Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


07.04.21
2187 1 Друкувати

Чи може банк примусово оформити до зарплатної картки ще й кредитку?

Нацбанк на своїй сторінці у facebook відповідає, що «ні». Банки мають право пропонувати своїм клієнтам супутні послуги, але не можуть вимагати придбати їх.

Тому, якщо кредитка вам справді потрібна, звісно, оформлюйте, а ні – то спокійно відмовляйтеся від неї.

Ваше право підтверджує ст. 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність»: банкам забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або від спорідненої чи пов'язаної особи банку як обов'язкову умову надання банківських послуг.

Якщо банк відмовляє вам у картці без покупки кредитки:

  • напишіть звернення на керівництво банку;
  • якщо ситуація не вирішилася, і банк не припиняє дію послуг, від яких ви письмово відмовилися, зверніться до НБУ.

Більше інформації про права тут.

За матеріалами Нацбанк
Коментарі
  • !!
07.04.21 11:03

Ага, не могут, но мне вместе с зарплатной  впарили кредитку, даже не спросили хочу ли я, пришлось брать и закрывать ее.А карточку для получения пенсии в ощадбанке вам вообще не выдадут, без оформления кредитки, а потом еще пол года будут звонить и возмущаться, почему кредиткой не пользуются!!

Відповісти
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
58492 220
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно