Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.04.21
2839 10 Друкувати

Суб’єкти господарювання з реалізацією менше 5 тис. гривень на місяць - під особливим контролем ДПС

Спеціалісти ДПС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу та контролюють дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері застосування РРО.

Особлива увага приділяється суб’єктам господарювання діяльність, яких підлягає ліцензуванню або провадиться у сфері готівкового обігу.

Також контролюють представників бізнесу, які застосовують РРО з середньомісячним виторгом менше 5 тис. гривень, адже кожен господарський об’єкт потребує на своє утримання щонайменше 9 тис. гривень.

Це витрати на орендну плату, придбання дозвільних документів, оплату праці найманих працівників, комунальних послуг, обслуговування касової техніки та іншого обладнання тощо.

За матеріалами ГУ ДПС у Херсонській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
07.04.21 09:29

А то что не дают работать, вводя карантинные ограничения???

Відповісти
  • Наталия
07.04.21 10:02

Это теперь новый показатель - налоговая нагрузка на кассовый аппарат?  Не менее 9000 грн. В период карантина очень актуально.

Відповісти
  • хаха
07.04.21 10:13

Пристальное внимание нужно обратить на злостных инвесторов в злостные стартапы! ОНИ могут несколько лет заниматься непонятно чем в своих интернетах и не получать никакого дохода! Особенно зарубежные инвесторы! Покажите им кузькину мать!

Відповісти
  • Ольга
07.04.21 10:49

а якобы благотворительные организации. тоже х.з чем занимаются и налоги при этом не платят. все получают даром и даром отдают. смешно.

Відповісти
  • Андрій
07.04.21 11:10

А що ж карантину допомогу порахували 8000 грн., якщо самі визначили, що мінімум 9000 грн. середньомісячно потрібно, щоб хоч в 0 вийти?

Відповісти
  • Ольга
07.04.21 12:13

Интересно, а вариант ведения деятельности по безналичному расчету уже не рассматривается? Ну есть у ФОПа зарегистрированный ПРРО на случай наличной оплаты, так это же не значит что только за наличку он и должен работать раз уж зарегистрировал ПРРО.

Відповісти
  • Елена
07.04.21 13:01

Больше продавать нельзя, меньше продавать нельзя... Что за страна???

Відповісти
  • Елена
07.04.21 13:03

... мать....
Они подчитали, что содеражать ФОП надо минимум 9 тыс. ТОГДА ПОЧЕМУ КАРАНТИННАЯ ДОПОМОГА 8 тыс ?

Відповісти
  • ИринаКиев
07.04.21 21:46

что за выводы такие,  откуда они это берут,  пальцем в небо, да будет так - 9000тыс расходов и все и 5000грн - это плохо,  что за страна....
хотя,  нечему удивляться

Відповісти
  • Del.Fin
07.04.21 23:57

Чего Вы удивляетесь? Авторы статьи - ГУ ДПС у Херсонській області. Они и не такое чудят! Смело начисляют ЕСВ на доход предприятия))) и НДС на заработную плату... То ли ещё будет.

Відповісти