгалтера несвоевременно подают заявки...", а потому, что их ФСС несвоевременно принимает, а потом несвоевременно оплачивает!!! 3-я квитанция приходит через неделю и тогда начинается отсчет 10 дней. Так вот, заявка на 05.04.21 так и не оплачена! Бухгалтер виноват?!

Відповісти